Пісні, танці, флешмоби, ігри, книжкові виставки та вікторини, турніри, спортивні змагання, перегляд фільму – ось чим був наповнений той недільний сонячний день. Безліч людей завітали до Бучача, аби разом з громадою відсвяткувати одразу два свята – 25-ту річницю з прийняття Конституції України та День молоді.

📍Урочиста частина розпочалась у міському сквері з благословення отця Іринея.

📍Опісля до присутніх звернувся міський голова Віталій Фреяк. Він зазначив, що у 1996 році Верховна Рада України, висловлюючи суверенну волю громадян нашої держави і спираючись на багатовікову історію українського державотворення та на світовий досвід, прийняла Основний Закон України — Конституцію, яка стала реальною і дієвою основою розбудови незалежної демократичної держави, як повноправної учасниці світового співтовариства.

«Також сьогодні день тих людей, на яких покладаються надії, з ким пов’язане майбутнє всієї нашої країни і громади зокрема, майбутнє кожного з нас – День молоді. Сучасні і освічені, ви – сьогодення України, її завтрашній день. Від усього серця бажаємо всім вам міцного здоров’я та творчого натхнення, добробуту і затишку у ваших родинах, мудрості і далекоглядності, високих досягнень, успіхів у праці та нових звершень заради реалізації принципів Основного Закону нашої Вітчизни – народовладдя, гуманізму та законності. Зі святом вас, дорогі друзі», – з такими словами до присутніх звернувся міський голова та разом з начальницею відділу культури, молоді і спорту Оксаною Пискливець вручив грамоти молоді, яка активно долучається до розвитку Бучацької громади.

📍Далі бучачани та гості міста насолоджувались концертною програмою за участі артистів та танцювальних колективів громади, яку підготували працівнки міського будинку культури. Режисерами були Леся Мельничук та Галина Винниченко. Також у міському сквері діяла акція «Бібліотека під парасолькою».

📍Насичену програму свята придумали й учасники молодіжного порталу Бучача – в Ігровому містечку, яке розгорнулося неподалік від Арт-Двору вони проводили настільні ігри, турніри, ярмарки.

📍Неабиякого задоволення і дітям і дорослим додали атракціони та батути. Різноманіття святковим заходам додало велике танцювальне шоу Дани Петришин. Зачаровано присутні слухали ніжний та мелодійний спів Івано-Франківського гурту «ADORO».

📍Яскравим був виступ і тернопільського гурту «VILNI».

📍Чудовим завершенням свята стало кіно під відкритим небом. Всі втомлені, але щасливі споглядали «Гоцулку Ксеню».

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь