Багато гостей, емоцій, вражень…

Розпочався він в міському кінотеатрі відкриттям виставки фрагментів та гіпсових копій скульптур Пінзеля. Реставратори та скульптори доклали всіх зусиль аби зберегти душу Пінзеля в цих роботах.

Далі в ратуші відбулося відкриття виставки картин міжнародного живописного пленеру «Мистецькими шляхами Пінзеля» та скульптурної виставки “Натхненні Пінзелем” в рамках проєкту “Під зорею Пінзеля” . Це надзвичайні роботи надзвичайних людей, які вміло передали у своїх творіннях погляди митця, його переконання, відчуття. Не менш захоплючою була й виставка фоторобіт скульптора Петра Подольця з Рівного, який згодом в Арт-Дворі поділився своїми дослідженнями та розповів, що Фабрика, де вперше побачили світ скульптури Пінзеля, була розташована у Бучачі, а камінь для робіт майстер брав у Язловці. Скульптор Любомир Кукіль дослідив, що невідомою фігурою на ратуші могла б бути постать Мойсея та навіть зліпив її у зменшеному вигляді.

Також цього дня нас чекали незабутні екскурсії Бучачем та Рукомишем.

Неабияке літературне задоволення отримали під час зустрічі з письменником Андрієм Арканом, який презентував свою книгу про Пінзеля “Я, Іоанн” у кав’ярні на Агнона.

Гучні та щирі оплески викликав концерт струнного ансамблю “Quattro corde” Івано – Франківської філармонії. І вже традиційно, на завершення дня мали змогу переглянути черговий фільм про Пінзеля.

Дякуємо всім, хто прийшов сьогодні, аби ближче пізнати Бучач і геніального Майстра. Дякуємо всім, хто постарався, аби цей день минув на найвищому рівні. Чекаємо завтра.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь