On: 12.10.2021

СПИСОК депутатів Бучацької міської ради воcьмого скликання, присутніх на п’ятій сесії (шосте пленарне засідання) 08 жовтня 2021року

№ 1573. Про внесення змін до міського бюджету на 2021 рік

Додаток

№ 1574. Про затвердження фінансового плану Комунального підприємства “Фізкультурно оздоровчого комплексу”Колос” Бучацької міської ради на 2022 рік

Додаток

№ 1575. Про затвердження Фінансового плану Комунального некомерційного підприємства “Бучацька міська лікарня” Бучацької міської ради на 2022 рік.

Додаток

№ 1576. Про погодження штатних розписів загальноосвітніх шкіл Бучацької міської ради

№ 1577. Про звернення депутатів Бучацької міської ради Тернопільської області до Міністерства охорони здоров’я України, Національної служби здоров’я України та Тернопільської обласної державної адміністрації щодо відновлення у комунальному некомерційному підприємстві «Бучацька міська лікарня» Бучацької міської ради надання медичної послуги по пакету «Стаціонарна допомога пацієнтам» з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-COV-2.

№ 1578. Про звернення депутатів Бучацької міської ради Тернопільської області до Тернопільської обласної державної адміністрації та Чортківської районної ради щодо термінового вирішення питання передачі мультизрізового спірального комп’ютерного томографа у комунальну власність Бучацької міської ради.

On: 17.02.2022

№1579 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд громадянці Мартинів Галині Тарасівні.

№1580 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Осадці Ганні Ільківні.

№1581 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Сеніву Петру Івановичу.

№1582 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва громадянці Сороці Ользі Йосипівні

№1583 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Чихарівському Івану Івановичу.

№1584 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Ярошу Роману Йосифовичу.

№1585 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва громадянину Головачу Володимиру Йосиповичу.

№ 1586 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Сембрат Ірині Іванівні.

№1587 Про затвердження проекту землеустрою ТзОВ «Бучачагрохлібпром» щодо відведення земельної ділянки в оренду для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

№1588 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для городництва громадянці Давидяк Марії Йосипівні.

№1589 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Кавчаку Олександру Зіновійовичу.

№ 1590 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Базилевській Марії Іванівні.

№ 1591 Про відмову громадянці Бріджак Антоніні Федорівні в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

№1592 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Грицаку Івану Михайловичу

№ 1593 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Денис Вікторії Вікторівні.

№1594 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Кральці Галині Іванівні.

№1595 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Логуш Івану Івановичу

№ 1596 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Лукинів Оксані Михайлівні.

№ 1597 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Оробчуку Віктору Яковичу.

№1598 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Пільху Івану Володимировичу

№ 1599 Про відмову громадянці Помазанській Марії Миколаївні в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

№ 1600 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Стрілецькому Олегу Миколайовичу.

№ 1601 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва у власність громадянці Тронт Марії Володимирівні

№1602 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у власність громадянину _______________________ (учаснику бойових дій).

№1603 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Галюлько Ользі Ігорівні.

№1604 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Дупляку Петру Степановичу

№1605 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Карпюк Марії Василівні.

№1606 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у власність громадянці Николишин Богдані Казимирівні.

№1607 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Шепилявій Іванні Олексіївні

№1608 Про надання дозволу громадянці Андрухів Надії Володимирівні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для ведення городництва за адресою м. Бучач вул. Шевченка.

№1609 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва у власність громадянину Бабалі Василю Васильовичу.

№ 1610 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Вікарчук Ользі Володимирівні.

№ 1611 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Леньо Надії Ярославівні

№ 1612 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Луціву Віктору Мироновичу.

№ 1613 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Мостовій Надії Петрівні.

№ 1614 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Непіпу Ігорю Івановичу

№1615 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Олійнику Петру Михайловичу.

№1616 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Савці Марії Василівні.

№ 1617 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Флют Івану Васильовичу.

№1618 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Кравчук Марії Іванівні.

№1619 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Монастирській Оксані Іванівні.

№1620 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянину Подвірному Зіновію Степановичу.

№1621 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянці Римар Ірині Яківні.

№1622 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянці Хом’як Марії Василівні.

№1623 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у власність громадянину Бородицю Олегу Степановичу

№1624 Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у власність громадянину Бураку Борису Павловичу

№1625 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у спільну сумісну власність громадянам Бураку Борису Павловичу та Бурак Любові Павлівні

№1626 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у власність громадянці Бурак Любові Павлівні

№1627 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Околович Марії Тимофіївні.

№1628 Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянину Шум’яку Йосифу Дмитровичу .

№1629 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розташована за межами населеного пункту с. Передмістя, Бучацької міської ради Тернопільської області, громадянці Денис Надії Володимирівні.

№1630 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянці Дзьобі Оксані Йосипівні.

№1631 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянину Дякуну Осипу Федоровичу.

№1632 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо об’єднання земельних ділянок, які розташовані за межами населеного пункту с.Ліщанці

№1633 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянину Кавчуку Ярославу Івановичу.

№1634 Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянину Міщуку Миколі Михайловичу.

№1635 Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянину Міщуку Михайлу Миколайовичу.

№1636 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину Чайківському Василю Володимировичу.

№ 1637 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність громадянину Галюк Василю Івановичу.

№ 1638 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у власність громадянці Мерв’як Надії Миколаївні.

№ 1639 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у власність громадянці Николаїшин Марії Володимирівні.

№1640 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Гайді Роману Івановичу

№1641 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Колодію Василю Даниловичу

№1642 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянок в натурі (на місцевості) у власність громадянці Николишин Богдані Казимирівні

№ 1643 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у власність громадянину Рівному Івану Васильовичу.

№1644 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Яворському Василю Йосифовичу

№1645 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність Варчак Галині Михайлівні.

№1646 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо об’єднання земельних ділянок комунальної власності.

№ 1647 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту, в м.Бучач, вул.Галицька, 10.

№1648 Про внесення змін в рішення сесії Бучацької міської ради від 07 травня 2021року №640 «Про надання громадянину Долику Віталію Степановичу дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність»

№1649 Про затвердження детального плану території для влаштування автостоянки по вул.Галицька, 10 в м.Бучач Чортківського району Тернопільської області.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь