Усмішки дітей – це, мабуть, найкраще, що може тішити погляд дорослих. У них стільки щирості і довіри, що розтане навіть найсуворіше й загартоване проблемами серце.

Нині , в міжнародний День захисту дітей, працівники культури Бучацької ОТГ разом з керівництвом міської ради та працівниками поліції доклали всіх зусиль, аби посмішка з уст дітлахів не зникала ні на мить. У яскравому мережеві щасливих облич цього святкового дня біля ратуші лунали музичні твори у виконанні вихованців та педагогів міської музичної школи.

Начальниця відділу культури, молоді та спорту Бучацької міської ради Оксана Пискливець разом з заступницею міського голови Оленою Сурм’як нагородили переможців та призерів Всеукраїнських, районних, обласних конкурсів та фестивалів.

Неабияке захоплення серед малечі викликали поліцейські, демонструючи спеціальні засоби, якими користуються в своїй роботі, та зброю. Також працівники відділення поліції №2 провели конкурс на кращий малюнок на асфальті «Сучасна поліція очима дітей» після чого визначили переможців та вручили маленькі подарунки малечі.

Свято дитинства відбулось й у міській книгозбірні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь