On: 09.09.2021

С П И С О К депутатів Бучацької міської ради воcьмого скликання, присутніх на п’ятій сесії (четверте пленарне засідання) 08 вересня 2021року

№ 1323. Про затвердження Правил благоустрою Бучацької територіальної громади

№ 1324. Про затвердження Договору про міжбюджетний трансферт із Трибухівського сільського бюджету іншої субвенції до Бучацького міського бюджету

№ 1325. Про внесення змін до міського бюджету на 2021 рік

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Додаток 4

№ 1326. Про внесення змін та доповнень в рішення міської ради № 10 від 30.11.2020року «Про утворення виконавчого комітету Бучацької міської ради восьмого скликання, визначення його чисельності та затвердження персонального складу».

№ 1327. Про внесення змін до міської «Програми забезпечення діяльності спортивних об’єктів та проведення спортивно-масових заходів на 2021-2024 роки»

Додаток 1

№ 1328. Про внесення змін та доповнень до «Програми соціально-економічного та культурного розвитку Бучацької міської територіальної громади на 2021 рік»

№ 1329. Про внесення змін до Положення про громадський бюджет (бюджет участі) Бучацької територіальної громади

№ 1330. Про звернення до Чортківської районної ради, щодо передачі до комунальної власності Бучацької міської ради нерухомого майна – очисних споруд по вул.Б.Хмельницького в м.Бучач.

№ 1331. Про внесення змін до Статуту Комунальної установи «Бучацький інклюзивно-ресурсний центр»

On: 14.02.2022

№1332 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд громадянину Броневичу Івану Михайловичу.

№1333 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд громадянці Винник Іванні Ігорівні.

№1334 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд громадянці Ковальчук Марії Іванівні.

№1335 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд громадянину Кравчуку Віктору Михайловичу.

№ 1336 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва громадянці Кулик Оксані Володимирівні.

№1337 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд громадянці Запоточній Наталії Григорівні.

№1338 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд громадянці Кузів Галині Володимирівні.

№1339 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Пиндиківському Олегу Григоровичу.

№1340 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд громадянину Стойку Михайлу Степановичу.

№1341 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Трушу Володимиру Васильовичу.

№1342 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд громадянину Бендині Михайлу Михайловичу.

№1343 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд громадянину Капроцькому Богдану Юліановичу.

№1344 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд громадянину Мостовому Миколі Михайловичу.

№1345 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд громадянці Мулик Марії Йосипівні.

№1346 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Ніжінському Андрію Івановичу.

№1347 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по зміні цільового призначення для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянину Сухореброму Ростиславу Валентиновичу

№1348 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для ведення особистого селянського господарства громадянину Годзу Степану Ярославовичу.

№1349 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Грунді Галині Ярославівні

№1350 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Гринді Івану Михайловичу

№1351 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Дідюк Марії Богданівні

№1352 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Кльоцко Мирону Олексійовичу.

№ 1353 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Лазарович Ользі Миколаївні.

№1354 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Мулик Олександрі Федорівні.

№1355 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Папушаку Павлу Ярославовичу.

№1356 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Суп Любові Василівні.

№1357 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Хомко Лесі Любомирівні.

№1358 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Головацькому Миколі Михайловичу

№1359 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Господин Галині Степанівні

№1360 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Дерецькій Ользі Петрівні

№1361 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Сас Оксані Олександрівні.

№1362 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Хомку Віктору Богдановичу.

№1363 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Шум’як Анастасії Іванівні.

№1364 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Бейко Лесі Валентинівні.

№1365 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у власність громадянину Двуліту Павлу Васильовичу.

№1366 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Ярош Оксані Григорівні.

№ 1367 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для ведення товарного сільськогосподарського виробництва ТзОВ «Бучачагрохлібпром».

№ 1368 Про надання дозволу на виготовлення технічних документації із землеустрою щодо поділу земельних ділянок комунальної власності.

№1369 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність громадянину Савчуку Івану Андрійовичу

№1370 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у власність громадянці Гаврилюк Марії Русланівні

№1371 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у власність громадянину Меньківу Івану Федоровичу.

№ 1372 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність громадянці Папушак Марії Степанівні

№1373 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність громадянину Папушаку Павлу Ярославовичу.

№ 1374 Про надання дозволу на виготовлення технічних документації із землеустрою щодо поділу земельних ділянок комунальної власності.

№1375 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в оренду громадянці Рудій Богдані Іванівні.

№ 1376 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Микуляк Лесі Богданівні.

№1377 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у власність Мулик Марії Йосипівні

№ 1378 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Новак Світлані Володимирівні

№1379 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у власність громадянину Хомку Віктору Богдановичу.

№1380 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Бойчук Марії Іванівні.

№1381 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянину Щербану Василю Володимировичу.

№1382 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянину Гузелику Богдану Володимировичу.

№1383 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину Гузелику Богдану Володимировичу.

№1384 Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки що надається Нагайовському Івану Омеляновичу за межами с. Підзамочок.

№1385 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розташована за межами населеного пункту с. Порохова ,Бучацької міської ради Тернопільської області громадянці Паращук Ользі Василівні.

№1386 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Головацькій Надії Євгенівні.

№1387 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Загородній Галині Йосипівній.

№1388 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянину Данкевичу Тарасу Даниловичу.

№1389 Про внесення змін в договір оренди землі що укладений між Бучацькою міською радою та МПП «Смолоскип» від 14.04.2021року

№ 1390 Про внесення змін в рішення сесії Бучацької міської ради від 27.07.2021року №1082 «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Петрик Галини Павлівні».

№1391 Про внесення змін в рішення сесії Зубрецької сільської ради від 20.09.2019року №378 «Про затвердження технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.. Джурилі Михайлу Івановичу за адресою вул.Центральна,52 с.Зубрець Бучацького району Тернопільської області»

№1392 Про внесення змін в рішення сесії Бучацької міської ради від 13.04.2021року №554 «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Волощук Лесі Дмитрівні»

№1393 Про внесення змін в рішення сесії Бучацької міської ради від 01.06.2021року №747 «Про надання громадянці Сембрат Ользі Ярославівні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність»

№1394 Про внесення змін в рішення сесії Бучацької міської ради від 27.07.2021року №1055

№1395 Про внесення змін в рішення сесії Бучацької міської ради від 27.07.2021року №1179 «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Сідляку Ігорю Михайловичу»

№1396 Про внесення змін в рішення сесії Бучацької міської ради від 17.06.2021року №954 «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Шпендак Ользі Сергіївні»

№1397 Про внесення змін в рішення сесії Бучацької міської ради від 09.10.2019року №2211 «Про надання дозволу гр.Головецькій Ользі Орестівні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства за адресою м.Бучач, вул.Польова»

№1398 Про розірвання договору оренди земельної ділянки від 14.04.2016року та надання в оренду даної земельної ділянки ПАТ «Укртелеком».

№ 1399 Про надання в оренду земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в с. Підзамочок громадянину Нагайовському Івану Омеляновичу.

№1400 Про надання в оренду земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в с. Бариш громадянину Новосьолову Ігорю Миколайовичу.

№ 1401 Про надання в оренду земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в с. Білявинці громадянці Петрусевич Софії Антонівні.

№ 1402 Про надання в оренду земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в с. Рукомиш громадянину Пірусу Роману Васильовичу

№1403 Про передачу в оренду земельної ділянки Бучацькому РайСТ за адресою с. Доброполе вулиця Вигнанка,59.

№ 1404 Про надання в оренду земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в с. Осівці громадянці Рудій Богдані Іванівні.

№ 1405 Про надання в оренду земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в с. Доброполе громадянці Рудій Богдані Іванівні.

№ 1406 Про надання в оренду земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в с. Переволока громадянці Рудій Богдані Іванівні.

№ 1407 Про надання в оренду земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в с. Старі Петликівці громадянці Рудій Богдані Іванівні.

№1408 Про поновлення договору оренди земельної ділянки для ведення фермерського господарства громадянину Сенику Івану Богдановичу

№1409 Про розірвання договору оренди земельної ділянки з АТ «Ощадбанк» за адресою м. Бучач вул. Агнона,1

№1410 Про погодження ТзОВ «МРІЯ ФАРМІНГ КАРПАТИ» надання в суборенду ½ частини земельної ділянки за межами населеного пункту с. Бобулинці.

№ 1411 Про надання в оренду земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в с. Переволока громадянину Птицю Роману Михайловичу.

№1412 Про надання дозволу на викуп земельної ділянки несільськогосподарського призначення комунальної власності.

№1413 Про надання дозволу на продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення комунальної власності.

№1414 Про надання дозволу на продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення комунальної власності.

№1415 Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельних ділянок в м.Бучач, вул.П.Тичини

№1416 Про надання дозволу Бучацькій міській раді на розроблення детального плану території земельної ділянки в с.Зелена.

№1417 Про затвердження детального плану території для будівництва групи житлових будинків, господарських будівель та споруд в с.Жизномир, Чортківського району Тернопільської області.

№1418 Про затвердження детального плану території для будівництва автогаражів в м.Бучач, вул. Галицька (біля будинку №123) Тернопільської області.

№1419 Про відмову в затвердженні детального плану території для будівництва індивідуальних гаражів на вул. Коновальця в м.Бучач, Тернопільської області.

№ 1420 Про надання дозволу Бучацькій міській раді на розроблення детального плану території земельної ділянки в с.Підзамочок.

№1421 Про надання дозволу Бучацькій міській раді на розроблення детального плану території земельної ділянки в селі Осівці.

№1422 Про вилучення з користування Бучацького РайСТ земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі за адресою с.Бариш хутір Гутишино,27

№1423 Про вилучення з користування Бучацького РайСТ земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі за адресою с.Переволока вул. Ятки,37

№1424 Про проведення інвентаризації несформованої земельної ділянки за межами с. Озеряни із земель комунальної власності.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь