Нагадуємо, відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 30 вересня 2020 року №1191-р «Про перенесення робочих днів у 2021 році», з метою створення сприятливих умов та забезпечення раціонального використання робочого часу у 2021 році, виконавчий  комітет Бучацької міської ради вирішив:

1. Перенести у 2021 році в порядку та на умовах, визначених законодавством, для працівників апарату Бучацької міської ради та її виконавчих органів, яким установлено п’ятиденний робочий тиждень з двома вихідними днями в суботу та неділю, робочі дні з:

        • понеділка 23 серпня на суботу 28 серпня;
        • п’ятниці 15 жовтня на суботу 23 жовтня.

2. Працівники, які перебуватимуть  23 серпня, 15 жовтня 2021 року у відпустках або будуть відсутні через тимчасову непрацездатність, мають працювати за зміненим графіком роботи у відповідну суботу, якщо цей день не припаде на період відпустки чи тимчасової непрацездатності.

3. Рекомендувати керівникам комунальних підприємств Бучацької міської ради перенести в порядку і на умовах, установлених законодавством у 2021 році для працівників, яким встановлено п’ятиденний робочий тиждень з двома вихідними днями в суботу та неділю робочі дні відповідно до пункту 1 даного рішення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь