Повідомлення
про оприлюднення проєкту регуляторного акту – проєкту рішення Бучацької міської ради: “Про встановлення ставок орендної плати за землю на території Бучацької міської ради”

Згідно ст. 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» від 11.09.2003р. №1160-IV, з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, повідомляємо про оприлюднення вищенаведеного проєкту рішення та аналізу регуляторного впливу до нього.

Розробник проекту – фінансовий відділ Бучацької міської ради.

Основною метою регуляторного акту є встановлення на території Бучацької міської ради орендної плати за земельні ділянки комунальної власності у відповідності з останньою редакцією Податкового кодексу України, Земельного кодексу України, Закону України «Про оренду землі» та з урахуванням вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

Зауваження і пропозиції до проєкту акта та аналізу його регуляторного впливу просимо надавати в письмовій формі – поштою за адресою: 48400, Тернопільська обл., Бучацький р-н, місто Бучач, майдан Волі, будинок 1; електронною поштою за адресою: 44021810@mail.gov.ua. Строк прийняття зауважень та пропозицій становить один місяць з дня оприлюднення проєкту акта та аналізу його регуляторного впливу на офіційному веб-сайті Бучацької міської ради (https://buchachmiskrada.gov.ua) в розділі «РЕГУЛЯТОРНА ПОЛІТИКА».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь