On: 08.11.2021

ПОРЯДОК ДЕННИЙ пленарного засідання 6-ої cесії Бучацької міської ради восьмого скликання – 09.11.2021року

On: 12.10.2021

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність громадянці Вельган Марії Василівні.

Про включення громадянина ______________________ (учасника бойових дій)в реєстр учасників антитерористичної операції.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Мельничуку Михайлу Володимировичу.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Шпуняру Володимиру Петровичу.

On: 13.10.2021

Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення за адресою м.Бучач, вул. Галицька, 58 (Бучацьке РайСТ)

On: 18.10.2021

Про вступ в права власності Бучацької міської ради юридичної особи – Сороківький дошкільного навчального закладу ( дитячий садок)

Про перейменування юридичної особи – Бучацького дошкільного навчального закладу “Сонечко” (ясла-садок)

Про перейменування юридичної особи – Бучацького дошкільного навчального закладу “Світлячок” (ясла-садок)

Про вступ в права власності Бучацької міської ради юридичної особи – Рукомиського дошкільного навчального закладу( дитячий садок)

Про вступ в права власності Бучацької міської ради юридичної особи – Ріпинецького дошкільного навчального закладу( дитячий садок)

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Борчуку Степану Миколайовичу.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину ___________________(учаснику бойових дій)

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Гнатюк Наталії Ярославівні.

Про внесення змін в рішення сесії Бучацької міської ради від 08.10.2021року №1633 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянину Кавчуку Ярославу Івановичу».

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Меушу Михайлу Івановичу.

Про внесення змін в рішення сесії Бучацької міської ради від 08.10.2021року №1580 «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Осадці Ганні Ільківні».

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Щепній Галині Василівні.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Замойській Христині Богданівні.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянці Кобель Дарії Павлівні.

Про надання Бучацькій міській раді дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки в м. Бучач, вул.Галицька, 9.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва у власність громадянці Паліводі Ніні Антонівні.

On: 19.10.2021

Про надання грошової допомоги для встановлення пам`ятника ветерану війни, учаснику бойових дій

Про надання одноразової грошової допомоги учаснику бойових дій

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у власність громадянці Винник Любові Володимирівні.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва громадянину Деці Миколі Васильовичу.

Про надання дозволу Бучацькій міській раді на розроблення детального плану території земельної ділянки в с.Переволока.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва громадянину Бубніву Степану Васильовичу

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва громадянці Загородній Ользі Іванівні.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Іванців Марії Михайлівні.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Мостовій Надії Петрівні.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у власність громадянці Наконечній Діані Миколаївні.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Павлюх Ганні Михайлівні.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Сторожко Катерині Василівні.

Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Стрільчуку Роману Миколайовичу.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Шимків Ганні Миколаївні.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Шпуняру Івану Васильовичу.

On: 20.10.2021

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Дяк Іванні Антонівні

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Заєць Марії Федорівні.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Козак Тетяні Григорівні.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Кольбі Галині Ярославівні.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Лазарович Ользі Миколаївні

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Мариняк Любомирі Василівні.

Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Мельник Ганні Василівні.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва у власність громадянці Мигаль Оксані Антонівні.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Радзібабі Людмилі Василівні.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Радзібабі Богдану Івановичу.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянину Теслі Миколі Степановичу.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд громадянину ___________________(учаснику бойових дій).

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ВАТ «Тернопільобленерго» для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії (ЗТП-406).

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ВАТ «Тернопільобленерго» для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії (ЗТП-286).

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ВАТ «Тернопільобленерго» для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії(ЗТП-390).

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ВАТ «Тернопільобленерго» для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії (ЗТП-217).

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ВАТ «Тернопільобленерго» для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії (ЗТП-307).

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ВАТ «Тернопільобленерго» для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії (ЗТП-225).

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ВАТ «Тернопільобленерго» для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії (ЗТП-107).

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ВАТ «Тернопільобленерго» для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії (ЗТП-328).

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ВАТ «Тернопільобленерго» для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії (ЗТП-405).

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Піддубній Марії Григорівні.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянину Тивонюку Миколі Григоровичу

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину Тивуньці Миколи Павловича

On: 21.10.2021

Про безоплатну передачу основних засобів встановлених в котельні будівлі, за адресою: м.Бучач вул.Шкільна, 1.

Про доцільність передачі в оренду нежитлових приміщень ( шкільної їдальні) розташованих в нежитловій будівлі Бучацької гімназії ім.В.М.Гнатюка

Про включення нежитлових приміщень ( шкільної їдальні) розташованих в нежитловій будівлі Бучацької гімназії ім. В.М.Гнатюка до відповідного Переліку.

 

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянці Колодій Ользі Петрівні.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Олійник Світлані Василівні.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Плекан Марії Василівні.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Слабій Марті Дмитрівні.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину Тивуньці Богдану Павловичу.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Яремі Івану Романовичу.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність громадянці Яремі Марії Андріївні.

On: 25.10.2021

Про надання одноразової грошової допомоги учаснику бойових дій, інваліду І гр. ________________________________

On: 26.10.2021

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину Гаврилюку Антіну Івановичу.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину Гузовському Івану Михайловичу.

Пронадання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у власність громадянину Куриляку Богдану Романовичу

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянці Лемчик Олені Григорівні.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянці Леськів Софії Василівні.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину Маліновському Роману Йосиповичу.

Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянину Мойсею Олегу Богдановичу.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Осадціву Ярославу Івановичу.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо об’єднання земельних ділянок комунальної власності.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Павлюк Парасковії Степанівні.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність громадянину Романчуку Роману Антоновичу.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину Ромашенку Степану Івановичу.

Пронадання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у власність громадянці Рудій Ярославі Миколаївні.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у власність громадянці Сіренко Надії Андріївні.

Про затвердження проектів землеустрою (зі зміною цільового призначення) щодо відведення земельних ділянок у власність для індивідуального садівництва громадянці Стойко Олександрі Михайлівні.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Суп Галині Євгенівні

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянці Хомко Марії Іванівні

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність громадянину Хорощаку Михайлу Ігоровичу.

Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянці Яворській Ользі Михайлівні.

On: 28.10.2021

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду громадянину Барановському Станіславу Леонідовичу для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Борчук Ользі Михайлівні.

Про розірвання договорів оренди землі на земельні ділянки для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку з ТзОВ «Бучацьке АТП-16139».

Про затвердження детального плану території для будівництва будівель торгівлі по вул.Вербова,1, м.Бучач.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуального гаража громадянці Гринчук Любові Василівні

Про надання дозволу Бучацькій міській раді на розроблення детального плану території земельної ділянки в с.Бариш.

Про надання дозволу Бучацькій міській раді на розроблення детального плану території земельної ділянки в с. Заривинці

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Музик Галині Зіновіївні.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва громадянину Прибулі Володимиру Івановичу.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуального гаража громадянину Процку Івану Івановичу.

Про укладення договорів оренди землі на земельні ділянки для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку з ТзОВ «Рембуддільниця».

On: 29.10.2021

Про виконання міського бюджету за дев’ять місяців 2021 року.

Про внесення змін до міського бюджету на 2021 рік.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва громадянину Кривенькому Федору Михайловичу

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Лемещук Ганна Володимирівна.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража у власність громадянці Остапишин Зеновії Василівні.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд громадянці Похилі Марії Семенівні.

Про утворення старостинських округів на території Бучацької міської ради.

On: 01.11.2021

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у власність громадянці Гайді Ользі Василівні

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Гайді Роману Петровичу .

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Гриньківу Володимиру Степановичу.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Дзівульській Ользі Володимирівні.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Зазуляк Марії Василівні.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Меленюку Володимиру Яковичу.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Міськів Дануті Іванівні.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Пастушак Галині Іванівні.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Рибаку Михайлу Васильовичу.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Росоловській Ользі Степанівні

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Стасіву Ярославу Михайловичу.

On: 02.11.2021

Про утворення старостинських округів на території Бучацької міської ради.

Про внесення змін до структури та загальної чисельності працівників Бучацької міської ради.

On: 03.11.2021

Про проведення конкурсу на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства «Бучацька міська лікарня» Бучацької міської ради.

On: 04.11.2021

Про звільнення Довбан Г.М. з посади старости села Бариш

Про затвердження детального плану території кварталу садибної забудови індивідуальних житлових будинків по вул. Родини Нестайків, (Південий масив, доповнення) в м. Бучач, Тернопільської області

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ТзОВ «Бучачагрохлібпром» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у власність громадянину Замрозу Миколі Михайловичу.

Про надання дозволу Бучацькій міській раді на розроблення детального плану території земельної ділянки в м.Бучач.

Про надання дозволу на продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення комунальної власності.

Про затвердження детального плану території для будівництва житлового будинку та господарських споруд по вул. Лесі Українки в м.Бучач.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в оренду громадянці Німець Наталії Зіновіївні.

Про визначення переліку земельних ділянок для підготовки лотів для продажу права оренди на земельних торгах у формі аукціону та надання дозволу на виготовлення відповідної документації.

Про поновлення договору оренди землі з МПП «Смолоскип».

Про надання ВАТ «Тернопільобленерго» дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії в с.Ліщанці (ЗТП-305)

Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянину Товпизі Віктору Васильовичу.

Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянціТовпизі Галині Володимирівні.

On: 05.11.2021

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у власність громадянину Гайді Володимиру Петровичу.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Гайді Володимиру Петровичу.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва у спільну часткову власність громадянам Ганущин Марії Володимирівні, Ганущин Михайлу Васильовичу, Ганущин Івану Васильовичу.

Про відмову громадянці Дзибан Софії Іллівні в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Кавалір Любові Степанівні.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у власність громадянці Кулик Лесі Богданівні.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Кулик Лесі Богданівні.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянок в натурі (на місцевості) у власність громадянці Лизуник Галині Степанівні.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Мостовій Оксані Йосипівні.

Про розірвання договору оренди землі з Петриком Андрієм Петровичем в с.Жизномир у зв’язку з поділом земельної ділянки.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Петрів Марії Орестівні.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Плекан Марії Василівні.

Про відмову громадянці Рівній Марії Василівні в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянці Саварин Стефанія Василівна.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва громадянці Слідзявській Лесі Михайлівні.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину Тереняку Павлу Володимировичу.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність громадянці Щепній Галині Василівні.

Про прийняття до комунальної власності Бучацької міської ради окремого індивідуально визначеного майна із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чортківського району.

Про прийняття до комунальної власності Бучацької міської ради комунального майна – очисних споруд, із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чортківського району.

Про передачу безоплатно з балансу Бучацької міської ради основних засобів, малоцінного інвентаря та інших матеріальних цінностей на баланс Комунального некомерційного підприємства “Центр первинної –медико-санітарної допомоги ” Бучацької міської ради розташованих в селах Зубрець, Осівці, Язловець, Бариш та Озеряни.

Про безоплатну передачу з балансу Бучацької міської ради нежитлових будівель на баланс Комунальної установи “Центр надання соціальних послуг Бучацької міської ради”

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Вальчук Ользі Петрівні

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Гуку Володимиру Зеновійовичу.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Гуту Михайлу Івановичу.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність громадянці Захарчишин Богдані Василівні.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Квіту Василю Лютославовичу.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Квіт Зеновії Андріївні.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Квіту Лютославу Васильовичу.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Костик Надії Богданівні.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянці Римар Марії Володимирівні.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину Розуменку Олександру Миколайовичу.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянину Федоришину Миколі Богдановичу.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Хомко Руслані Ярославівні.

Про затвердження додаткової угоди про міжбюджетний трансферт із Трибухівського сільського бюджету іншої субвенції до Бучацького міського бюджету

Про внесення змін до міського бюджету на 2021 рік

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Додаток 4

On: 08.11.2021

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Біляк Ганні Йосипівні.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Кісіль Світлані Вікторівні.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у власність громадянці Кострибі Галині Йосипівні.

Про відмову громадянину Кравчуку Ігорю Івановичу в затверджені проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

Про відмову громадянці Кравчук Оксані Миронівні в затверджені проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у власність громадянину Куриляку Роману Богдановичу.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Мельнику Михайлу Миколайовичу.

Про відмову громадянину Пасічнику Андрію Зіновійовичу в затверджені проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

Про відмову громадянину Пасічнику Зіновію Петровичу в затверджені проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

Про відмову громадянці Пасічник Мар’яні Ігорівні в затверджені проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянці Рівній Марії Михайлівні.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Смеречинському Олегу Михайловичу.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Чвартецькому Богдану Михайловичу.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Шмигельській Світлані Іванівні.

Про затвердження акту встановлення (відновлення) меж земельних ділянок у зв’язку з відсутністю суміжних землекористувачів в с. Язловець по вул.Шевченка, 23 (гр. Ємельянчук Г.І.)

Про затвердження акту відновлення поворотних точок меж земельних ділянок, які розташовані на території м. Бучач, вул. Н.Яремчука,38 та Н.Яремчука, 40.

Про надання Товариству з обмеженою відповідальністю «БМБУД» дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду для будівництва обслуговування та ремонту об’єктів дорожнього господарства .

Про затвердження детального плану території для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства ТОВ «БМБУД» по вул. П.Тичини в м. Бучач Тернопільської області.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Ільницькій Галині Володимирівні.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Кіфер Любові Михайлівні.

Про визначення переліку земельних ділянок для підготовки лотів для продажу права оренди на земельних торгах у формі аукціону та надання дозволу на виготовлення відповідної документації.

Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянці Підчашій Олександрі Василівні

Про надання дозволу на виготовлення технічних документації із землеустрою щодо поділу земельних ділянок комунальної власності.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Щепній Галині Василівні.

Про затвердження акту відновлення (встановлення) меж земельної ділянки у зв’язку з межовим спором суміжних землекористувачів гр. Ковальчук Марії Григорівни та гр. Мервяка Олександра Миколайовича.

Про затвердження акту обстеження земельних ділянок щодо можливості встановлення сервітуту для влаштування заїзду на земельні ділянки гр.Гори Галини Іванівни та Мураш Ольги Йосипівни в с. Зелена, вул.Середня, 13, вул. Середня 11.

Про затвердження акту обстеження території земельних ділянок щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у зв’язку із межовим спором суміжних землекористувачів гр. Рогатинської Г.І., гр.Співак Є.І., Неділенько Г.П. в с. Старі Петликівці.

Про затвердження акту встановлення (відновлення) меж земельної ділянки у зв’язку з межовим спором суміжних землекористувачів гр. Стасів Марії Семенівни та гр. Муц Степанії Степанівни в с.Бариш, вул.Черемшина, 36.

Про затвердження акту обстеження території земельних ділянок щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у зв’язку із межовим спором суміжних землекористувачів гр. Целипа Степана Івановича та гр.Дзибан Софії Ільківни в с. Старі Петликівці.

Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для продажу права оренди на них на конкурентних засадах у формі аукціону

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок комунальної власності лісових масивів на території Бучацької міської ради Чортківського району Тернопільської області

On: 09.11.2021

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у власність громадянину__________________ (учаснику бойових дій)

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у власність громадянці__________________ (дружині загиблого учасника бойових дій)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь