On: 22.06.2021

Список депутатів Бучацької міської ради воcьмого скликання, присутніх на четвертій сесії (друге пленарне засідання)

On: 18.06.2021

№ 870. Про внесення змін до статуту комунального підприємства “Бучацький комбінат комунальних підприємств” та затвердження його в новій редакції

СТАТУТ комунального підприємства «Бучацький комбінат комунальних підприємств»

№ 871. Про затвердження передавального акта Бобулинської сільської ради

№ 872. Про затвердження передавального акта Заривинецької сільської ради

№ 873. Про затвердження передавального акта Киданівської сільської ради

№ 874. Про затвердження передавального акта Озерянської сільської ради

№ 875. Про затвердження передавального акта Передмістянської сільської ради

№ 876. Про затвердження передавального акта Старопетликівської сільської ради

№ 877. Про затвердження передавального акта Язловецької сільської ради

№ 878. Про затвердження договору про міжбюджетний трансферт із Тернопільського обласного бюджету іншої субвенції до Бучацького міського бюджету

On: 22.06.2021

№ 879. Про внесення змін до міського бюджету на 2021 рік

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Додаток 4

Додаток 5

On: 18.06.2021

№ 880. Про затвердження положень про виконавчі органи Бучацької міської ради

ПОЛОЖЕННЯ про відділ бухгалтерського обліку та звітності Бучацької міської ради

ПОЛОЖЕННЯ про загальний відділ Бучацької міської ради

ПОЛОЖЕННЯ про сектор економічного розвитку та інвестицій Бучацької міської ради

ПОЛОЖЕННЯ про відділ земельних ресурсів та просторового планування Бучацької міської ради

ПОЛОЖЕННЯ про відділ архітектури, містобудування, комунальної власності, житлово- комунального господарства та благоустрою Бучацької міської ради

ПОЛОЖЕННЯ про відділ юридичного забезпечення та персоналу Бучацької міської ради

ПОЛОЖЕННЯ про відділ інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю Бучацької міської ради

ПОЛОЖЕННЯ про сектор організаційної роботи Бучацької міської ради

ПОЛОЖЕННЯ про службу у справах дітей Бучацької міської ради

ПОЛОЖЕННЯ про сектор соціальної роботи Бучацької міської ради

ПОЛОЖЕННЯ про сектор з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту, мобілізаційної роботи та реєстрації місця проживання громадян Бучацької міської ради

№ 881. Про порядок та нормативи відрахування до загального фонду бюджету Бучацької міської ради комунальними унітарними підприємствами частини чистого прибутку на 2022 рік.

№ 882. Про включення потенційних об’єктів оренди – нежитлових приміщень розташованих в адміністративному будинку міської ради за адресою: м. Бучач, майдан Волі,1 до Переліку першого типу.

№ 883. Про вступ в права засновника юридичної особи – Білявинської загальноосвітньої школи І ступеня

№ 884. Про вступ в права засновника юридич- ної особи – Бобулинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів

№ 885. Про вступ в права засновника юридич- ної особи – Верб’ятинської загальноосвітньої школи І ступеня

№ 886. Про вступ в права засновника юридич- ної особи – Киданівської загальноосвітньої школи І ступеня

№ 887. Про вступ в права засновника юридич- ної особи – Малозаліщицької загальноосвітньої школи І ступеня

№ 888. Про вступ в права засновника юридич- ної особи – Новосільської загальноосвітньої школи І ступеня

№ 889. Про вступ в права засновника юридич- ної особи – Передмістянської загальноосвітньої школи І ступеня

№ 890. Про вступ в права засновника юридич- ної особи – Рукомиської загальноосвітньої школи І ступеня

№ 891. Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Бобулинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів.

№ 892. Про внесення змін та затвердження структури Язловецької музичної школи

№ 893 Про Програму поховання одиноких громадян, осіб без певного місця проживання, громадян, від поховання яких відмовилися рідні, що проживали на території громади та знайдених на території Бучацької міської ради невпізнаних трупів на 2021-2023 роки.

№ 894. Про затвердження Програми підтримки та стимулювання створення ефективних об’єднань співвласників багатоквартирних будинків на території Бучацької міської ради на 2021-2023 роки.

№ 895. Про внесення змін та доповнень до «Програми соціально-економічного та культурного розвитку Бучацької міської територіальної громади на 2021 рік».

№ 896. Про придбання основних засобів Бучацькому ККП, як внески до статутного капіталу комунального підприємства.

№ 897. Про звернення депутатів Бучацької міської ради Тернопільської області до Верховної Ради України.

№ 898. Про звернення депутатів Бучацької міської ради Тернопільської області до Кабінету Міністрів України, Міністерства охорони здоров’я України та Національної служби здоров’я України.

№ 899. Про звернення депутатів Бучацької міської ради Тернопільської області до Тернопільської обласної ради про прийняття Бучацького ліцею Святого Йосафата до комунальної власності Тернопільської обласної ради.

№ 900. Про звернення депутатів Бучацької міської ради Тернопільської області до Тернопільської обласної ради про передачу частини Палацу VIIIст. в с.Язловець Згромадженню Сестер Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії РКЦУ.

 

On: 17.02.2022

№901 Про надання громадянину Деці Андрію Михайловичу дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

№902 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Зазуляк Галині Іванівні.

№903 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Кашубі Василю Івановичу.

№904 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Козяр Марії Іванівні.

№905 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Кузевичу Володимиру Миколайович.

№906 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд у власність громадянину Максимчуку Василю Дмитровичу.

№907 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у власність громадянці Максимчук Тетяні Миколаївні.

№908 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Максимчук Тетяні Миколаївні.

№909 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Кулику Михайлу Васильовичу.

№910 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Мартинціву Василю Петровичу.

№911 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Москвин Марії Вікторівні.

№912 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Пащин Марії Михайлівні.

№913 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Пророк Івану Миколайовичу.

№914 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Тивуньці Богдану Павловичу.

№915 Про відмову громадянину Чайківському Юліану Івановичу в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

№916 Про відмову громадянину Шиманському Ігорю Зіновійовичу в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

№917 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Ямнюку Володимиру Богдановичу.

№918 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Гнатів Аллі Василівні.

№919 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Довгану Івану Васильовичу.

№920 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Карепій Степанії Іванівні.

№921 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Кудлак Ганні Петрівні.

№922 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва громадянину Ваврику Мар’яну Васильовичу

№923 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Печінці Ігорю Романовичу.

№924 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Ткачук Світлані Євгенівні.

№925 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Хмарному Михайлу Романовичу

№926 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Мазуренко Марії Федорівні.

№927 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Бубнів Марії Василівні.

№928 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Ваврику Мар’яну Васильовичу

№929 Про відмову громадянці Грунді Марії Степанівні в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

№930 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Куцяку Юрію Богдановичу.

№931 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Осадців Ярославу Івановичу.

№932 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Данило Галині Дмитрівні

№933 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва громадянину Прокопів Василю Степановичу

№934 Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Вегері Олександру Миколайовичу

№935 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Двуліт Ользі Павлівні

№936 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва громадянину Пиндиківському Якову Петровичу.

№937 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва громадянину Ковалишин Василю Івановичу

№938 Про надання дозволу ВАТ «Тернопільобленерго» на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії в м.Бучач (ЗТП-54)

№939 Про надання дозволу ВАТ «Тернопільобленерго» на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії в м.Бучач (ЗТП-61)

№940 Про надання дозволу ВАТ «Тернопільобленерго» на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії в м.Бучач (ЗТП-215)

№941 Про надання дозволу ВАТ «Тернопільобленерго» на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії в м.Бучач (ЗТП-218)

№942 Про надання дозволу ВАТ «Тернопільобленерго» на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії в м.Бучач (ЗТП-220)

№943 Про надання дозволу ВАТ «Тернопільобленерго» на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії в м.Бучач (ЗТП-222)

№944 Про надання дозволу ВАТ «Тернопільобленерго» на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії в м.Бучач (ЗТП-226)

№945 Про надання дозволу ВАТ «Тернопільобленерго» на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії в м.Бучач (ЗТП-290)

№946 Про надання дозволу ВАТ «Тернопільобленерго» на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії в м.Бучач (ЗТП-400)

№947 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Чайковській Ганні Володимирівні .

№948 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Бендині Михайлу Михайловичу

№949 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Вуйді Ганні Петрівні

№950 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Козаку Миколі Михайловичу .

№951 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд у власність громадянину Леськіву Мирону Ігоровичу.

№952 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Мельниченку Івану Михайловичу .

№953 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Назаровець Володимиру Михайловичу

№954 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Шпендак Ользі Сергіївні.

№955 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Пензей Мирославі Іванівні.

№956 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Безі Андрію Тарасовичу.

№957 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд громадянину Бабію Павлу Валерійовичу

№958 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд громадянці Блясі Наталії Володимирівні.

№959 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд громадянину Лосю Андрію Михайловичу.

№960 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд громадянину Поліщуку Дмитру Вікторовичу.

№961 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд громадянці Прокіпчук Лілії Олесівні.

№962 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд громадянину Рекротюку Сергію Івановичу.

№963 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд громадянину Романчуку Ігорю Богдановичу.

№964 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд громадянину Шеліхевичу Богдану Андрійовичу.

№965 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд громадянину Ковалю Віталію Володимировичу.

№966 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд громадянину Луців Галині Ярославівні.

№967 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку ОСББ «Залізнична 5» в постійне користування.

№968 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва громадянину Бейку Богдану Миколайовичу.

№969 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд громадянці Винник Ользі Йосипівні.

№970 Про затвердження проекту землеустрою ТзОВ «Бучачагрохлібпром» щодо відведення земельної ділянки в оренду для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

№971 Про затвердження проекту землеустрою ТзОВ «Бучачагрохлібпром» щодо відведення земельної ділянки в оренду для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

№972 Про затвердження проекту землеустрою ТзОВ «Бучачагрохлібпром» щодо відведення земельної ділянки в оренду для ведення товарного сільськогосподарського виробництва

№973 Про затвердження проекту землеустрою ТзОВ «Бучачхлібпром» щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури (збирання, очищення та розподілення води).

№974 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Галавану Владиславу Миколайовичу.

№975 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд громадянці Свердлик Марії Ярославівні.

№976 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Глиняному Віктору Івановичу.

№977 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського громадянину Корнієнку Василю Анатолійовичу

№978 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського громадянці Стасів Лідії Миколаївні.

№979 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва громадянину Лосю Степану Володимировичу.

№980 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Середі Андрію Володимировичу

№981 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Замойському Богдану Михайловичу

№982 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва громадянину Горину Миколі Ярославовичу

№983 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуального гаража громадянці Петрик Тетяні Ярославівні

№984 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Андрухів Андрію Михайловичу

№985 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в комунальну власність для реєстрації речового права земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель органів державної влади та місцевого самоврядування в межах населеного пункту м.Бучач, майдан Волі, 1.

№986 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у власність громадянину Веселінському Володимиру Івановичу.

№987 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність громадянину Мокрицькому Роману Віталійовичу.

№988 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність громадянці Суканець Марії Миколаївні.

№989 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у власність громадянці Хомут Ользі Олексіївні.

№990 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Драпан Тетяні Володимирівні

№991 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Мукан Анжеліці Михайлівні.

№992 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у власність громадянці Хаєцькій Неонілі Степанівні.

№993 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність громадянину Козаку Миколі Михайловичу

№994 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у власність громадянці Кушнірчук Любові Іванівні

№995 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність громадянці Мартинів Надії Михайлівні

№996 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд громадянці Козар Ользі Юріївні.

№997 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянці Мариняк Марії Михайлівні.

№998 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянці Строгуш Галині Михайлівні.

№999 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд громадянину Струсу Тарасу Даниловичу.

№1000 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у власність громадянину Петрику Ярославу Івановичу.

№1001 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у спільну сумісну власність громадянам Сичу Івану Йосифовичу та Сич Наталії Володимирівні.

№1002 Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянину Горину Михайлу Михайловичу.

№1003 Про затвердження технічних документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянці Малій Ользі Іванівні.

№1004 Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земель в межах населених пунктів Бучацької міської ради.

№1005 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянину Крижанівському Ярославу Олексійовичу.

№1006 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Кобіті Марії Михайлівні.

№1007 Про внесення змін в рішення сесії Бучацької міської ради від 07.05.2021 року №683 «Про надання громадянці Окунській Ользі Ігорівні дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у власність».

№1008 Про внесення змін в рішення сесії Бучацької міської ради від 07.05.2021року №693 «Про надання громадянину Шемеленець Ярославу Васильовичу дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у власність».

№1009 Про внесення змін в рішення сесії Бучацької міської ради від 01.06.2021року №739 «Про надання громадянину Дивосиру Володимиру Мироновичу дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність»

№1010 Про внесення змін в рішення сесії Бучацької міської ради від 07.05.2021року №688 «Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у власність громадянці Керницькій Надії Володимирівні»

№1011 Про внесення змін в рішення сесії Бучацької міської ради від 07.05.2021року №618 «Про надання громадянці Пасічній Любові Богданівні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність»

№1012 Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення за адресою м.Бучач, вул.Тичини, 3П (ФО-П Листюк Л.Р.)

№1013 Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення за адресою м.Бучач, вул.Тичини, 3Р (ФО-П Листюк Л.Р.)

№1014 Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення за адресою м.Бучач, вул.Галицька,155 «Г» (ФО-П Олексюк Є.Є., ФО-П Алексевич С.С., ФО-П Хабурський В.Л.)

№1015 Про надання дозволу на продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення комунальної власності.

№1016 Про надання дозволу на продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення комунальної власності.

№1017 Про надання дозволу Бучацькій міській раді на розроблення детального плану території земельної ділянки за межами с. Підзамочок.

№1018 Про надання дозволу Бучацькій міській раді на розроблення детального плану території земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража в м.Бучач, вул.Галицька, 9.

№1019 Про надання дозволу Бучацькій міській раді на розроблення детального плану території земельної ділянки в с.Звенигород, вул. Долини.

№1020 Про надання дозволу Бучацькій міській раді на розроблення детального плану території земельної ділянки в с.Жизномир.

№1021 Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки для будівництва індивідуального авто гаража в межах населеного пункту с. Підлісся, вул.Козацька.

№1022 Про надання дозволу Бучацькій міській раді на розроблення детального плану території земельної ділянки в с. Жизномир вул. Глибока долина.

№1023 Про затвердження детального плану території для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд зі зміною цільового призначення земельної ділянки в с. Зелена.

№1024 Про надання дозволу ВАТ «Тернопільобленерго» на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії в с. Переволока (КТП-4)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь