Шановні краяни!

Не ведіться на маніпулятивну інформацію, що стосується нашої громади, яку розповсюджують люди з сумнівною репутацією задля власної вигоди. Вже неодноразово вони використовували недостовірний контент та пропонували його вам.

Замість того, щоб критично оцінювати меседжі , які вам посилають з певною метою, ви спокійно їх сприймаєте за правду. Пам’ятайте, читаючи якусь сенсаційну новину, перевіряйте від чого відштовхується автор. Якщо вона побудована на його власних судженнях без згадування першоджерел, то це, найімовірніше, фейк.

Перш ніж поширювати новину, переконайтеся у її правдивості у офіційних джерелах. Вся інформація, яка стосується діяльності Бучацької міської ради, а також її структурних підрозділів розміщена на нашому сайті https://buchachmiskrada.gov.ua/, або на фейсбук сторінці https://www.facebook.com/buchachrada/?ref=pages_you_manage. Всі інші джерела інформації можуть бути недостовірними.

Ставтеся критично до того, що читаєте та будьте свідомими споживачами та розповсюджувачами інформації. Також для власної медіаграмотності скористайтеся освітнім серіалом «Базові цифрові навички» https://osvita.diia.gov.ua/courses/bazovij-serial-1-sezon на порталі Дія.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь