On: 08.07.2021

Порядок денний першого пленарного засідання 5-ої cесії Бучацької міської ради восьмого скликання – 12.07.2021року

On: 29.06.2021

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Борис Галині Володимирівні

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Вербіцькому Миколі Миколайовичу.

Про затвердження акту обстеження території земельної ділянки щодо розгляду заяви Мирона З.А. про відміну рішення сесії Бучацької міської ради про надання дозволу на збір матеріалів для відведення землі громадянці Глов’як Г.З. по вул.Заводська в м.Бучачі.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Гнатишин Марії Михайлівні.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Гнатишин Стефанії Михайлівні.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Джерджу Віталію Тарасовичу.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Дивосир Оксані Олегівні.

Про затвердження акту обстеження території земельної ділянки щодо можливості встановлення сервітуту на земельну ділянку з кадастровим номером 6121210100:02:0357 для влаштування заїзду на земельну ділянку гр. Марцінковського Генадія Йосифовича в м.Бучач, вул.Галицька, 114 .

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Пелещук Іванні Богданівні.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Пилипюк Наталії Миколаївні.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Рожику Ігорю Зіновійовичу.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Ступницькій Наталії Петрівні

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Ткачук Марії Михайлівні.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Фортельному Василю Миколайовичу.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Целих Галині Анатоліївні.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Яремко Ірині Богданівні.

On: 29.06.2021

Змінено: 05.07.2021

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Пендзею Степану Володимировичу .

On: 06.07.2021

Про надання одноразової грошової допомоги учаснику бойових дій

Про затвердження Договору про міжбюджетний трансферт із Трибухівського сільського бюджету іншої субвенції до Бучацького міського бюджету

Про надання одноразової грошової допомоги учаснику бойових дій

Про надання одноразової грошової допомоги учаснику бойових дій , інваліду ІІІ гр.

Про надання одноразової грошової допомоги учаснику бойових дій

Про затвердження Порядку безоплатної передачі основних засобів, малоцінних та швидкозношуючих предметів а також транспортних засобів.

Про затвердження Порядку списання основних засобів, малоцінних та швидкозношуючих предметів а також транспортних засобів з балансів підприємств, установ та організацій комунальної власності Бучацької міської ради.

Про безоплатну передачу основних засобів, малоцінних та швидкозношуючих предметів, які рахуються на балансі КНП “ Центр ПМСД ” Бучацької міської ради

Про безоплатну передачу легкового автомобіля Renult Duster, реєстраційний номер ВО3082ВХ, який рахуються на балансі КНП “ Центр ПМСД ” Бучацької міської ради.

Про безоплатну передачу легкового автомобіля Renult Duster, реєстраційний номер ВО5247СС, який рахуються на балансі КНП “ Центр ПМСД ” Бучацької міської ради.

Про надання дозволу КНП “ Центр ПМСД ” Бучацької міської ради на списання з балансу основних засобів.

Про внесення змін до міського бюджету на 2021 рік

Додаток 1

Додаток 2

Про затвердження Договору про міжбюджетний трансферт із Бучацького міського бюджету іншої субвенції до Тернопільського обласного бюджету

On: 07.07.2021

Про затвердження додаткової угоди про міжбюджетний трансферт із Трибухівського сільського бюджету іншої субвенції до Бучацького міського бюджету

Про затвердження договору про міжбюджетний трансферт із Коропецького селищного бюджету іншої субвенції до Бучацького міського бюджету

Про Програму розвитку та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико- санітарної допомоги» Бучацької міської ради на 2021 – 2024 роки.

Про надання дозволу КНП “ Центр ПМСД ” Бучацької міської ради на списання з балансу основних засобів.

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Додаток 4

Додаток 5

Додаток 6

Додаток 7

Додаток 8

Додаток 9

Додаток 10

Додаток 11

Про внесення змін в склад лічильної комісії для встановлення результатів голосування.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь