On: 29.09.2021

№ 1437. Про внесення змін до Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти

№ 1438. Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Добропільської гімназії Бучацької міської ради

№ 1439. Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Бучацького ліцею імені Святого Йосафата

№ 1440. Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Старопетликівської гімназії Бучацької міської ради

On: 01.10.2021

№ 1425. Про внесення змін до міського бюджету на 2021 рік

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Додаток 4

Додаток 5

№ 1426. Про надання дозволу КП “Бучацький комбінат комунальних підприємств ” на списання з балансу багатоквартирного житлового будинку.

№ 1427. Про безоплатну передачу з балансу Бучацької міської ради основних засобів, малоцінного інвентаря та інших матеріальних цінностей на баланс закладів освіти, культури, охорони здоров’я та Бучацького ККП розташованих в селах Підзамочок та Звенигород.

№ 1428. Про безоплатну передачу з балансу Бучацької міської ради основних засобів, малоцінного інвентаря та інших матеріальних цінностей на баланс закладів освіти, культури, охорони здоров’я та Бучацького ККП розташованих в селі Переволока.

№ 1429. Про доцільність передачі в оренду нежитлових приміщень розташованих в будівлях, балансоутримувачем яких є Комунальне некомерційне підприємство “Бучацька міська лікарня ” Бучацької міської ради

№ 1430. Про включення нежитлових приміщень розташованих в будівлі за адресою: м. Бучач, вул. П.Тичини ,4 до відповідних Переліків.

№ 1431. Про внесення змін до структури та загальної чисельності працівників Бучацької міської ради

№ 1432. Про затвердження звіту про виконання фінансового плану Комунального підприємства “Фізкультурно оздоровчого Комплексу”Колос” Бучацької міської ради за І півріччя 2021 року

Додаток

№ 1433. Про затвердження Звіту про виконання фінансового плану Комунального некомерційного підприємства “Бучацька міська лікарня” Бучацької міської ради за I півріччя 2021 року.

Додаток

№ 1434. Про надання одноразової грошової допомоги учаснику бойових дій

№ 1435. Про затвердження Програми розвитку житлово – комунального господарства Бучацької міської ради на 2021-2025 роки

№ 1436. Про прийняття документів на зберігання

№ 1437. Про внесення змін до Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти

№ 1438. Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Добропільської гімназії Бучацької міської ради

№ 1439. Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Бучацького ліцею імені Святого Йосафата

№ 1440. Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Старопетликівської гімназії Бучацької міської ради

№ 1441. Про прийняття документів на зберігання

№ 1442. Про внесення змін до Програми Бучацької міської ради «Проведення культурно-мистецьких заходів та відзначення державних і національних свят в 2021-2026 роках

№ 1443. Про внесення змін до структури та загальної чисельності Бучацької публічної бібліотеки

Статут

Додаток

№ 1444. Про внесення змін та доповнень до рішення сесії Бучацької міської ради від 28.12.2020 року №56

№ 1445. Про внесення змін та доповнень до «Програми соціально-економічного та культурного розвитку Бучацької міської територіальної громади на 2021 рік»

№ 1446. Про внесення змін в рішення міської ради № 607 від 07.05.2021року «Про придбання основних засобів Бучацькому ККП, шляхом поповнення статутного фонду комунального підприємства».

№ 1447. Про затвердження Порядку звільнення інших категорій осіб від плати за соціальне обслуговування, надання соціальних послуг в комунальній установі «Центр надання соціальних послуг Бучацької міської ради», затвердження Переліку соціальних послуг, що надаються за рахунок бюджетних коштів

№ 1448. Про внесення змін в рішення міської ради № 1035 від 12.07.2021року «Про виділення та спрямування коштів Службі автомобільних доріг у Тернопільській області та проведення співфінансування на договірних засадах поточного середнього ремонту автомобільної дороги загального користування державного значення».

СПИСОК депутатів Бучацької міської ради воcьмого скликання, присутніх на п’ятій сесії (п’яте пленарне засідання) 29 вересня 2021року

On: 21.02.2022

№1449 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд громадянці Вербіцькій Оксані Петрівні.

№1450 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва громадянину Рекушу Олегу Романовичу.

№1451 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд громадянці Боднар Ганні Іванівні

№1452 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд громадянці Гнатишин Марії Михайлівні.

№1453 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд громадянці Келлер Марії Володимирівні.

№1454 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд громадянці Окунській Ользі Ігорівні.

№1455 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Пензей Мирославі Іванівні.

№1456 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Сичу Івану Йосифовичу.

№1457 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Шульган Галині Ільківні.

№1458 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд громадянину Максимчуку Василю Дмитровичу.

№1459 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Максимчук Тетяні Миколаївні.

№1460 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд громадянці Максимчук Тетяні Миколаївні.

№1461 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (зі зміною цільового призначення) громадянину Вонсяку Василю Богдановичу

№1462 Про затвердження акту розгляду заяви гр.Огородник Оксани Володимирівни щодо надання дозволу (письмового погодження) на право проходу чи проїзду по земельній ділянці, що розташована за адресою: м.Бучач, вул.Шкільна, 13, Тернопільської області, яка є комунальною власністю Бучацької міської ради (територіальної громади).

№1463 Про затвердження акту відновлення (встановлення) меж земельної ділянки у зв’язку з виготовленням технічної документації на земельну ділянку гр.Корчинського Валерія Івановича.

№ 1464 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Ботюку Михайлу Васильовичу.

№1465 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Василечко Стефанії Михайлівні

№1466 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Головацькій Марії Михайлівні.

№1467 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Господину Роману Володимировичу.

№1468 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину ___________________(учаснику бойових дій)

№1469 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину ___________________(учаснику бойових дій)

№1470 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину ___________________(учаснику бойових дій)

№1471 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину ___________________(учаснику бойових дій)

№ 1472 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Слободяну Дмитру Володимировичу.

№1473 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Бойчуку Василю Володимировичу

№ 1474 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Гаврону Віталію Романовичу.

№1475 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Гаман Зоряні Володимирівні.

№ 1476 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Гриньків Надії Федорівні

№ 1477 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину ___________________(учаснику бойових дій)

№1478 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Ільницькому Володимиру Зіновійовичу.

№1479 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Колибабі Михайлу Васильовичу.

№1480 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Мачузі Ганні Василівні

№1481 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва громадянину Михайліву Володимиру Андрійовичу.

№1482 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у власність громадянину Музиці Володимиру Романовичу.

№1483 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Мурашці Мирославі Миколаївні.

№1484 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Рогатинській Наталії Михайлівні.

№ 1485 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Сименчук Орисі Михайлівні.

№1486 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Фізьо Володимиру Омеляновичу

№1487 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину _________________(учаснику бойових дій)

№1488 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва громадянину ________________(учаснику бойових дій)

№ 1489 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для будівництва та обслуговування будівель торгівлі Куздровському Степану Олексійовичу.

№ 1490 Про відмову громадянці Легкій Марії Степанівні в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

№1491 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Мельничуку Михайлу Володимировичу.

№1492 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину _______________ (учаснику бойових дій)

№1493 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва громадянину ________________(учаснику бойових дій)

№1494 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Чихарівській Терезі Іванівні.

№1495 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Гринишину Володимиру Васильовичу

№1496 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Птиць Емілії Василівні.

№1497 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Бородіці Тетяні Василівні.

№1498 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Гринчишин Ганні Григорівні.

№1499 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Гупалу Сергію Олександровичу

№1500 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Липці Павлу Івановичу.

№1501 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Магіс Марії Ігорівні

№1502 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуального гаража громадянці Марціновській Лесі Володимирівні

№1503 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Марціновській Лесі Володимирівні

№1504 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Микитюк Ярославі Михайлівні

№1505 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Стецюку Івану Степановичу

№1506 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Стрілець Наталії Василівні

№ 1507 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Стрілецькому Миколі Миколайовичу.

№1508 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Харишин Емілії Теофілівні

№ 1509 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Хомко Мар’яні Михайлівні.

№1510 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину ____________(учаснику бойових дій).

№1511 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти в постійне користування Осівецькій ЗОШ І-ІІІ ст.

№1512 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти в постійне користування Переволоцькій ЗОШ І-ІІІ ст.

№1513 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Харевич Лесі Зіновіївні

№1514 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність Бандурі Олегу Петровичу.

№1515 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у власність громадянці Білоцерковець Марії Романівні.

№1516 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у власність громадянину Броваренку Михайлу Мироновичу.

№1517 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність громадянину Глов’яку Андрію Богдановичу

№1518 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у власність громадянину Загородному Олегу Володимировичу

№1519 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у власність громадянці Калинюк Ользі Ярославівні.

№ 1520 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у власність громадянину Кралько Василю Степановичу.

№1521 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність громадянину Легіневичу Тарасу Михайловичу.

№ 1522 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у власність громадянці Лось Оресті Миколаївні.

№1523 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва у власність громадянці Малій Галині Василівні.

№1524 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність громадянці Марціновській Лесі Володимирівні.

№1525 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Мельничук Марії Михайлівні

№1526 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у спільну сумісну власність громадянам Мурашці Світлані Антонівні та Мурашці Івану Васильовичу.

№1527 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у власність громадянці Пузь Ользі Антонівні.

№1528 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність громадянину Пшивому Ігорю Івановичу.

№1529 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у власність громадянці Футуймі Любові Семенівні

№ 1530 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності, яка перебуває в оренді громадянина Петрика Андрія Петровича.

№1531 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва індивідуального гаража громадянину Корчинському Валерію Івановичу.

№1532 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва у спільну часткову власність громадянам Гайді Тетяні Ігорівні, Белей Надії Ігорівні, Благій Вірі Ігорівні.

№1533 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Гудимі Ганні Антонівні.

№1534 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у власність громадянці Шпотак Оресті Михайлівні.

№1535 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянці Кушнірчук Любові Іванівні

№1536 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Гіль Тетяні Мирославівні

№1537 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину Голику Миколі Ярославовичу.

№1538 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянину Дволінському Миколі Михайловичу.

№1539 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Кладочній Стефанії Василівні.

№1540 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянці Мороз Юлії Степанівні.

№ 1541 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянину Пузь Миколі Васильовичу.

№1542 Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянину Солянику Володимиру Івановичу

№1543 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянці Явецькій Ользі Мирославівні.

№1544 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянину Струсу Михайлу Даниловичу.

№1545 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянці Ульяновій Ользі Степанівні.

№1546 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у власність громадянину Галабурді Степану Михайловичу.

№1547 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянину Легкому Гілярію Івановичу.

№1548 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянці Пізунській Євгенії Іванівні .

№1549 Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянці Дзюбанчин Надії Василівні

№1550 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Прокіпчук Наталії Іванівні.

№1551 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки, яка розташована в м.Бучач вул. Галицька, 176.

№1552 Про внесення змін в рішення сесії Бучацької міської ради від 13.04.2021року №555 «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Пасимок Ярославу Романовичу»

№1553 Про внесення змін в рішення сесії Бучацької міської ради від 13.11.2020року №2777 «Про надання дозволу гр.Худик М.І. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва за адресою м.Бучач вул.Підгаєцька»

№1554 Про внесення змін до договору оренди землі від 05.03.2019року.

№1555 Про внесення змін в рішення сесії Новопетликівської сільської ради народних депутатів від 29.12.1993 року «Розгляд заяв громадян с.Нові Петликівці і с.Пушкарі на право приватної власності на землю»

№1556 Про розірвання договору про встановлення права користування земельною ділянкою для забудови (суперфіцію) за адресою м.Бучач, вул.Галицька, 29

№1557 Про розірвання договору оренди землі та надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності в м.Бучач вул. Б.Хмельницького, 69.

№1558 Про розірвання договору оренди земельної ділянки для обслуговування та експлуатації нежитлових будівель з орендарем ТзОВ «СКС Діджітал Прінт».

№ 1559 Про надання в оренду земельної ділянки для обслуговування та експлуатації нежитлових будівель громадянину Листюку Віктору Зіновійовичу.

№1560 Про включення в перелік вільних від забудови земельних ділянок, право оренди на які підлягає продажу на конкурентних засадах, земельної ділянки для будівництва об’єкта торгівельно- побутового призначення в м.Бучач, вул.Галицька та надання дозволу Бучацькій міській раді на виготовлення проекту землеустрою щодо її відведення.

№1561 Про надання дозволу на продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення комунальної власності.

№1562 Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення за адресою м.Бучач, вул.Галицька, 157 “К” (ФО-П Ковальчишин Д.В.)

№1563 Про затвердження детального плану території для будівництва автогаража в м.Бучач, вул.Галицька, 9

№1564 Про затвердження детального плану території для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд зі зміною цільового призначення земельної ділянки в с.Жизномир, вул.Молодіжна.

№1565 Про надання дозволу Бучацькій міській раді на розроблення детального плану території земельної ділянки в с. Переволока.

№1566 Про надання дозволу Бучацькій міській раді на розроблення детального плану території земельної ділянки в с. Бариш.

№1567 Про затвердження детального плану території для будівництва автогаража в м.Бучач, вул.Просвіти.

№1568 Про надання дозволу Бучацькій міській раді на розроблення детального плану території земельної ділянки в с.Переволока.

№1569 Про надання дозволу Бучацькій міській раді на розроблення детального плану території земельної ділянки в с.Дуліби.

№1570 Про включення громадянина ________________ (учасника бойових дій) в реєстр учасників антитерористичної операції

№1571 Про включення громадянина ________________ (учасника бойових дій) в реєстр учасників антитерористичної операції

№1572 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок комунальної власності під польовими дорогами, розташованими у масиві земель сільськогосподарського призначення та укладання договорів оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення (проектні польові дороги між паями) з ТОВ «Агрополіс».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь