Кожна людина, яка вважає себе сучасною, не мислить свого існування без інновацій. Сьогодення диктує жорсткі вимоги і гостру потребу в знаннях, що мають відношення до новітніх цифрових технологій.

З метою підвищення цифрової грамотності клієнтів служби зайнятості 14 липня 2021 року в приміщенні Бучацької районної філії проведено групову консультацію із залученням соціальних партнерів.

Керуючий Бучацькою філією Тернопільського обласного управління АТ «Ощадбанк», Олег Крамар, поінформував присутніх про сучасний програмний комплекс ”Ощад24/7“, який дає змогу контролювати стан своїх рахунків та здійснювати банківські операції, не відвідуючи відділення банку, в будь-якій частині світу де є доступ до мережі Інтернет. Також присутні мали змогу отримати інформацію про сучасний сервіс mobile-банкінг та програмний комплекс web-банкінг. Спікер розповів про коди безпеки CVVта CVC, 3D Secure-технологію, та заходи безпеки при розрахунках в Інтернеті.

Резюмуючи свій виступ, Олег Крамар наголосив на необхідності отримання знань та навичок з цифрової грамотності у різних сферах.

Директор Бучацької районної філії

Тернопільського ОЦЗ                                                                                                         О. М. Откидач

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь