Щиро дякуємо жителям сіл Жизномир, Озеряни та Верб’ятин, які активно підписують договори з КП «Бучацький ККП» про надання послуг із збирання та вивезення побутових відходів. Просимо й вас по-новому поглянути на питання благоустрою тих територій, за які несете відповідальність, де працюєте та проживаєте, уклавши договір з «Бучацьким ККП».

📌Нагадуємо, що відповідно до Закону України «Про відходи», власники, орендарі або ж користувачі джерел утворення побутових відходів (житлові будинки, підприємства, установи, організації та земельні ділянки) укладають договори з виконавцем послуг з поводження з побутовими відходами та здійснюють оплату таких послуг.

📌Згідно з Законом України «Про житлово-комунальні послуги», споживачі ЗОБОВ’ЯЗАНІ укласти договір про поводження з побутовими відходами з спеціалізованою організацією, визначеною у встановленому законодавством порядку.

📌За результатами конкурсу із визначення суб’єкта господарювання по наданню послуг із збирання та вивезення побутових відходів з території Бучацької міської ради виконавцем послуг є КП «Бучацький ККП» Бучацької міської ради.

📌Згідно зі ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення, порушення правил благоустрою населених пунктів тягне за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб, громадян – суб’єктів підприємницької діяльності – від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

📌Тобто, законною підставою для притягнення до адміністративної відповідальності є відсутність договору на вивезення побутових відходів у фізичної особи, юридичної особи, підприємця, що є порушенням Законів «Про відходи», «Про житлово-комунальні послуги» та «Про благоустрій населених пунктів».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь