За 5 місяців 2021 року послугами Бучацької районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості зі сприяння у працевлаштуванні звернулись 1173 особи, з них 1089 були визнані безробітними через відсутність прийнятних пропозицій роботи (торік – на 8% менше).

На Бучаччині на 37,8% зменшилася потреба в робочій силі. З початку року філія оперувала інформацією про наявність 449 вільних робочих місць, середній розмір заробітної плати в поданих вакансіях склав 6.7 тис. грн.

Цьогоріч за сприяння служби зайнятості було працевлаштовано 361 особу. До участі в громадських та інших роботах тимчасового характеру було залучено 9 осіб, після їх завершення 6 – отримали постійні місця праці.

Професійним навчанням було охоплено 76 безробітних; 74 – його завершили, з них 72 вже працевлаштувались. Станом на 01.06.2021 не укомплектованими залишалися 28 вакансій. Найбільше шансів знайти місце праці мали кухарі, підсобники, продавці, лаборанти, бухгалтери, майстри виробничого навчання. Сталою залишається потреба у лікарях (анестезіологах, інфекціоністах).

На одну пропозицію роботи претендували 18 безробітних.

На початку червня ц.р. за допомогою Бучацької районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості роботу шукали 502 безробітних. Із них 63% – жінки, 23% – молодь віком до 35 років, 75,7% – жителі сільської місцевості, 17% – мають додаткові гарантії щодо сприяння у працевлаштуванні, 104 – колишні працівники РДА, районної ради та органів місцевого самоврядування, 4 – демобілізовані учасники АТО.

Бучацька районна філія

Тернопільського обласного центру зайнятості.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь