On: 07.12.2021

ПОРЯДОК ДЕННИЙ пленарного засідання 7-ої cесії Бучацької міської ради восьмого скликання – 08.12.2021року

On: 11.11.2021

Про цільову програму місцевої автоматизованої системи централізованого оповіщення Бучацької міської ради на 2022-2024 роки

Додаток

Про погодження штатних розписів загальноосвітніх шкіл Бучацької міської ради

Про встановлення системи моніторингу за роботою комунального транспорту

On: 15.11.2021

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Бойко Тетяні Богданівні.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянину Виннику Григорію Михайловичу.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Далєвській Галині Романівні.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянці Єднак Стефанії Франківні.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину Єднаку Тарасу Івановичу.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянину Лозінському Володимиру Івановичу.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Меньків Марії Іванівні.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянину Павлишину Ярославу Івановичу.

Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у власність громадянці Романюк Марії Ярославівні.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Рудій Уляні Василівні.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянці Саварин Ганні Степанівні.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва громадянину Слободяну Андрію Івановичу.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянок в натурі (на місцевості) у власність громадянці Стасів Надії Степанівні.

Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у власність громадянці Таньовській Марії Михайлівні.

Про надання ВАТ «Тернопільобленерго» дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії в м.Бучач, вул.Коцюбинського(ЗТП-313).

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Собчишен Ірині Михайлівні.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Товпизі Володимиру Васильовичу

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Харишину Володимиру Івановичу.

On: 17.11.2021

Про Програму розвитку та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Бучацька міська лікарня» Бучацької міської ради на 2022 – 2024 роки(в новій редакції).

On: 23.11.2021

Про вступ в права власності Бучацької міської ради юридичної особи – Малозаліщицького дошкільного навчального закладу( дитячий садок) «Гномик»

Про вступ в права власності Бучацької міської ради юридичної особи – Новопетликівського дошкільного навчального закладу( дитячий садок) «Мрія»

Про вступ в права власності Бучацької міської ради юридичної особи – Порохівського дошкільного навчального закладу( дитячий садок)

On: 24.11.2021

Про затвердження Положення про старосту

Додаток

Про надання одноразової грошової допомоги учаснику бойових дій

Про надання одноразової грошової допомоги учаснику бойових дій

Про надання одноразової грошової допомоги учаснику бойових дій, інваліду війни

Про надання одноразової грошової допомоги учаснику бойових дій

On: 25.11.2021

Про план роботи міської ради на 2022 рік.

Звіт про виконання плану роботи Бучацької міської ради у 2021 році.

On: 26.11.2021

Про затвердження Міської комплексної Програми соціальної підтримки учасників бойових дій(АТО/ООС) на території Бучацької міської ради, районної спілки воїнів-учасників антитерористичної операції та розвитку патріотичного виховання молоді на території Бучацької міської ради у 2021 році(нова редакція)

On: 29.11.2021

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для продажу права оренди на неї на конкурентних засадах у формі аукціону.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Берладинюк Христині Вікторівні.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва у власність громадянину Благому Олегу Романовичу.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва громадянину Грабасу Ігорю Степановичу

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Особа 1 (матері померлого учасника АТО)

Про відмову громадянину Сайчуку Олегу Богдановичу в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

Про включення громадянина ______________________ (учасника бойових дій)в реєстр учасників антитерористичної операції.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва у власність громадянці Тереняк Наталії Іванівні.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Чорній Марії Василівні.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва у власність громадянину Чорнію Василю Євгеновичу.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Ярмош Марії Іванівні.

Про внесення змін до відомостей про юридичну особу – комунальне некомерційне підприємство “Бучацька міська лікарня” Бучацької міської ради

Про внесення змін до відомостей про юридичну особу – комунальну установу «Центр надання соціальних послуг Бучацької міської ради»

Про доцільність передачі в оренду нежитлових приміщень розташованих в нежитлових будівлях за адресами: м.Бучач вулиці Агнона 3, Агнона 7, Міцкевича 2 та Галицька 84 балансоутримувачем яких є Комунальне підприємство “ Бучацький комбінат комунальних підприємств ”

Про включення нежитлових приміщень розташованих в нежитлових будівлях за адресами: м. Бучач вулиці Агнона 3, Агнона 7, Міцкевича 2 та Галицька 84 будівлі до Переліку другого типу

Про доцільність передачі в оренду нежитлових приміщень розташованих в адміністративних будівлях на території м. Бучач та сіл Бучацької територіальної громади балансоутримувачем яких є Бучацька міська рада.

Про включення нежитлових приміщень розташованих в адміністративних будівлях на території м. Бучач та сіл Бучацької територіальної громади, потенційним орендарем яких є АТ “Укрпошта” до Переліку другого типу.

Про включення нежитлових приміщень розташованих в адміністративних будівлях на території м. Бучач та сіл Бучацької територіальної громади до Переліку першого типу.

Про затвердження комплексної програми соціальної підтримки малозахищених верств населення “Турбота” на території Бучацької міської ради на 2022 – 2024 роки(нова редакція)

On: 30.11.2021

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Березовському Василю Івановичу.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Времере Діані Романівні.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва громадянці Глов’як Галині Зіновіївні

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд громадянину Двуліту Павлу Васильовичу.

Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянці Довган Ользі Йосипівні.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Жирівській Галині Володимирівні.

Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянці Заєць Марії Федорівні.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Козяр Марії Іванівні.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Машталір Антоніні Михайлівні.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Мулярчук Софії Петрівні.

Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянці Овчар Ганні Володимирівні.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянці Романів Ганні Іванівні.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянці Сірій Олександрі Михайлівні.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянці Солонинці Любові Миколаївні.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у власність громадянину Стасіву Роману Ярославовичу.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Федишин Марії Володимирівні.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Хом’якевичу Петру Михайловичу.

Про встановлення системи моніторингу за роботою комунального транспорту

On: 01.12.2021

Про затвердження Міської комплексної Програми соціальної підтримки учасників бойових дій(АТО/ООС), учасників війни на сході України на території Бучацької міської ради, спілки воїнів-учасників антитерористичної операції та розвитку патріотичного виховання молоді на території Бучацької міської ради у 2022-2024 роках

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Головацькій Ганні Миколаївні

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Головацькому Андрію Йосиповичу

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Гошві Володимиру Петровичу

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність громадянину Гуку Володимиру Зеновійовичу.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Гук Людмилі Романівні.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Калинюк Марії Степанівні.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Крайник Надії Миколаївні.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину Мокрицькому Роману Віталійовичу.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Морському Миколі Васильовичу.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у власність громадянину Павуку Володимиру Костянтиновичу.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Птиць Емілії Василівні.

Про надання дозволу на продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення комунальної власності.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Чайківській Марії Михайлівні.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Чекановському Тарасу Івановичу.

On: 02.12.2021

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Газдевич Ганні Михайлівні

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину Головацькому Богдану Ярославовичу.

Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянину Ковальчуку Володимиру Васильовичу.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва громадянину Кулику Миколі Михайловичу

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Куртяк Марії Зіновіївні.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину Куртяку Михайлу Миколайовичу

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянину Морському Михайлу Богдановичу.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Панчишин Марії Дмитрівні.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Панчишин Марії Дмитрівні.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Панькевич Світлані Ярославівні.

Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянці Поповській Світлані Михайлівні.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по зміні цільового призначення для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд громадянці Слабій Марті Дмитрівні.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину Суп Миколі Йосиповичу.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Чайківській Надії Григорівні.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у власність громадянці Чорній Софії Паньківні.

Про внесення змін до «Міської комплексної Програми соціальної підтримки учасників бойових дій(АТО/ООС) на території Бучацької міської ради, районної спілки воїнів-учасників антитерористичної операції та розвитку патріотичного виховання молоді на території Бучацької міської ради у 2021 році»

On: 03.12.2021

Про внесення змін до міського бюджету на 2021 рік

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Додаток 4

Додаток 5

Про створення юридичної особи – Комунальне підприємство «Лісопаркове господарство «Бучацькі ліси» Бучацької міської ради» та затвердження Статуту комунального підприємства «Лісопаркове господарство «Бучацькі ліси» Бучацької міської ради»

Про надання матеріальної допомоги учасникам бойових дій з нагоди святкування Дня збройних сил України

Про надання одноразової грошової допомоги учаснику війни

Про внесення змін до структури, загальної чисельності працівників та штатного розпису Комунальної установи «Бучацький інклюзивно-ресурсний центр»

On: 06.12.2021

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину Андрусеньківу Ігорю Богдановичу.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Бесазі Марії Василівні.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Біді Вірі Олексіївні.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у власність громадянину Витвицькому Володимиру Андрійовичу.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у власність громадянці Вонсяк Ользі Володимирівні.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину Грицуляку Івану Зіновійовичу.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Двуліт Ользі Павлівні.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Думак Галині Іларіонівні

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Ковальчук Дарії Михайлівні.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Конопаді Івану Івановичу

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуального гаража громадянці Конопаді Іванні Михайлівні.

Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянці Лещишин Іванні Михайлівні

Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянину Маліцькому Івану Федоровичу.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність громадянці Матвіїв Вірі Йосипівні

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину Микитюку Михайлу Дмитровичу

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Михайлецькій Любові Михайлівні.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Николишин Марії Іванівні.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Новаку Андрію Зіновійовичу.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину Олійнику Михайлу Петровичу.

Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Олійнику Михайлу Петровичу.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянину Пилипюку Миколі Михайловичу.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у спільну часткову власність громадянці Пиндиківській Романі Василівні та Шпачинській Марії Василівні (в рівних частках).

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуального гаража громадянці Подюк Ярославі Ярославівні.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Прокопишин Ользі Омелянівні.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Пукало Надії Іванівні.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у власність громадянці Сем’янків Ользі Іванівні.

Про надання Бучацькій міській раді дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки в м. Бучач, вул.Торгова.

Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Тисовському Івану Миколайовичу.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва громадянину Феськіву Андрію Яремовичу.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Чорній Вірі Євстахіївні.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Яремку Ігорю Михайловичу.

Про затвердження Договорів про міжбюджетні трансферти із Трибухівського сільського до Бучацького міського бюджету

Про встановлення ставок орендної плати за землю на території Бучацької міської ради

Про внесення змін та доповнень до рішення Бучацької міської ради від 12 липня 2021 року №1028 «Про оподаткування платою за землю на території Бучацької міської ради на 2022 рік»

On: 07.12.2021

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність громадянці Руді Богдані Іванівні.

Про надання дозволу Бучацькій міській раді на розроблення детального плану території земельної ділянки в с.Рукомиш.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку в постійне користування ОСББ «Бучач Агнона 1»

Про відмову громадянину Рівному Володимиру Євстахійовичу в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Гриньків Оксані Степанівні.

Про внесення змін в рішення сесії Бучацької міської ради від 27.07.2021року №1054 «Про включення в перелік вільних від забудови земельних ділянок, право власності на які підлягає продажу на конкурентних засадах, земельної ділянки площею 0,01га під розміщення об’єкта торгово-побутового призначення в м.Бучач, вул.Ст.Бандери, та надати дозвіл Бучацькій міській раді на виготовлення проекту землеустрою щодо її відведення».

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину Галавану Роману Степановичу.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину Горі Михайлу Романовичу.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Гриб Оксані Романівні.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Гринишину Володимиру Васильовичу.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину _______________(учаснику бойових дій).

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину Іваськіву Анатолію Івановичу.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Іваськів Галині Ярославівні.

Про надання дозволу на продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення комунальної власності (для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд), яка перебуває в оренді.

Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянці Козар Марії Василівні.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Лоташ Зоряні Зіновіївні.

Про внесення змін в рішення сесії Бучацької міської ради від 29.09.2021року №1526 «Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у спільну сумісну власність громадянам Мурашці Світлані Антонівні та Мурашці Івану Васильовичу»

Про надання Бучацькій міській раді дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки в м.Бучач, вул.Є.Коновальця.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину Пискливцю Роману Богдановичу.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Пискливець Зіновії Василівні.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Раченко Наталії Вікторівні.

Про затвердження акту встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в с.Дуліби, вул.Бережок, 17 та вул.Бережок, 15.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину Трояну Віктору Степановичу.

Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земель сільськогосподарського призначення комунальної власності.

Про затвердження детального плану території для будівництва групи індивідуальних гаражів по вул.П.Тичини, 4А, м.Бучач.

Про надання дозволу Бучацькій міській раді на розроблення детального плану території земельної ділянки в м.Бучач.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва громадянину _______________(учаснику бойових дій)

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Кухаришин Марії Петрівні.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд громадянці Логуш Юлії Богданівні.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Німцю Андрію Івановичу.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва громадянці Німець Наталії Зіновіївні.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Павлів Ользі Зеновіївні.

Про надання дозволу на виготовлення технічних документації із землеустрою щодо поділу земельних ділянок комунальної власності.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Фурик Ользі Степанівні.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Хомко Лесі Любомирівні.

Про надання Бучацькій міській раді дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки в с.Жизномир.

Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення за межами населеного пункту с. Підзамочок, комплекс будівель і споруд №1, буд №9 (ФО-П Баб’як П.П.)

Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення за адресою с. Бариш вул. Місто, 40 (гр. Новосьолов І.М.)

On: 08.12.2021

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва у власність громадянину Маліновському Р. Й.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь