📌Відбулось друге пленарне засідання 4-ї сесії Бучацької міської ради. Під час нього розглянули 162 питання порядку денного.

✅Депутати підтримали виділення з міського бюджету 250 тис. грн. на придбання для Бучацької лікарні автоматичного гематологічного аналізатора, який необхідний для проведення біохімічних досліджень крові.

✅Також обговорено проблему недофінансування Національною службою охорони здоров’я України комунального некомерційного підприємства Бучацька міська лікарня» за лікування хворих на «Covid-19». За квітень та травень цього року заборгованість перед медичними працівниками становить 2,9 млн. грн., які не виплачені НСЗУ. В зв’язку із вище наведененою ситуацією депутатами ради вирішено направити відповідне звернення до Кабінету міністрів України, Міністерства охорони здоров’я та Національної служби здоров’я України.

✅Із внесенням змін в профільні законодавчі акти, які регулюють дільність закладів освіти, Бучацька територіальна громада не може бути засновником Бучацького ліцею ім. Св. Йосафата, що несе за собою небезпеку ліквідації цього навчального закладу. З метою збереження даного закладу та уникнення непоправної ситуації, депутати звернулися до Тернопільської обласної ради з проханням погодити зміну засновника, що може вирішити дану проблему.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь