On: 14.07.2021

С П И С О К депутатів Бучацької міської ради воcьмого скликання, присутніх на п’ятій сесії (перше пленарне засідання) (12 липня 2021року)

№ 1025 Про встановлення місцевих податків і зборів на території Бучацької міської ради на 2022 рік

№ 1026 Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Бучацької міської ради на 2022 рік

№ 1027 Про встановлення ставок єдиного податку на території Бучацької міської ради на 2022 рік

№ 1028 Про оподаткування платою за землю на території Бучацької міської ради на 2022 рік

№ 1029. Про затвердження Договорів про міжбюджетні трансферти із Трибухівського сільського бюджету іншої субвенції до Бучацького міського бюджету

№ 1030. Про затвердження додаткової угоди про міжбюджетний трансферт із Трибухівського сільського бюджету іншої субвенції до Бучацького міського бюджету

№ 1031. Про затвердження договору про міжбюджетний трансферт із Коропецького селищного бюджету іншої субвенції до Бучацького міського бюджету

№ 1032. Про затвердження Договору про міжбюджетний трансферт із Бучацького міського бюджету іншої субвенції до Тернопільського обласного бюджету

№ 1033. Про внесення змін до міського бюджету на 2021 рік 

Додаток 1

Додаток 2

№ 1034. Про виділення та спрямування коштів Службі автомобільних доріг у Тернопільській області та проведення співфінансування на договірних засадах експлуатаційного утримання автомобільної дороги загального користування державного значення.

№ 1035. Про виділення та спрямування коштів Службі автомобільних доріг у Тернопільській області та проведення співфінансування на договірних засадах експлуатаційного утримання автомобільної дороги загального користування державного значення.

№ 1036. Про надання одноразової грошової допомоги учаснику бойових дій

№ 1037. Про надання одноразової грошової допомоги учаснику бойових дій , інваліду ІІІ гр.

№ 1038. Про надання одноразової грошової допомоги учаснику бойових дій

№ 1039. Про надання одноразової грошової допомоги учаснику бойових дій

№ 1040. Про затвердження Порядку безоплатної передачі основних засобів, малоцінних та швидкозношуючих предметів а також транспортних засобів.

№ 1041. Про затвердження Порядку списання основних засобів, малоцінних та швидкозношуючих предметів а також транспортних засобів з балансів підприємств, установ та організацій комунальної власності Бучацької міської ради.

№ 1042. Про безоплатну передачу основних засобів, малоцінних та швидкозношуючих предметів, які рахуються на балансі КНП “ Центр ПМСД ” Бучацької міської ради.

№ 1043. Про безоплатну передачу легкового автомобіля Renult Duster, реєстраційний номер ВО3082ВХ, який рахуються на балансі КНП “ Центр ПМСД ” Бучацької міської ради.

№ 1044. Про безоплатну передачу легкового автомобіля Renult Duster, реєстраційний номер ВО5247СС, який рахуються на балансі КНП “ Центр ПМСД ” Бучацької міської ради.

№ 1045. Про надання дозволу КНП “ Центр ПМСД ” Бучацької міської ради на списання з балансу основних засобів.

№ 1046. Про внесення змін та затвердження структури Бучацької публічної бібліотеки

№ 1047. Про внесення змін та затвердження структури комунальної установи «Централізований клубний заклад»

№ 1048. Про звернення до Управління Укртрансбезпеки у Тернопільській області щодо облаштування пункту габаритно-вагового контролю на автомобільних дорогах на території Бучацької міської ради.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь