On: 28.09.2021

ПОРЯДОК ДЕННИЙ п’ятого пленарного засідання 5-ої cесії Бучацької міської ради восьмого скликання – 29.09.2021року

On: 09.09.2021

Про надання одноразової грошової допомоги учаснику бойових дій

Про затвердження Звіту про виконання фінансового плану Комунального некомерційного підприємства “Бучацька міська лікарня” Бучацької міської ради за I півріччя 2021 року.

Додаток

Про затвердження Фінансового плану Комунального некомерційного підприємства “Бучацька міська лікарня” Бучацької міської ради на 2022 рік.

Додаток

On: 17.09.2021

Про прийняття документів на зберігання

On: 20.09.2021

Про внесення змін до структури та загальної чисельності Бучацької публічної бібліотеки

Статут

Додаток

Про погодження штатних розписів загальноосвітніх шкіл Бучацької міської ради

On: 22.09.2021

Про внесення змін до Програми Бучацької міської ради «Проведення культурно-мистецьких заходів та відзначення державних і національних свят в 2021-2026 роках

Про внесення доповнень до рішення Бучацької міської ради від 12 липня 2021 року №1028 «Про оподаткування платою за землю на території Бучацької міської ради на 2022 рік»

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Ботюку Михайлу Васильовичу.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Василечко Стефанії Михайлівні

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд громадянці Вербіцькій Оксані Петрівні.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Головацькій Марії Михайлівні.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Господину Роману Володимировичу.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину ___________________(учаснику бойових дій)

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянці Кушнірчук Любові Іванівні

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину ___________________(учаснику бойових дій)

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для сінокосіння і випасання худоби в оренду громадянці Прокіпчук Лілії Олесівні.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва громадянину Рекушу Олегу Романовичу.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину ___________________(учаснику бойових дій)

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину ___________________(учаснику бойових дій)

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Слободяну Дмитру Володимировичу.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність Бандурі Олегу Петровичу.

Про надання дозволу на виготовленнятехнічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у власність громадянці Білоцерковець Марії Романівні.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд громадянці Боднар Ганні Іванівні

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Бойчуку Василю Володимировичу.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у власність громадянину Броваренку Михайлу Мироновичу.

Про розірвання договору про встановлення права користування земельною ділянкою для забудови (суперфіцію) за адресою м.Бучач, вул.Галицька, 29.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Гаврону Віталію Романовичу.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Гаман Зоряні Володимирівні

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Гіль Тетяні Мирославівні

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність громадянину Глов’яку Андрію Богдановичу

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд громадянці Гнатишин Марії Михайлівні.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину Голику Миколі Ярославовичу.

Про надання дозволу на виготовлення проектуземлеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Гриньків Надії Федорівні

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянину Дволінському Миколі Михайловичу

Про внесення змін до структури та загальної чисельності працівників Бучацької міської ради

On: 23.09.2021

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у власність громадянину Загородному Олегу Володимировичу

Про надання дозволу на виготовлення проектуземлеустрою щодо відведення земельної ділянкиу власність громадянину ___________________(учаснику бойових дій)

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Ільницькому Володимиру Зіновійовичу.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у власність громадянці Калинюк Ользі Ярославівні.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд громадянці Келлер Марії Володимирівні.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Кладочній Стефанії Василівні.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Колибабі Михайлу Васильовичу.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у власність громадянину Кралько Василю Степановичу.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність громадянину Легіневичу Тарасу Михайловичу.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у власність громадянці Лось Оресті Миколаївні.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва громадянці Луговій Степанії Василівні.

Про включення в перелік вільних від забудови земельних ділянок, право оренди на які підлягає продажу на конкурентних засадах, земельної ділянки для будівництва об’єкта торгівельно- побутового призначення вм.Бучач, вул.Галицька та надання дозволу Бучацькій міській раді на виготовлення проекту землеустрою щодо її відведення.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва у власність громадянці Малій Галині Василівні.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність громадянці Марціновській Лесі Володимирівні.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Мачузі Ганні Василівні

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Мельничук Марії Михайлівні

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва громадянину Михайліву Володимиру Андрійовичу.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянці Мороз Юлії Степанівні.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у власність громадянину Музиці Володимиру Романовичу.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Мурашці Мирославі Миколаївні.

Про наданнядозволу на виготовленнятехнічноїдокументації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у спільну сумісну власність громадянам Мурашці Світлані Антонівні та Мурашці Івану Васильовичу.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд громадянці Окунській Ользі Ігорівні.

Про внесення змін в рішення сесії Бучацької міської ради від 13.04.2021року №555 «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Пасимок Ярославу Романовичу»

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Пензей Мирославі Іванівні.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянину Пузь Миколі Васильовичу.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у власність громадянці Пузь Ользі Антонівні.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність громадянину Пшивому Ігорю Івановичу.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Рогатинській Наталії Михайлівні.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Сеньківу Назару Миколайовичу.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Сименчук Орисі Михайлівні.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Сичу Івану Йосифовичу.

Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянину Солянику Володимиру Івановичу.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Трушу Миколі Ярославовичу.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Фізьо Володимиру Омеляновичу

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у власність громадянці Футуймі Любові Семенівні

Про внесення змін в рішення сесії Бучацької міської ради від 13.11.2020року №2777 «Про надання дозволу гр.Худик М.І. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва за адресою м.Бучач вул.Підгаєцька»

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянці Явецькій Ользі Мирославівні.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва громадянину Яковцю Степану Олександровичу.

On: 24.09.2021

Про внесення змін та доповнень до «Програми соціально-економічного та культурного розвитку Бучацької міської територіальної громади на 2021 рік»

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту, в м.Бучач, вул.Галицька, 10.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину _______________ (учаснику бойових дій)

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва громадянину ________________(учаснику бойових дій)

Про затвердження детального плану території для будівництва автогаража в м.Бучач, вул.Галицька, 9.

Про надання дозволу Бучацькій міській раді на розроблення детального плану території земельної ділянки в с. Жизномир.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для будівництва та обслуговування будівель торгівлі Куздровському Степану Олексійовичу.

Про внесення змін до договору оренди землі від 05.03.2019року.

Про відмову громадянці Легкій Марії Степанівні в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Мельничуку Михайлу Володимировичу.

Про затвердження акту розгляду заяви гр.Огородник Оксани Володимирівни щодо надання дозволу (письмового погодження) на право проходу чи проїзду по земельній ділянці, що розташована за адресою: м.Бучач, вул.Шкільна, 13, Тернопільської області, яка є комунальною власністю Бучацької міської ради (територіальної громади).

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності, яка перебуває в оренді громадянина Петрика Андрія Петровича.

Про розірвання договору оренди землі та надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності в м.Бучач вул. Б.Хмельницького, 69.

Про затвердження детального плану території для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд зі зміною цільового призначення земельної ділянки в с.Жизномир, вул.Молодіжна

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину _______________ (учаснику бойових дій)

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва громадянину ________________(учаснику бойових дій)

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Чихарівській Терезі Іванівні.

Про внесення змін до міського бюджету на 2021 рік

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Додаток 4

Додаток 5

On: 27.09.2021

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Гринишину Володимиру Васильовичу

Про затвердження акту відновлення (встановлення) меж земельної ділянки у зв’язку з виготовленням технічної документації на земельну ділянку гр.Корчинського Валерія Івановича.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва індивідуального гаража громадянину Корчинському Валерію Івановичу.

Про надання дозволу Бучацькій міській раді на розроблення детального плану території земельної ділянки в с. Переволока.

Про надання дозволу Бучацькій міській раді на розроблення детального плану території земельної ділянки в с. Бариш.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Птиць Емілії Василівні.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянину Струсу Михайлу Даниловичу.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянці Ульяновій Ользі Степанівні.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Бородіці Тетяні Василівні.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва у спільну часткову власність громадянам Гайді Тетяні Ігорівні, Белей Надії Ігорівні, Благій Вірі Ігорівні.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у власність громадянину Галабурді Степану Михайловичу.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Гринчишин Ганні Григорівні.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Гудимі Ганні Антонівні.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Гупалу Сергію Олександровичу

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянину Легкому Гілярію Івановичу.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Липці Павлу Івановичу.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Магіс Марії Ігорівні

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуального гаража громадянці Марціновській Лесі Володимирівні

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Марціновській Лесі Володимирівні

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Микитюк Ярославі Михайлівні

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянці Пізунській Євгенії Іванівні .

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Стецюку Івану Степановичу

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Стрілець Наталії Василівні

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Стрілецькому Миколі Миколайовичу.

Про внесення змін в рішення міської ради № 607 від 07.05.2021року «Про придбання основних засобів Бучацькому ККП, шляхом поповнення статутного фонду комунального підприємства».

On: 28.09.2021

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Харишин Емілії Теофілівні

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Хомко Мар’яні Михайлівні.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у власність громадянці Шпотак Оресті Михайлівні.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Шульган Галині Ільківні.

Про надання дозволу на продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення комунальної власності.

Про внесення змін в рішення сесії Новопетликівської сільської ради народних депутатів від 29.12.1993 року «Розгляд заяв громадян с.Нові Петликівці і с.Пушкарі на право приватної власності на землю»

Про затвердження детального плану території для будівництва садового будинку в с.Жизномир, вул.Глибока долина.

Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянці Дзюбанчин Надії Василівні.

Про надання в оренду земельної ділянки для обслуговування та експлуатації нежитлових будівель громадянину Листюку Віктору Зіновійовичу.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд громадянину Максимчуку Василю Дмитровичу.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Максимчук Тетяні Миколаївні.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд громадянці Максимчук Тетяні Миколаївні.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Прокіпчук Наталії Іванівні.

Про затвердження детального плану території для будівництва автогаража в м.Бучач, вул.Просвіти.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину ____________(учаснику бойових дій).

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки, яка розташована в м.Бучач вул. Галицька, 176.

Про розірвання договору оренди земельної ділянки для обслуговування та експлуатації нежитлових будівель з орендарем ТзОВ «СКС Діджітал Прінт».

Про надання дозволу Бучацькій міській раді на розроблення детального плану території земельної ділянки в с.Переволока

Про включення громадянина ________________ (учасника бойових дій) в реєстр учасників антитерористичної операції

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо об’єднання земельних ділянок комунальної власності.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти в постійне користування Осівецькій ЗОШ І-ІІІ ст.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти в постійне користування Переволоцькій ЗОШ І-ІІІ ст.

Про надання дозволу Бучацькій міській раді на розроблення детального плану території земельної ділянки в с.Дуліби.

Про включення громадянина ________________ (учасника бойових дій) в реєстр учасників антитерористичної операції

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Харевич Лесі Зіновіївні.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок комунальної власності під польовими дорогами, розташованими у масиві земель сільськогосподарського призначення та укладання договорів оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення (проектні польові дороги між паями) з ТОВ «Агрополіс».

Додаток

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (зі зміною цільвого призначення) громадянину Вонсяку Василю Богдановичу

Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення за адресою м.Бучач, вул.Галицька, 157 “К” (ФО-П Ковальчишин Д.В.)

On: 29.09.2021

Про внесення змін в рішення міської ради № 1035 від 12.07.2021року «Про виділення та спрямування коштів Службі автомобільних доріг у Тернопільській області та проведення співфінансування на договірних засадах поточного середнього ремонту автомобільної дороги загального користування державного значення».

Про затвердження Порядку звільнення інших категорій осіб від плати за соціальне обслуговування, надання соціальних послуг в комунальній установі «Центр надання соціальних послуг Бучацької міської ради», затвердження Переліку соціальних послуг, що надаються за рахунок бюджетних коштів

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь