On: 27.07.2021

П О Р Я Д О К  Д Е Н Н И Й другого пленарного засідання 5-ої cесії Бучацької міської ради восьмого скликання – 27.07.2021року

On: 16.07.2021

Про програму поводження із небезпечними відходами на території Бучацької міської ради на 2021-2025 роки

Про внесення змін до міського бюджету на 2021 рік

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Додаток 4

Додаток 5

Додаток 6

On: 20.07.2021

Про внесення змін до «Програми підтримки пластового руху на 2021-2023 роки».

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність громадянці Бойко Тетяні Богданівні.

Про надання ВАТ «Тернопільобленерго» дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії в м.Бучач (ЗТП-212)

Про відмову громадянину Воронецькому Юрію Михайловичу в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Геві Оксані Василівні.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у власність громадянці Геві Оксані Василівні.

Про відмову громадянину Гнатишину Івану Васильовичу в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва громадянці Касіян Ользі Степанівні.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Козаку Ігорю Івановичу

Про надання Бучацькій міській раді дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки для будівництва та обслуговування об’єктів фізичної культури і спорту в м.Бучач, вул.Шевченка

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у власність громадянці Кузь Галині Василівні.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Кухарику Михайлу Івановичу.

On: 20.07.2021

Змінено: 26.07.2021

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність громадянину Міщуку Миколі Михайловичу.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність громадянину Міщуку Михайлу Миколайовичу

On: 20.07.2021

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд громадянці Мороз Вірі Юріївні

Про відмову громадянину Москвину Василю Романовичу в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність громадянину Мулю Івану Михайловичу

Про надання дозволу на продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення комунальної власності

On: 20.07.2021

Змінено: 26.07.2021

Про надання дозволу на виготовлення технічних документації із землеустрою щодо поділу земельних ділянок комунальної власності.

On: 20.07.2021

Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення в м.Бучач, вул. Б.Хмельницького, 69 (ПП «Золотопотіцьке»).

Про надання дозволу Бучацькій міській раді на розроблення детального плану території земельної ділянки в м.Бучач, вул.Просвіти, 27.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Рудику Володимиру Петровичу

Про відмову громадянину Сембрату Андрію Миколайовичу в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

Про відмову громадянці Сембрат Ользі Ярославівні в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Смеречинському Олегу Михайловичу.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність громадянці Собчишен Ірині Михайлівні.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у власність громадянину Стецюку Володимиру Михайловичу.

Про розірвання договору оренди землі з орендарем ТзОВ «Бучацький сирзавод».

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій у постійне користування релігійній організації: “Парафія Вознесіння Господнього” села Бариш Бучацького району Бучацької Єпархії Української Греко-Католицької Церкви”.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Цимбалістому Віталію Романовичу.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність громадянці Шимків Ганні Миколаївні.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд громадянину _______________ (учаснику бойових дій).

On: 22.07.2021

Змінено: 06.08.2021

Про вступ в права засновника юридичної особи – Берем’янської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів

Про вступ в права засновника юридичної особи – Добропільської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів

Про вступ в права засновника юридичної особи – Дулібської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів

Про вступ в права засновника юридичної особи – Жниборідської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів

Про вступ в права засновника юридичної особи – Заривинецької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів

Про вступ в права засновника юридичної особи – Звенигородської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів

Про вступ в права засновника юридичної особи – Зеленської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів

Про вступ в права засновника юридичної особи – Ліщанецької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів

Про вступ в права засновника юридичної особи – Ріпинецької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів

Про вступ в права засновника юридичної особи – Сороцької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів

Про вступ в права засновника юридичної особи – Старопетликівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів

On: 22.07.2021

Про затвердження передавального акта Берем’янської сільської ради

Про затвердження передавального акта Добропільської сільської ради

Про затвердження передавального акта Дулібівської сільської ради

Про затвердження передавального акта Жниборідської сільської ради

Про затвердження передавального акта Зеленської сільської ради

Про затвердження передавального акта Зубрецької сільської ради

Про затвердження передавального акта Ліщанецької сільської ради

Про затвердження передавального акта Осівецької сільської ради

Про затвердження передавального акта Порохівської сільської ради

Про затвердження передавального акта Ріпинецької сільської ради

Про затвердження передавального акта Сороківської сільської ради

Про затвердження Переліку об’єктів комунальної власності Бучацької міської ради, станом на серпня 2021 року

Про безоплатну передачу транспортних засобів з балансу Бучацької міської ради на баланс Бучацького ККП

Про безоплатну передачу автомобіля ВАЗ 21213, з балансу Бучацької міської ради на баланс Добропільської ЗОШ І-ІІ ст..

Про безоплатну передачу з балансу Бучацької міської ради основних засобів та малоцінного інвентаря на баланс Беремянського дошкільного навчального закладу

Про безоплатну передачу з балансу Бучацької міської ради основних засобів та малоцінного інвентаря на баланс Беремянської ЗОШ І-ІІ ст.

Про безоплатну передачу з балансу Бучацької міської ради необоротних матеріальних активів на баланс Бучацької публічної бібліотеки

Про безоплатну передачу з балансу Бучацької міської ради основних засобів та необоротних матеріальних активів на баланс Комунальної установи “Централізований клубний заклад

Про затвердження додаткового Переліку закладів та громадських об’єднань , що надають соціально важливі послуги населенню територіальної громади м. Бучач

Про доцільність передачі в оренду нежитлових приміщень Комунальному некомерційному підприємству “Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф” Тернопільської обласної ради

Про включення нежитлових приміщень розташованих в будівлі за адресою: м. Бучач, вул.. Генерала Шухевича ,48 загальною площею 103,5 м. кв. до Переліку другого типу

On: 26.07.2021

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Березовській Катерині Володимирівні.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Березовському Василю Івановичу.

Про відмову громадянину Блажку Павлу Віталійовичу в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Бойчуку Назару Васильовичу

Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянці Боровій Ользі Петрівні.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ВАТ «Тернопільобленерго» для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянці Війтишин Надії Іванівні.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва громадянину Голубу Петру Теофільовичу.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність громадянину Гриб Василю Михайловичу.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Гуку Володимиру Зеновійовичу.

Про надання в оренду земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в с. Зубрець вул. Центральна,19 громадянину Гурському Миколі Петровичу.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Добрянському Михайлу Антоновичу

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Жук Любові Степанівні.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва громадянину Захарку Михайлу Івановичу.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва громадянину Кмітю Богдану Івановичу

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Костик Надія Богданівна.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянину Кривенькому Федіру Михайловичу.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Левицькій Аліні Василівні.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Мельник Ганні Василівні.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянці Мельник Стефанії Миколаївні.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Мукан Анжеліці Михайлівні.

Про відмову громадянці Николин Каріні Миколаївні в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Ніжінському Івану Івановичу.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Падуху Володимиру Васильовичу

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Подюку Михайлу Дмитровичу.

Про відмову громадянину Польовому Дмитру Миколайовичу в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

Про відмову громадянці Помазанській Марії Миколаївні в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Радзібабі Богдану Івановичу.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Радзібабі Людмилі Василівні.

Про поновлення договору оренди землі з Бучацьким районним споживчим товариством.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для обслуговування будівлі магазину «Промтовари», який знаходиться за адресою вул. Лесі Українки,68, с. Верб’ятин.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Собчишен Ірині Михайлівні.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва у власність громадянину Станько Володимиру Ярославовичу.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянину Табаку Богдану Борисовичу

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Тисовській Світлані Михайлівні

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Тисовському Івану Миколайовичу.

Про відмову громадянину Товпизі Андрію Степановичу в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для ведення городництва.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Товпизі Володимиру Васильовичу.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для індивідуального садівництва громадянину Тютюннику Ігорю Івановичу.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Удудяку Михайлу Івановичу.

Про включення громадянина _______________ (учасника бойових дій) в реєстр учасників антитерористичної операції

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину _____________.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Яцишин Ользі Андріївні.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення підсобного сільського господарства в постійне користування комунальному некомерційному підприємству «Бучацька міська лікарня» Бучацької міської ради.

Про відмову громадянці Зінській Надії Ярославівні в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

Про включення громадянина _______________ (учасника бойових дій) в реєстр учасників антитерористичної операції

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину _______________ (учаснику бойових дій)

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва громадянину _______________ (учаснику бойових дій)

Про надання дозволу на продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення комунальної власності

Про включення громадянина _______________ (учасника бойових дій) в реєстр учасників антитерористичної операції

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо об’єднання земельних ділянок комунальної власності.

Про відмову громадянці Околович Роксолані Іванівні в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину _______________ (учаснику бойових дій)

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину _______________ (учаснику бойових дій)

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину _______________ (учаснику бойових дій)

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину _______________ (учаснику бойових дій)

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва громадянину _______________ (учаснику бойових дій)

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Кіндрату Івану Степановичу.

Про відмову громадянину Рівному Андрію Івановичу в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Боднарук Оксані Любомирівни.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого господарства громадянці Гераймович Наталії Ярославівни.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Красножона Інні Олегівні

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд громадянину Кривенькому Івану Йосиповичу.

Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянці Лемчик Емілії Іванівні

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва громадянці Матвій Христині Андріївні

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Микуляку Івану Павловичу

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Оріховській Оресті Василівні.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Осадці Ганні Ільківні.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянці Пиндиківській Терезі Олексіївні.

Про поновлення договору оренди землі для будівництва та обслуговування швейного цеху з СПД-ФО Костишин Ігор Михайлович.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянці Хомко Марії Іванівні.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Чихарівському Івану Івановичу.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянинці _______________ (учасниці бойових дій)

Про затвердження програми запобігання соціальному сирітству, подолання дитячої безпритульності і бездоглядності на 2021-2024 роки

Про внесення змін до міського бюджету на 2021 рік (оновлено).

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Додаток 4

Додаток 5

Додаток 6

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Білобровці Марії Григорівні.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину Виннику Андрію Івановичу.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Винник Надії Володимирівни

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд громадянці Винник Світлані Дмитрівні.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянину Гардубею Василю Івановичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину _______________ (учаснику бойових дій)

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянину Горожанському Роману Дмитровичу.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Злепко Ользі Миколаївні.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва громадянину Лешку Миколі Миколайовичу

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянці Малишевій Галині Іванівні.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Мокрицькому Роману Віталійовичому.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Мотасу Дмитру Петровичу

Про внесення змін в рішення сесії Бучацької міської ради від 01.06.2021року №783 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянці Пендзій Руслані Михайлівні»

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд громадянці Петрик Галині Павлівні.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого господарства громадянці Петрик Галині Павлівні.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд громадянину Пізунському Андрію Михайловичу.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину _______________ (учаснику бойових дій)

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину _______________ (учаснику бойових дій)

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Рудій Євгенії Богданівні

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Сенів Галині Юріївні.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину _______________ (учаснику бойових дій)

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянину Теслі Миколі Степановичу.

Про затвердження акту обстеження території земельної ділянки щодо можливості встановлення (відновлення) меж земельної ділянки гр. Фортельного Миколи Васильовича в с.Новосілка, вул.Центральна, 4 .

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянину Шелепку Дмитру Івановичу

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Ямнюку Роману Богдановичу.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянці Гаврилюк Надії Богданівні.

Про розірвання договору оренди земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі з орендарем Галюк Любов Петрівною.

Про надання в оренду земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі с. Нові Петликівці громадянці Дячук Оксані Петрівні

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва у власність громадянину ____________________УБД.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянину Костику Івану Дмитровичу.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Костик Світлані Іванівні

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Кубішин Марія Василівна

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по зміні цільового призначення для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянці Кушнірчук Олександрі Василівні

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Пацьорко Роману Івановичу.

Про затвердження проекту землеустрою Бучацького РайСТ для обслуговування будівлі магазину на умовах надання в оренду с.Бариш вул.. Місто,29.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Стельмах Ользі Володимирівні.

Про внесення змін в рішення сесії Язловецької сільської ради від 21 жовтня 2020року №1060 «Про затвердження звіту про експертно- грошову оцінку та викуп земельної ділянки несільськогосподарського призначення по вул.Церковна, 33, с.Новосілка Бучацького району Тернопільської області».

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва громадянину Герасиму Сергію Романовичу

Про включення громадянина _______________ (учасника бойових дій) в реєстр учасників антитерористичної операції

Про затвердження детального плану території ділянки площею 0,0245га для будівництва об’єкта торгівельно-побутового призначення в м.Бучач, вул.Галицька, та включення в перелік вільних від забудови земельних ділянок, право власності на які підлягає продажу на конкурентних засадах, та надання дозволу міській раді на виготовлення проекту землеустрою щодо її відведення.

Про відмову громадянці Дмитрук Любомирі Миронівні в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Кіфер Любові Михайлівні.

Про відмову громадянці Ковалівській Тетяні Іванівні в затвердженні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Когуту Володимиру Федоровичу.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Пастушаку Івану Дмитровичу.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Сідляку Ігорю Михайловичу.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Терлецькій Марії Юліанівні.

Про відмову громадянці Шевчук Ірині Борисівні в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

Про відмову громадянину Шевчуку Ігорю Петровичу в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Шпіцер Марії Богданівні.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Шпіцеру Олегу Івановичу

Про розірвання договору оренди земельної ділянки для обслуговування приміщень та споруд організації та заключення договору оренди з ТзОВ «Рембуддільниця».

Про проведення інвентаризації несформованих земельних ділянок за межами м.Бучач та с.Підзамочок із земель комунальної власності

On: 27.07.2021

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд громадянці Березюк Марії Тарасівні.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у власність громадянці Берладинюк Галині Вікторівні.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Борис Миколі Івановичу

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянці Борчук Галині Василівні.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Бронецькій Ользі Пертівні

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у власність громадянці Бронецькій Ользі Петрівні.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд громадянину Вербіцькому Петру Миколайовичу.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по зміні цільового призначення для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянці Воротилко Світлані Іванівні

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у власність громадянці Дзюбанчин Надії Василівні

Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Долик Ганні Степанівні

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Дяк Іванні Антонівні.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Жук Мар’яні Михайлівні.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Кишені Надії Василівні.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Кльоц Івану Михайловичу

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянам Козак Орисі Михайлівні та Козаку Володимиру Михайловичу.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Куртяк Ользі Петрівні

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Лисому Ярославу Івановичу.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Микуляк Марії Кирилівні

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянину Побуринному Михайлу Івановичу.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у власність громадянину Струсу Михайлу Даниловичу.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянину Струс Тарасу Даниловичу.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Яворщуку Анатолію Івановичу

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Якимович Надії Владиславівні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь