On: 07.10.2021

ПОРЯДОК ДЕННИЙ шостого пленарного засідання 5-ої cесії Бучацької міської ради восьмого скликання – 08.10.2021року

On: 30.09.2021

Про погодження штатних розписів загальноосвітніх шкіл Бучацької міської ради

On: 04.10.2021

Про вступ в права власності Бучацької міської ради юридичної особи – Бариського дошкільного навчального закладу( дитячий садок)

Про вступ в права власності Бучацької міської ради юридичної особи – Берем’янського дошкільного навчального закладу( дитячий садок)

Про вступ в права власності Бучацької міської ради юридичної особи – Білявинського дошкільного навчального закладу( дитячий садок) «Дзвіночок»

Про вступ в права власності Бучацької міської ради юридичної особи – Бобулинського дошкільного навчального закладу( дитячий садок)

Про вступ в права власності Бучацької міської ради юридичної особи – Добропільського дошкільного навчального закладу( дитячий садок)

Про вступ в права власності Бучацької міської ради юридичної особи – Дулібівського дошкільного навчального закладу( дитячий садок)

Про вступ в права власності Бучацької міської ради юридичної особи – Жизномирського дошкільного навчального закладу( дитячий садок)

Про вступ в права власності Бучацької міської ради юридичної особи – Жниборідського дошкільного навчального закладу( дитячий садок) «Промінчик»

Про вступ в права власності Бучацької міської ради юридичної особи – Заривинецького дошкільного навчального закладу( дитячий садок)

Про вступ в права власності Бучацької міської ради юридичної особи – Звенигородського дошкільного навчального закладу( дитячий садок) «Веселка»

Про вступ в права власності Бучацької міської ради юридичної особи – Зеленського дошкільного навчального закладу( дитячий садок)

Про вступ в права власності Бучацької міської ради юридичної особи – Зубрецького дошкільного навчального закладу( дитячий садок)

Про вступ в права власності Бучацької міської ради юридичної особи – Киданівського дошкільного навчального закладу( дитячий садок)

Про вступ в права власності Бучацької міської ради юридичної особи – Ліщанецького дошкільного навчального закладу( дитячий садок)

Про вступ в права власності Бучацької міської ради юридичної особи – Малозаліщицького дошкільного навчального закладу( дитячий садок) «Гномик»

Про вступ в права власності Бучацької міської ради юридичної особи – Новопетликівського дошкільного навчального закладу( дитячий садок) «Мрія»

Про вступ в права власності Бучацької міської ради юридичної особи – Новосільського дошкільного навчального закладу( дитячий садок)

Про вступ в права власності Бучацької міської ради юридичної особи – Озерянського дошкільного навчального закладу( дитячий садок)

Про вступ в права власності Бучацької міської ради юридичної особи – Осівецького дошкільного навчального закладу( дитячий садок)

Про вступ в права власності Бучацької міської ради юридичної особи – Переволоцького дошкільного навчального закладу( дитячий садок)

Про вступ в права власності Бучацької міської ради юридичної особи – Передмістянського дошкільного навчального закладу( дитячий садок) «Сонечко»

Про вступ в права власності Бучацької міської ради юридичної особи – Підзамочківського дошкільного навчального закладу( дитячий садок)

Про вступ в права власності Бучацької міської ради юридичної особи – Порохівського дошкільного навчального закладу( дитячий садок)

Про вступ в права власності Бучацької міської ради юридичної особи – Старопетликівського дошкільного навчального закладу( дитячий садок)

Про вступ в права власності Бучацької міської ради юридичної особи – Язловецького дошкільного навчального закладу (ясла-садок)

Про перейменування юридичної особи – Бучацького дошкільного навчального закладу “Дзвіночок” (ясла-садок)

Про перейменування юридичної особи – Бучацького дошкільного навчального закладу “Пролісок” (ясла-садок)

Про перейменування юридичної особи – Бучацького дошкільного навчального закладу “Теремок” (ясла-садок)

On: 05.10.2021

Про внесення змін до міського бюджету на 2021 рік

Додаток 1

On: 06.10.2021

Про звернення депутатів Бучацької міської ради Тернопільської області до Міністерства охорони здоров’я України, Національної служби здоров’я України та Тернопільської обласної державної адміністрації щодо відновлення у комунальному некомерційному підприємстві «Бучацька міська лікарня» Бучацької міської ради надання медичної послуги по пакету «Стаціонарна допомога пацієнтам» з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-COV-2.

Про розгляд листа Державної служби геології та надр України про надання погодження щодо продажу на аукціоні спеціального дозволу на користування надрами

On: 07.10.2021

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Базилевській Марії Іванівні.

Про відмову громадянці Бріджак Антоніні Федорівні в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність громадянину Галюк Василю Івановичу.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Грицаку Івану Михайловичу

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Денис Вікторії Вікторівні.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Кравчук Марії Іванівні.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Кральці Галині Іванівні.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Логуш Івану Івановичу

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Лукинів Оксані Михайлівні.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд громадянці Мартинів Галині Тарасівні.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Мельничуку Михайлу Володимировичу.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у власність громадянці Мерв’як Надії Миколаївні.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Монастирській Оксані Іванівні.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у власність громадянці Николаїшин Марії Володимирівні.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Оробчуку Віктору Яковичу.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Осадці Ганні Ільківні.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Пільху Івану Володимировичу

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянину Подвірному Зіновію Степановичу.

Про відмову громадянці Помазанській Марії Миколаївні в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянці Римар Ірині Яківні.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Сеніву Петру Івановичу.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва громадянці Сороці Ользі Йосипівні.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Стрілецькому Олегу Миколайовичу.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва у власність громадянці Тронт Марії Володимирівні

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у власність громадянину _______________________ (учаснику бойових дій).

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянці Хом’як Марії Василівні.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Чихарівському Івану Івановичу.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Ярошу Роману Йосифовичу.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у власність громадянину Бородицю Олегу Степановичу

Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у власність громадянину Бураку Борису Павловичу

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у спільну сумісну власність громадянам Бураку Борису Павловичу та Бурак Любові Павлівні

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у власність громадянці Бурак Любові Павлівні

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Гайді Роману Івановичу

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Галюлько Ользі Ігорівні.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва громадянину Головачу Володимиру Йосиповичу.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Дупляку Петру Степановичу

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Карпюк Марії Василівні.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Колодію Василю Даниловичу

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у власність громадянці Николишин Богданні Казимирівні.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянок в натурі (на місцевості) у власність громадянці Николишин Богданні Казимирівні .

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Околович Марії Тимофіївні.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у власність громадянину Рівному Івану Васильовичу.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Сембрат Ірині Іванівні.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Шепилявій Іванні Олексіївні

Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянину Шум’яку Йосифу Дмитровичу .

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Яворському Василю Йосифовичу

Про надання дозволу громадянці Андрухів Надії Володимирівні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для ведення городництва за адресою м. Бучач вул. Шевченка.

Про затвердження детального плану території для влаштування автостоянки по вул.Галицька, 10 в м.Бучач Чортківського району Тернопільської області.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва у власність громадянину Бабалі Василю Васильовичу.

Про затвердження проекту землеустрою ТзОВ «Бучачагрохлібпром» щодо відведення земельної ділянки в оренду для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність Варчак Галині Михайлівні.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Вікарчук Ользі Володимирівні.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для городництва громадянці Давидяк Марії Йосипівні.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розташована за межами населеного пункту с. Передмістя, Бучацької міської ради Тернопільської області, громадянці Денис Надії Володимирівні.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянці Дзьобі Оксані Йосипівні.

Про внесення змін в рішення сесії Бучацької міської ради від 07 травня 2021року №640 «Про надання громадянину Долику Віталію Степановичу дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність»

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянину Дякуну Осипу Федоровичу.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо об’єднання земельних ділянок, які розташовані за межами населеного пункту с.Ліщанці

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Кавчаку Олександру Зіновійовичу.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянину Кавчуку Ярославу Івановичу.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Леньо Надії Ярославівні

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Луціву Віктору Мироновичу.

Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянину Міщуку Миколі Михайловичу.

Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянину Міщуку Михайлу Миколайовичу

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Мостовій Надії Петрівні.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Непіпу Ігору Івановичу

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Олійнику Петру Михайловичу.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Савці Марії Василівні

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Флют Івану Васильовичу.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину Чайківському Василю Володимировичу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь