Відповідно до ст. 143 Конституції України, ст. 11, ст. 25 , ст. 66 Закону України «Про освіту», ст. 32, Закону України «Про повну загальну середню освіту», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Бучацька міська рада з метою врахування думки жителів Бучацької територіальної громади розпочинає громадські обговорення, щодо реорганізації (закриття, пониження ступеня) закладів загальної середньої освіти Бучацької міської ради, що знаходяться в сільській місцевості.

Період реформ, розпочатий державою, поставив питання реорганізації та закриття шкіл у сільській місцевості. Ця проблема гостра для всієї України і є результатом демографічної кризи, яка спостерігається в державі. З кожним роком кількість учнів в українських школах скорочується, тому й не дивно, що чимало закладів освіти стали напівпорожніми. Тому перед місцевою владою постає питання раціонального розподілу освітньої субвенції та утримання таких шкіл (оплату за енергоносії, зарплату технічному персоналу громада платить із власного бюджету) та переведення дітей до більших шкіл та забезпечення кращих умов навчання завдяки вивільненим коштам.

Виходячи з наведеного Бучацька міська рада має намір проаналізувати перспективну мережу, кадрове забезпечення, матеріально-технічну базу, провести засідання робочої групи, винести на громадське обговорення питання подальшого функціонування кожного закладу загальної середньої освіти, що знаходиться в сільській місцевості та затвердити відповідний проєкту рішення.

Запрошуємо жителів громади, батьків, учнів, громадські організації долучитися до громадського обговорення цього питання.

Формат проведення громадського обговорення: публічне громадське обговорення передбачатиме проведення в приміщенні закладів освіти засідань за круглим столом, зборів, зустрічей з громадськістю і колективами ЗЗСО.

У разі карантинних обмежень, спричинених поширенням на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» та забороною масових зібрань, пропозиції та зауваження приймаються у письмовій формі із зазначенням особи та контактної інформації заявника за адресою: 48400, майдан Волі 1, м. Бучач .

Про дату проведення початку громадських обговорень повідомлятиметься додатково для кожного окремого закладу. До участі в обговоренні запрошуються мешканці сіл територіальної громади, територію яких обслуговує заклад загальної середньої освіти.

Оприлюднення результатів громадського обговорення відбудеться після отримання висловлених пропозицій та проведеного аналізу на сайті Бучацької міської ради.

Список сільських шкіл

Бариська ЗОШ І-ІІІ ст..

Жизномирська ЗОШ І-ІІІ ст.

Зубрецька ЗОШ І-ІІІ ст.

Озерянська ЗОШ І-ІІІ ст.

Осівецька ЗОШ І-ІІІ ст.

Переволоцька ЗОШ І-ІІІ ст.

Порохівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Язловецька ЗОШ І-ІІІ ст.

Беремянська ЗОШ І-ІІ ст.

Бобулинська ЗОШ І-ІІ ст.

Добропільська ЗОШ І-ІІ ст..

Дулібська ЗОШ І-ІІ ст.

Жниборідська ЗОШ І-ІІ ст.

Заривинецька ЗОШ І-ІІ ст.

Звенигородська ЗОШ І-ІІ ст.

Зеленська ЗОШ І-ІІ ст.

Ліщанецька ЗОШ І-ІІ ст.

Новопетликівська ЗОШ І-ІІ ст.

Підзамочківська ЗОШ І-ІІ ст.

Ріпинецька ЗОШ І-ІІ ст.

Сороцька ЗОШ І-ІІ ст.

Старопетликівська ЗОШ І-ІІ ст.

Білявинська ЗОШ І ст.

Вербятинська ЗОШ І ст.

Киданівська ЗОШ І-ІІ ст.

Малозаліщицька ЗОШ І ст.

Новосільська ЗОШ І ст.

Передмістянська ЗОШ І ст.

Рукомиська ЗОШ І ст.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь