Вчора в Язловці відбулась неймовірна подія – вперше в Монастирі сестер Непорочного зачаття Діви Марії виступив відомий польський музикант Станіслав Лопушинський.

Тут, в могутньому парку, звучала класична музика відомих композиторів. Розкішним подарунком для язлівчан стало виконання паном Станіславом творів Миколая Гомулки, який жив і творив в Язловці. І навіть дощова погода не завадила насолоджуватися прекрасним.

Музикант вже виступив у Львові, Золочеві та Тернополі, а далі прямує до Хотина. Нагадаємо, що концерт відбувся у рамках туру «Замостя-Одеса2021», який передбачає 12 концертів та охоплює три країни – Україну, Польщу та Молдову. Цікаво, що ними пан Станіслав мандрує велосипедом, а разом з ним подорожує і його клавесин, на якому він грає під час виступів.

Концерт відбувся під патронатом Генерального консульства Республіки Польща в Луцьку, за підтримки Бучацької міської ради та завдяки клопіткій роботі сестер Язловецького монастиря, які щиро та гостинно зустріли всіх, хто завітав на цю подію.

Музичні подарунки для закордонних гостей підготували наші «Веселі гудаки» та бандуристка Наталія Клебан.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь