“Енергоефективність – ключ до конкурентоздатної економіки та енергонезалежності громад” – переконані у Фонді енергоефективності.

Сьогодні відбулась відеоконференція присвячена цій темі за участі міського голови, представників відділу архітектури, містобудування, комунальної власності, житлово-комунального господарства та благоустрою Бучацької міської ради, Фонду енергоефективності, та голів ОСББ, що функціонують на території громади.

Під час наради обговорили шляхи підвищення енергоефективності багатоквартирних будинків за рахунок коштів з державного та міського бюджетів.

Наразі міська рада готує програму підтримки ОСББ, яку розглянуть на найближчій сесії. Вона передбачає на 2021 рік 150 тис. грн. з міського бюджету на потреби ОСББ, на 2022 рік – 200 тис. грн. на 2023 рік – 250 тис. грн.

Значну увагу на відеоконференції приділили діючій програмі «Енергодім», яка відшкодовує до 50% витрат ОСББ на здійснені ними енергозберігаючі заходи. Також співвласники багатоквартирних будинків можуть скористатися державною програмою «Теплі кредити».

Стати учасником Програми “Енергодім” може будь-яке ОСББ, що прагне зробити свою оселю енергоефективною, безпечною, зручною та економною.

Детальніше про програму “Енергодім” можна дізнатися на сайті energodim.org. Також можна проконсультуватися з регіональним менеджером за посиланням: https://energodim.org/detalna-informatsiia/#find-cosult

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь