On: 30.07.2021

№ 1049. Про внесення змін до міського бюджету на 2021 рік 

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Додаток 4

Додаток 5

Додаток 6

№ 1050. Про Програму розвитку та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Бучацька міська лікарня» Бучацької міської ради на 2021 – 2023 роки(в новій редакції).

№ 1051. Про Програму розвитку та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико- санітарної допомоги» Бучацької міської ради на 2021 – 2024 роки.

№ 1052. Про звернення до відділення поліції № 2 (м.Бучач) Чортківського РВП ГУНП в Тернопільській області щодо вжиття заходів для захисту мешканців с.Матеушівка

№ 1053. Про внесення змін до «Програми підтримки пластового руху на 2021-2023 роки».

С П И С О К депутатів Бучацької міської ради воcьмого скликання, присутніх на п’ятій сесії (друге пленарне засідання) 27 липня 2021року

On: 09.02.2022

№1054 Про включення в перелік вільних від забудови земельних ділянок, право власності на які підлягає продажу на конкурентних засадах, земельної ділянки площею 0,01га під розміщення об’єкта торгово-побутового призначення в м.Бучач, вул.Ст.Бандери та надати дозвіл Бучацькій міській раді на виготовлення проекту землеустрою щодо її відведення.

№1055 Про затвердження детального плану території влаштування автомийки самообслуговування в с.Жизномир Чортківського району та включення в перелік вільних від забудови земельних ділянок, право власності на які підлягає продажу на конкурентних засадах, та надання дозволу міській раді на виготовлення проекту землеустрою щодо її відведення.

№1056 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій у постійне користування релігійній організації: “Парафія Вознесіння Господнього” села Бариш Бучацького району Бучацької Єпархії Української Греко-Католицької Церкви”.

№1057 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва громадянці Касіян Ользі Степанівні.

№1058 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд громадянці Мороз Вірі Юріївні.

№1059 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд громадянину

№1060 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Березовській Катерині Володимирівні

№1061 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Пастушаку Івану Дмитровичу.

№1062 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ВАТ «Тернопільобленерго» для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії.

№1063 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва громадянину Голубу Петру Теофільовичу.

№1064 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва громадянину Захарку Михайлу Івановичу.

№1065 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва громадянину Кмітю Богдану Івановичу.

№1066 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянину Кривенькому Федіру Михайловичу.

№1067 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Падуху Володимиру Васильовичу.

№1068 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Боднарук Оксани Любомирівни

№1069 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Красножона Інні Олегівні.

№1070 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд громадянину Кривенькому Івану Йосиповичу.

№1071 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянинці

№1072 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд громадянці Березюк Марії Тарасівні

№1073 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Бронецькій Ользі Пертівні.

№1074 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд громадянину Вербіцькому Петру Миколайовичу.

1075 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по зміні цільового призначення для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянці Воротилко Світлані Іванівні

№1076 Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Долик Ганні Степанівні.

№1077 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Кльоц Івану Михайловичу.

№1078 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Білобровці Марії Григорівні.

№1079 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд громадянці Винник Світлані Дмитрівні.

№1080 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Злепко Ользі Миколаївні.

№1081 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва громадянину Лешку Миколі Миколайовичу.

№1082 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд громадянці Петрик Галині Павлівні.

№1083 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд громадянину Пізунському Андрію Михайловичу.

№1084 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Сенів Галині Юріївні

№1085 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Ямнюку Роману Богдановичу.

№1086 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по зміні цільового призначення для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянці Кушнірчук Олександрі Василівні

№1087 Про затвердження проекту землеустрою Бучацького РайСТ для обслуговування будівлі магазину на умовах надання в оренду с.Бариш вул.. Місто,29.

№1088 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Терлецькій Марії Юліанівні.

№1089 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Шпіцер Марії Богданівні.

№1090 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Шпіцеру Олегу Івановичу.

№1091 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Якимович Надії Владиславівні.

№ 1092 Про відмову громадянці Ковалівській Тетяні Іванівні в затвердженні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність

№1093 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для городництва громадянці Машталер Ганні Василівні

№1094 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва у власність громадянці Мурашці Світлані Антонівні.

№1095 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Борис Галині Володимирівні.

№1096 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Вербіцькому Миколі Миколайовичу.

№1097 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Гнатишин Марії Михайлівні.

№1098 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Гнатишин Стефанії Михайлівні.

№1099 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Джерджу Віталію Тарасовичу.

№1100 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Пелещук Іванні Богданівні.

№1101 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Пендзею Степану Володимировичу .

№1102 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Пилипюк Наталії Миколаївні.

№1103 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Рожику Ігорю Зіновійовичу.

№1104 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Фортельному Василю Миколайовичу.

№1105 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Целих Галині Анатоліївні.

№1106 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Яремко Ірині Богданівні.

№ 1107 Про надання ВАТ «Тернопільобленерго» дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії в м.Бучач (ЗТП-212)

№1108 Про відмову громадянину Воронецькому Юрію Михайловичу в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

№1109 Про відмову громадянину Гнатишину Івану Васильовичу в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

№1110 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Геві Оксані Василівні.

№1111 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Козаку Ігорю Івановичу.

№1112 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Кухарику Михайлу Івановичу.

№ 1113 Про відмову громадянину Москвину Василю Романовичу в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

№1114 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Рудику Володимиру Петровичу.

№ 1115 Про відмову громадянину Сембрату Андрію Миколайовичу в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

№ 1116 Про відмову громадянці Сембрат Ользі Ярославівні в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

№1117 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Смеречинському Олегу Михайловичу.

№1118 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Цимбалістому Віталію Романовичу.

№1119 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Березовському Василю Івановичу.

№1120 Про відмову громадянину Блажку Павлу Віталійовичу в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

№1121 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Гуку Володимиру Зеновійовичу.

№1122 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Добрянському Михайлу Антоновичу

№1123 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Костик Надія Богданівна.

№1124 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Мельник Ганні Василівні.

№1125 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Мукан Анжеліці Михайлівні.

№ 1126 Про відмову громадянці Николин Каріні Миколаївні в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

№1127 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Подюку Михайлу Дмитровичу.

№1128 Про відмову громадянину Польовому Дмитру Миколайовичу в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

№1129 Про відмову громадянці Помазанській Марії Миколаївні в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

№1130 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Радзібабі Богдану Івановичу.

№1131 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Радзібабі Людмилі Василівні.

№ 1132 Про надання Бучацькому районному споживчому товариству дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для обслуговування будівлі магазину.

№1133 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Собчишен Ірині Михайлівні.

№1134 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва у власність громадянину Станько Володимиру Ярославовичу.

№1135 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Тисовській Світлані Михайлівні

№1136 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Тисовському Івану Миколайовичу.

№1137 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Товпизі Володимиру Васильовичу.

№1138 Про відмову громадянину Товпизі Андрію Степановичу в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для ведення городництва.

№1139 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Удудяку Михайлу Івановичу.

№1140 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину

№1141 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Яцишин Ользі Андріївні.

№1142 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Кіндрату Івану Степановичу.

№1143 Про відмову громадянину Рівному Андрію Івановичу в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

№1144 Про відмову громадянці Зінській Надії Ярославівні в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

№1145 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину

№1146 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва громадянину

№1147 Про відмову громадянці Околович Роксолані Іванівні в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

№1148 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину

№1149 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину

№1150 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину

№1151 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину

№1152 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва громадянину

№1153 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва громадянці Матвій Христині Андріївні

№1154 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Микуляку Івану Павловичу.

№1155 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Оріховській Оресті Василівні.

№1156 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Осадці Ганні Ільківні.

№1157 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Чихарівському Івану Івановичу.

№1158 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Кишені Надії Василівні.

№1159 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Куртяк Ользі Петрівні

№1160 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Лисому Ярославу Івановичу.

№1161 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Микуляк Марії Кирилівні.

№1162 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Яворщуку Анатолію Івановичу.

№1163 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Мокрицькому Роману Віталійовичому.

№1164 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Мотасу Дмитру Петровичу

№1165 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину

№1166 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину

№1167 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину

№1168 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину

№1169 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Кубішин Марія Василівна

№1170 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Пацьорко Роману Івановичу

№1171 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Стельмах Ользі Володимирівні

№1172 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва у власність громадянину

№1173 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва громадянину Герасиму Сергію Романовичу.

№1174 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Кіфер Любові Михайлівні.

№1175 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Когуту Володимиру Федоровичу.

№1176 Про відмову громадянці Шевчук Ірині Борисівні в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

№1177 Про відмову громадянину Шевчуку Ігорю Петровичу в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

№1178 Про відмову громадянці Дмитрук Любомирі Миронівні в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

№1179 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Сідляку Ігорю Михайловичу.

№1180 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Дивосир Оксані Олегівні.

№1181 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Ткачук Марії Михайлівні

№ 1182 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність громадянці Бойко Тетяні Богданівні.

№1183 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у власність громадянину Міщуку Миколі Михайловичу.

№ 1184 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у власність громадянину Міщуку Михайлу Миколайовичу

№ 1185 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність громадянину Мулю Івану Михайловичу.

№ 1186 Про надання дозволу на виготовлення технічних документації із землеустрою щодо поділу земельних ділянок комунальної власності.

№1187 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність громадянці Собчишен Ірині Михайлівні

№1188 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність громадянці Шимків Ганні Миколаївні.

№1189 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність громадянину Гриб Василю Михайловичу

№1190 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення підсобного сільського господарства в постійне користування комунальному некомерційному підприємству «Бучацька міська лікарня» Бучацької міської ради.

№1191 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо об’єднання земельних ділянок комунальної власності.

№1192 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянці Хомко Марії Іванівні.

№1193 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у власність громадянці Дзюбанчин Надії Василівні.

№1194 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Рудій Євгенії Богданівні

№1195 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянину Теслі Миколі Степановичу.

№1196 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у власність громадянці Геві Оксані Василівні.

№1197 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у власність громадянці Кузь Галині Василівні.

№1198 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у власність громадянину Стецюку Володимиру Михайловичу

№1199 Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянці Боровій Ользі Петрівні.

№1200 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянці Війтишин Надії Іванівні.

№1201 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянці Мельник Стефанії Миколаївні.

№1202 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянину Табаку Богдану Борисовичу.

№1203 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для індивідуального садівництва громадянину Тютюннику Ігорю Івановичу.

№1204 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого господарства громадянці Гераймович Наталії Ярославівни

№1205 Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянці Лемчик Емілії Іванівні.

№1206 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянці Пиндиківській Терезі Олексіївні.

№1207 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у власність громадянці Берладинюк Галині Вікторівні

№1208 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянці Борчук Галині Василівні.

№1209 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у власність громадянці Бронецькій Ользі Петрівні.

№1210 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Дяк Іванні Антонівні.

№1211 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянам Козак Орисі Михайлівні та Козаку Володимиру Михайловичу.

№1212 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянину Побуринному Михайлу Івановичу.

№1213 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у власність громадянину Струсу Михайлу Даниловичу.

№1214 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянину Струс Тарасу Даниловичу.

№1215 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину Виннику Андрію Івановичу.

№1216 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Винник Надії Володимирівни

№1217 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянину Гардубею Василю Івановичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

№1218 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянину Горожанському Роману Дмитровичу.

№1219 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянці Малишевій Галині Іванівні.

№1220 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого господарства громадянці Петрик Галині Павлівні.

№1221 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянину Шелепку Дмитру Івановичу.

№1222 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянці Гаврилюк Надії Богданівні.

№1223 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянину Костику Івану Дмитровичу.

№1224Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Костик Світлані Іванівні

№1225 Про внесення змін в рішення сесії Бучацької міської ради від 01.06.2021року №783 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянці Пендзій Руслані Михайлівні»

№1226 Про внесення змін в рішення сесії Язловецької сільської ради від 21 жовтня 2020року №1060 «Про затвердження звіту про експертно- грошову оцінку та викуп земельної ділянки несільськогосподарського призначення по вул.Церковна, 33, с.Новосілка Бучацького району Тернопільської області».

№1227 Про розірвання договору оренди землі з орендарем ТзОВ «Бучацький сирзавод».

№ 1228 Про надання в оренду земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в с. Зубрець вул. Центральна,19 громадянину Гурському Миколі Петровичу.

№1229 Про поновлення договору оренди землі з Бучацьким районним споживчим товариством.

№1230 Про поновлення договору оренди землі для будівництва та обслуговування швейного цеху з СПД-ФО Костишин Ігор Михайлович.

№1231 Про розірвання договору оренди земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі з орендарем Галюк Любов Петрівною.

№1232 Про надання в оренду земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі с. Нові Петликівці громадянці Дячук Оксані Петрівні

№1233 Про розірвання договору оренди земельної ділянки для обслуговування приміщень та споруд організації та заключення договору оренди з ТзОВ «Рембуддільниця».

№1234 Про надання дозволу на продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення комунальної власності.

№1235 Про надання дозволу на продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення комунальної власності.

№1236 Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення в м.Бучач, вул. Б.Хмельницького, 69 (ПП «Золотопотіцьке»)

№ 1237 Про надання Бучацькій міській раді дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки для будівництва та обслуговування об’єктів фізичної культури і спорту в м.Бучач, вул.Шевченка.

№1238 Про надання дозволу Бучацькій міській раді на розроблення детального плану території земельної ділянки в м.Бучач, вул.Просвіти, 27.

№1239 Про затвердження детального плану території ділянки площею 0,0245га для будівництва об’єкта торгівельно-побутового призначення в м.Бучач, вул.Галицька, та включення в перелік вільних від забудови земельних ділянок, право власності на які підлягає продажу на конкурентних засадах, та надання дозволу міській раді на виготовлення проекту землеустрою щодо її відведення.

№1240 Про затвердження акту обстеження території земельної ділянки щодо розгляду заяви Мирона З.А. про відміну рішення сесії Бучацької міської ради про надання дозволу на збір матеріалів для відведення землі громадянці Глов’як Г.З. по вул.Заводська в м.Бучачі.

№1241 Про затвердження акту обстеження території земельної ділянки щодо можливості встановлення сервітуту на земельну ділянку з кадастровим номером 6121210100:02:0357 для влаштування заїзду на земельну ділянку гр. Марцінковського Генадія Йосифовича в м.Бучач, вул.Галицька, 114 .

№1242 Про затвердження акту обстеження території земельної ділянки щодо можливості встановлення (відновлення) меж земельної ділянки гр. Фортельного Миколи Васильовича в с.Новосілка, вул.Центральна, 4 .

№1243 Про включення громадянина  в реєстр учасників антитерористичної операції

№1244 Про включення громадянина  в реєстр учасників антитерористичної операції

№1245 Про включення громадянина  в реєстр учасників антитерористичної операції

№1246 Про включення громадянина  в реєстр учасників антитерористичної операції

№1247 Про проведення інвентаризації несформованих земельних ділянок за межами м.Бучач та с.Підзамочок із земель комунальної власності.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь