📌На черговому засіданні комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Бучацької міської ради обговорили стан епідемічної ситуації на території громади в умовах поширення гострої респіраторної хвороби СОVID-19 та здійснення контролю за дотриманням обмежувальних заходів, передбачених для жовтого рівня епідемічної небезпеки.

🔸Як зазначив завідувач Бучацького відділу Чортківського міжрайонного центру ДУ «Тернопільський ОЦ КПХ МОЗ України» Віктор КОРСУН, ситуація з коронавірусом залишається напруженою не тільки на території Бучацької громади, але й по області та по всій Україні. Що стосується Бучацької громади, то з початку року захворіло понад 1600 людей. Проаналізувавши динаміку, то якщо в червні було виявлено 7 випадків ковіду, в липні – 2, то в серпні – 116 ( із них 14 дітей), а у вересні 267 випадків ( із них 25 дітей).

🔸Т. в. о. директора КНП «Бучацька міська лікарня» Лілія КАЧУР повідомила, що відповідно до рішення Міністерства охорони здоров’я та до наказу Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації і ДУ «Тернопільський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» від 23.09.2021 №1210/11-06, КНП «Бучацька міська лікарня» не є закладом, який може надавати допомогу хворим на короновірус.

Тільки сім лікувальних закладів на території Тернопільської області можуть лікувати людей з СОVID-19:

– КНП «Тернопільська міська комунальна лікарня швидкої допомоги» (обслуговуються жителі Бучацької громади),

– КНП «Тернопільська комунальна міська лікарня №2»,

– КНП «Тернопільська міська дитяча комунальна лікарня» (обслуговуються діти всіх територіальних громад області),

– КНП «Тернопільський регіональний фтизіопульмонологійний медичний центр» Тернопільської обласної ради,

– КНП «Чортківська центральна міська лікарня» Чортківської міської ради,

– КНП «Заліщицька центральна районна лікарня» Заліщицької міської ради,

– КПН «Кременецька опорна лікарня» Кременецької міської ради. Бучацька громада відноситься до КНП «Тернопільська міська комунальна лікарня швидкої допомоги».

🔸Заступник начальника відділення поліції № 2 (м. Бучач) Чортківського районного відділення поліції ГУ МП в Тернопільській області Іван ПРОСТИЙ зазначив, що працівники поліції посилили превентивну роботу та контроль за дотриманням законодавства щодо карантинних заходів з метою недопущення розповсюдження коронавірусу.

Зусилля правоохоронців, у першу чергу, спрямовані на проведення профілактичної та роз’яснювальної роботи щодо важливості дотримання карантинних вимог під час масових заходів та роботи певних категорій закладів.

На час карантину уповноважені на те співробітники Національної поліції мають право:

– перевіряти документи громадян;

– встановлювати маршрути їх слідування;

– здійснювати контроль за виконанням карантинних обмежень шляхом складання протоколу про вчинення адміністративного або кримінального правопорушення, під час виїзду за викликом або у процесі перевірки, для подальшої передачі на розгляд суду.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь