Шановні жителі Бучацької громади❗

📌Відповідно до Закону України «Про оренду землі» відносини, що пов’язані з орендою землі, регулюються Земельним кодексом України, Цивільним кодексом України, законами України, іншими нормативно-правовими актами, прийнятими відповідно до них, а також договором оренди землі.

📌Згідно із статтею 641 Цивільного кодексу України, пропозицію укласти договір (оферту) може зробити кожна із сторін майбутнього договору.

❗Бучацька міська рада повідомляє Вас про те, що робочою групою опрацьовуються земельні ділянки розпорядником яких є територіальна громада та скеровуються відповідні листи особам, які використовують землі комунальної власності без правовстановлюючих документів.

✍️Пропонуємо Вам, самостійно звернутися в відділ земельних відносин та просторового планування Бучацької міської ради з пропозицією укласти договір оренди землі. Висловлюємо вдячність тим громадянам, які вже звернулися з пропозицією укладення договору оренди, чим внесли свій вклад в розвиток нашої громади!

☝️Пам’ятаймо, що розвиток громади напряму залежить від кожного з нас! Спільними зусиллями ми зможемо досягнути більшого!”

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь