24 вересня 2021 року у приміщенні Бучацької районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості відбувся інформаційний захід на тему: “Державна прикордонна служба України – перспектива зайнятості сьогодні”.

Андрій Лущик (начальник групи комплектування в Тернопільській області до Державної Прикордонної Служби України) провів цікавий та захоплюючий семінар. Присутні дізналися про можливості та переваги служби за контрактом у підрозділах Державної прикордонної служби України, ознайомилися з можливостями здобуття освіти та навчання в Академії Державної прикордонної служби, перспективу кар’єрного росту, якісне медичне обслуговування, професійну підготовку за міжнародними стандартами, забезпечення житлом, медичне забезпечення і т. д.

Цікавим для присутніх був також перегляд стрічки про прикордонну службу України.

Учасники заходу активно обговорювали деталі, а деякі виявили бажання співпрацювати з Андрієм Лущиком з метою проходження служби.

– «Отож пропоную вам, приміряти на себе цю професію з мужнім характером і стати новим обличчям держави на кордоні»,- резюмував зустріч Андрій Лущик.

Директор Бучацької районної філії Тернопільського ОЦЗ

О. ОТКИДАЧ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь