On: 02.06.2021

Список депутатів Бучацької міської ради воcьмого скликання, присутніх на четвертій сесії (перше пленарне засідання)

On: 29.06.2021

№718 Про надання громадянці Дзьобі Оксані Йосипівні дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у власність.

№719 Про надання громадянці Кобель Дарії Павлівні дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у власність

№720 Про надання громадянці Бойчук Марії Іванівні дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність.

№721 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність громадянці Воробець Надії Йосифівні.

№722 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність громадянці Гнитці Надії Володимирівні.

№723 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у власність громадянці Гут Галині Іванівні.

№724 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність громадянину Гуту Тарасу Михайловичу.

№725 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність громадянці Зарівній Ользі Михайлівні.

№726 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність громадянці Лисій Світлані Романівні.

№727 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у власність громадянці Магерович Олені Василівні.

№728 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у власність громадянці Підчашій Олександрі Василівні.

№729 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у власність Паньків Галині Іванівні.

№730 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення підсобного сільського господарства в оренду Релігійній організації «Парафія Вознесіння Господнього» села Жнибороди Чортківського району Тернопільської області Тернопільської єпархії Православної Церкви України”.

№731 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у власність Савці Світлані Василівні.

№732 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Чорній Вірі Василівні.

№733 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у власність громадянину Шелепку Івану Васильовичу

№734 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у власність громадянину Грицаку Петру Петровичу.

№735 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність громадянину Кущаку Василю Степановичу.

№736 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність громадянці Пиж Ілоні Валентинівні.

№737 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Пиж Ілоні Валентинівні

№738 Про надання дозволу громадянину Москалику Ігорю Павловичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в оренду для обслуговування нежитлових будівель за адресою м.Бучач вул. Тичини,3 «Х»

№739 Про надання громадянину Дивосир Володимиру Мироновичу дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність.

№740 Про надання громадянці Козовик Оксані Романівні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність.

№741 Про надання громадянину Боднару Григорію Михайловичу дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

№742 Про надання громадянці Боднар Ользі Йосифівні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність.

№743 Про надання громадянину Боднару Степану Степановичу дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність.

№744 Про надання громадянину Олійнику Михайлу Петровичу дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність.

№745 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуального гаража громадянці Пастушак Галині Іванівні.

№746 Про надання громадянину Плакиді Володимиру Романовичу дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність

№747 Про надання громадянці Сембрат Ользі Ярославівні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність

№748 Про відмову громадянину Ткачуку Михайлу Степановичу в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність

№749 Про надання громадянці Фурик Ользі Степанівні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність.

№750 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Іжуку Михайлу Степановичу.

№751 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Костенко Юлії Володимирівні.

№752 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Воробець Надії Йосифівні.

№753 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва громадянину Деці Миколі Васильовичу.

№754 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Кавалір Любові Степанівні.

№755 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд у власність громадянину Кральці Павлу Степановичу.

№756 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Меушу Михайлу Івановичу.

№757 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Мохун Лесі Володимирівні.

№758 Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Слідзявській Лесі Михайлівні.

№759 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Стрілецькій Світлані Петрівні.

№760 Про відмову громадянину Фізьо Михайлу Миколайовичу в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

№761 Про надання громадянину Грицуляку Івану Зіновійовичу дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

№762 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Колодій Дарії Іванівні.

№763 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Плекан Марії Василівні.

№764 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянці Андрунишин Надії Станіславівні.

№765 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд громадянці Жук Любові Іванівні.

№766 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Лучці Богдану Миколайовичу.

№767 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд громадянину Романіву Михайлу Йосиповичу

№768 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд громадянину Сороці Миколі Зіновійовичу

№769 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянину Яремі Ігорю Євгеновичу.

№770 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд громадянці Білобровці Марії Григорівні.

№771 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянину Керничному Івану Івановичу.

№772 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянину Котовському Володимиру Йосиповичу.

№773 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд громадянину Семенсу Анатолію Богдановичу.

№774 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянці Атаманюк Ярославі Василівні

№775 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд громадянину Білику Івану Павловичу

№776 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянину Білику Івану Павловичу.

№777 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянину Виннику Володимиру Степановичу.

№778 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд громадянці Винник Ганні Михайлівні.

№779 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Гадз Марії Іванівні.

№780 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянці Гадз Марії Іванівні.

№781 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянину Зозулі Василю Васильовичу.

№782 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Лемчик Емілії Іванівні.

№783 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Пендзій Руслані Михайлівні.

№784 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд громадянці Пендзій Руслані Михайлівні

№785 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд громадянці Романів Ганні Іванівні.

№786 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд громадянці Стахів Надії Миронівні.

№787 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянці Фортельній Галині Володимирівні

№788 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд громадянці Худьо Ганні Григорівні.

№789 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянці Худьо Ганні Григорівні.

№790 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд громадянину Янківському Степану Степановичу

№791 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд громадянину Вельгану Івану Михайловичу

№792 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд громадянці Кобзар Христині Михайлівні.

№793 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд громадянину Іванціву Михайлу Петровичу

№794 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд громадянці Білик Ользі Василівні

№795 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд громадянці Бабій Ганні Степанівні.

№796 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд громадянці Бачинській Мар’яні Володимирівні.

№797 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд громадянці Бендині Надії Михайлівні.

№798 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд громадянці Боднар Наталії Степанівні.

№799 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд громадянину Боднару Тарасу Григоровичу

№800 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд громадянці Вербіцькій Лесі Григорівні.

№801 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд громадянину Виннику Ігорю Івановичу.

№802 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд громадянці Винник Наталії Іванівні.

№803 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд громадянці Гусці Іванні Іванівні.

№804 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд громадянину Гуцалу Івану Васильовичу.

№805 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд громадянці Долінській Христині Василівні.

№806 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд громадянці Ковальчук Марії Григорівні.

№807 Про відмову у затвердженні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці

№808 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Жук Любові Іванівні.

№809 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд громадянці Кобзар Ганні Іванівні.

№810 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Козару Роману Петровичу

№811 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд громадянину Кравцю Івану Михайловичу.

№812 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд громадянці Крижанівській Лесі Іванівні.

№813 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд громадянці Лесів Любові Олексіївні

№814 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд громадянину Лисому Степану Івановичу

№815 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд громадянину Лобу Богдану Павловичу.

№816 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд громадянину Миханюку Степану Степановичу.

№817 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд громадянці Сідляк Марії Ярославівні.

№ 818 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Сиротюк Оксані Михайлівні

№819 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд громадянину Стефанківу Володимиру Богдановичу.

№820 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд громадянину Холоду Степану Дмитровичу.

№821 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд громадянину Білику Володимиру Івановичу.

№822 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського громадянину Гнатіву Ігорю Богдановичу.

№823 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд громадянину Керничному Івану Івановичу.

№824 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд громадянину Ковальчуку Володимиру Петровичу.

№825 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд громадянці Кочкодан Ользі Василівні.

№827 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину

№828 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину

№829 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд громадянці Петрущак Надії Андріївні.

№831 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва громадянину Демківу Миколі Івановичу

№832 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Кобіті Марії Михайлівні.

№833 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва громадянину Крамару Сергію Михайловичу

№834 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва громадянці Кричківській Ірині Петрівні.

№835 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Сразікову Тарасу Михайловичу.

№836 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд громадянину Феськіву Юрію Володимировичу.

№837 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Феськіву Юрію Володимировичу .

№838 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд громадянці Щурко Світлані Ізидорівні.

№839 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для будівництва та обслуговування будівель торгівлі громадянину Савчуку Ігорю Семеновичу

№840 Про внесення змін в рішення сесії Новопетликівської сільської ради від 29.12.1993 року про «Розгляд заяв громадян с. Нові Петликівці і с. Пушкарі на право приватної власності на землю»

№841 Про внесення змін в рішення сесії Зеленської сільської ради від 29.12.1995 року № 11, «Про безоплатну передачу у приватну власність земельних ділянок с. Зелена»

№842 Про внесення змін в рішення сесії Бучацької міської ради від 07.05.2021року №609 «Про надання громадянці Білик Вікторії Михайлівні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність»

№843 Про внесення змін в рішення сесії Бучацької міської ради від 07.05.2021року №627 “Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянці Дзядош Оксані Володимирівні”

№844 Про внесення змін в рішення сесії Бучацької міської ради від 07.05.2021року №628 “Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянці Іванишин Олександрі Володимирівні”

№845 Про внесення змін в рішення сесії Бучацької міської ради від 07.05.2021року №645 “Про надання громадянину Корнутяку Віктору Михайловичу дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність.”

№846 Про внесення змін в рішення сесії Бучацької міської ради від 07.05.2021року №635 “Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянину Махніцькому Андрію Михайловичу.”

№847 Про внесення змін в рішення сесії Бучацької міської ради від 07.05.2021року №637 “Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянину Монастирському Володимиру Івановичу ”

№848 Про укладення договору оренди землі на земельну ділянку для розміщення та експлуатації об’єктів і споруд, об’єктів поштового зв’язку та телекомунікацій.

№849 Про розірвання договору оренди земельної ділянки несільськогосподарського призначення з ФОП Леськів Миколою Миколайовичем.

№850 Про розірвання договору оренди землі з Бучацьким районним споживчим товариством та укладення чотирьохстороннього договору оренди землі з ТОВ “БУКООП”, ТОВ “АТБ- Маркет” і ТОВ “Тернопільавтотранс 16100” на земельну ділянку для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

№851 Про внесення змін до договору оренди землі від 13.02.2017року.

№852 Про надання Бучацькому районному споживчому товариству дозволу на викуп земельної ділянки.

№853 Про надання Бучацькому районному споживчому товариству дозволу на викуп земельної ділянки.

№854 Про надання дозволу Бучацькій міській раді на розроблення детального плану території земельної ділянки в м. Бучач, вул.Лисенка.

№855 Про надання дозволу Бучацькій міській раді на розроблення детального плану території земельної ділянки в м. Бучач, вул.Тичини.

№856 Про надання дозволу Бучацькій міській раді на розроблення детального плану території земельної ділянки в с. Жизномир вул. Дачна.

№857 Про надання дозволу Бучацькій міській раді на розроблення детального плану території земельної ділянки в с. Сороки, ур. «Біля цвинтару».

№858 Про затвердження детального плану території для будівництва житлового будинку та господарських споруд по вул. Залізнична, в с. Підзамочок, Чортківського р-ну, Тернопільської області

№859 Про надання дозволу Бучацькій міській раді на розроблення детального плану території земельної ділянки за межами населеного пункту с. Ліщанці.

№860 Про надання дозволу Бучацькій міській раді на розроблення детального плану території земельної ділянки в м.Бучач, вул.Галицька, 10.

№861 Про затвердження детального плану території для будівництва об’єкта торгівельно-побутового призначення по вул.Галицька в м. Бучач

№862 Про затвердження детального плану території для будівництва об’єкта торгово-побутового призначення по вул. С. Бандери в м.Бучач

№863 Про виключення з членів особистого селянського господарства.

№864 Про прийняття у комунальну власність земельних ділянок.

№865 Про внесення змін в рішення сесії Бучацької міської ради від 13.04.2021року №552 “Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Грунда Олександрі Дмитрівні”

On: 02.06.2021

№ 866. Про надання дозволу Державному підприємству «Бучацький мальтозний завод» на прокладення комунікацій – бардопроводу.

№ 867. Про затвердження цільової Програми цивільного захисту населення і територій Бучацької міської ради від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2021-2025 роки

№ 868. Про внесення доповнень в рішення міської ради № 28 від 11.12.2020року «Про план діяльності Бучацької міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2021 рік».

№ 869. Про звернення до Служби автомобільних доріг у Тернопільській області.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь