Культурна програма сьогоднішнього дня була цікавою та насиченою. Екскурсія Бучачем, під час якої екскурсовод Ігор Ткачук розповідав про водні артерії міста, викликала справжній фурор серед присутніх. Авжеж, адже не кожного дня можна побувати в підвалах ратуші та на території, де «Постороннім вхід заборонено».

Також всі охочі могли знову прогулятися вулицями нашого містечка та заглянути у найпотаємніші місця скелі у Рукомиші. В художній школі відбувалась виставка робіт її вихованців. Відкритою була й ратуша, де можна було відвідати виставку картин та скульптур талановитих митців України. Фрагменти скульптур Пінзеля та їх копії чекали на глядачів у кінотеатрі. Багато відвідувачів зустрів й краєзнавчий музей.

На площі біля ратуші відбулось масове виконання музичного твору «Alegretto» В. А. Моцарта.

І на завершення академії нас чекала презентація фільму Наталії Шевчук «Дотик Пінзеля».

Вже завтра поїдуть останні гості, місто заживе звичним життям. Однак ми ще довго згадуватимемо атмосферу, що панувала у Бучачі всі ці три дні.

Дякуємо всім, хто зробив все, аби мистецька академія відбулася на найвищому рівні. Дякуємо митцям, які презентували свої роботи, екскурсоводам, всім, хто дав змогу дізнатися ще більше інформації про Пінзеля та Бучач. Дякуємо Віктору Гребеньовському, який вклав всю душу в цей проєкт. Щиро вдячні всім хлопцям та дівчатам з Молодіжного порталу Бучача, які постаралися, аби про “Дні Пінзеля” дізналося якомога більше людей. Дякуємо всім волонтерам, спонсорам, людям, які прибирали території туристичних локацій. Ви всі долучилися до доброї справи, яка вивела Бучач на новий рівень.

 


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь