On: 12.11.2021

СПИСОК депутатів Бучацької міської ради воcьмого скликання, присутніх на шостій сесії 09 листопада 2021року

№ 1650. Про виконання міського бюджету за дев’ять місяців 2021 року

Додаток 1

Додаток 2

№ 1651. Про затвердження додаткової угоди про міжбюджетний трансферт із Трибухівського сільського бюджету іншої субвенції до Бучацького міського бюджету

№ 1652. Про внесення змін до міського бюджету на 2021 рік

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Додаток 4

№ 1653. Про прогноз Бучацького міського бюджету на 2022-2024 роки

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 6

Додаток 7

Додаток 9

Додаток 11

Додаток 12

№ 1654. Про безоплатну передачу основних засобів встановлених в котельні будівлі, за адресою: м.Бучач вул.Шкільна, 1.

№ 1655. Про доцільність передачі в оренду нежитлових приміщень ( шкільної їдальні) розташованих в нежитловій будівлі Бучацької гімназії ім.В.М.Гнатюка

№ 1656. Про включення нежитлових приміщень ( шкільної їдальні) розташованих в нежитловій будівлі Бучацької гімназії ім.В.М.Гнатюка до відповідного Переліку.

№ 1657. Про прийняття до комунальної власності Бучацької міської ради окремого індивідуально визначеного майна із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чортківського району.

№ 1658. Про прийняття до комунальної власності Бучацької міської ради комунального майна – очисних споруд, із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чортківського району.

№ 1659. Про передачу безоплатно з балансу Бучацької міської ради основних засобів, малоцінного інвентаря та інших матеріальних цінностей на баланс Комунального некомерційного підприємства “Центр первинної –медико-санітарної допомоги ” Бучацької міської ради розташованих в селах Зубрець, Осівці, Язловець, Бариш та Озеряни.

№ 1660. Про безоплатну передачу з балансу Бучацької міської ради нежитлових будівель на баланс Комунальної установи “Центр надання соціальних послуг Бучацької міської ради”

№ 1661. Про надання грошової допомоги для встановлення пам`ятника ветерану війни, учаснику бойових дій

№ 1662. Про надання одноразової грошової допомоги учаснику бойових дій

№ 1663. Про надання одноразової грошової допомоги учаснику бойових дій, інваліду І гр.

№ 1664. Про вступ в права власності Бучацької міської ради юридичної особи – Бариського дошкільного навчального закладу( дитячий садок)

№ 1665. Про вступ в права власності Бучацької міської ради юридичної особи – Берем’янського дошкільного навчального закладу( дитячий садок)

№ 1666. Про вступ в права власності Бучацької міської ради юридичної особи – Білявинського дошкільного навчального закладу( дитячий садок) «Дзвіночок»

№ 1667. Про вступ в права власності Бучацької міської ради юридичної особи – Бобулинського дошкільного навчального закладу( дитячий садок)

№ 1668. Про вступ в права власності Бучацької міської ради юридичної особи – Добропільського дошкільного навчального закладу( дитячий садок)

№ 1669. Про вступ в права власності Бучацької міської ради юридичної особи – Дулібівського дошкільного навчального закладу( дитячий садок)

№ 1670. Про вступ в права власності Бучацької міської ради юридичної особи – Жизномирського дошкільного навчального закладу( дитячий садок)

№ 1671. Про вступ в права власності Бучацької міської ради юридичної особи – Жниборідського дошкільного навчального закладу( дитячий садок) «Промінчик»

№ 1672. Про вступ в права власності Бучацької міської ради юридичної особи – Заривинецького дошкільного навчального закладу( дитячий садок)

№ 1673. Про вступ в права власності Бучацької міської ради юридичної особи – Звенигородського дошкільного навчального закладу( дитячий садок) «Веселка»

№ 1674. Про вступ в права власності Бучацької міської ради юридичної особи – Зеленського дошкільного навчального закладу( дитячий садок)

№ 1675. Про вступ в права власності Бучацької міської ради юридичної особи – Зубрецького дошкільного навчального закладу( дитячий садок)

№ 1676. Про вступ в права власності Бучацької міської ради юридичної особи – Киданівського дошкільного навчального закладу( дитячий садок)

№ 1677. Про вступ в права власності Бучацької міської ради юридичної особи – Ліщанецького дошкільного навчального закладу( дитячий садок)

№ 1678. Про вступ в права власності Бучацької міської ради юридичної особи – Малозаліщицького дошкільного навчального закладу( дитячий садок) «Гномик»

№ 1679. Про вступ в права власності Бучацької міської ради юридичної особи – Новопетликівського дошкільного навчального закладу( дитячий садок) «Мрія»

№ 1680. Про вступ в права власності Бучацької міської ради юридичної особи – Новосільського дошкільного навчального закладу( дитячий садок)

№ 1681. Про вступ в права власності Бучацької міської ради юридичної особи – Озерянського дошкільного навчального закладу( дитячий садок)

№ 1682. Про вступ в права власності Бучацької міської ради юридичної особи – Осівецького дошкільного навчального закладу( дитячий садок)

№ 1683. Про вступ в права власності Бучацької міської ради юридичної особи – Переволоцького дошкільного навчального закладу( дитячий садок)

№ 1684. Про вступ в права власності Бучацької міської ради юридичної особи – Передмістянського дошкільного навчального закладу( дитячий садок) «Сонечко»

№ 1685. Про вступ в права власності Бучацької міської ради юридичної особи – Підзамочківського дошкільного навчального закладу( дитячий садок)

№ 1686. Про вступ в права власності Бучацької міської ради юридичної особи – Порохівського дошкільного навчального закладу( дитячий садок)

№ 1687. Про вступ в права власності Бучацької міської ради юридичної особи – Ріпинецького дошкільного навчального закладу( дитячий садок)

№ 1688. Про вступ в права власності Бучацької міської ради юридичної особи – Рукомиського дошкільного навчального закладу( дитячий садок)

№ 1689. Про вступ в права власності Бучацької міської ради юридичної особи – Сороківського дошкільного навчального закладу ( дитячий садок)

№ 1690. Про вступ в права власності Бучацької міської ради юридичної особи – Старопетликівського дошкільного навчального закладу( дитячий садок)

№ 1691. Про вступ в права власності Бучацької міської ради юридичної особи – Язловецького дошкільного навчального закладу (ясла-садок)

№ 1692. Про перейменування юридичної особи – Бучацького дошкільного навчального закладу “Дзвіночок” (ясла-садок)

№ 1693. Про перейменування юридичної особи – Бучацького дошкільного навчального закладу “Пролісок” (ясла-садок)

№ 1694. Про перейменування юридичної особи – Бучацького дошкільного навчального закладу “Світлячок” (ясла-садок)

№ 1695. Про перейменування юридичної особи – Бучацького дошкільного навчального закладу “Сонечко” (ясла-садок)

№ 1696. Про перейменування юридичної особи – Бучацького дошкільного навчального закладу “Теремок” (ясла-садок)

№ 1697. Про звільнення Довбан Г.М. з посади старости села Бариш

№ 1698. Про утворення старостинських округів на території Бучацької міської ради

№ 1699. Про внесення змін до структури та загальної чисельності працівників Бучацької міської ради

№1700 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Замойській Христині Богданівні.

№1701 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Меушу Михайлу Івановичу.

№1702 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва громадянці Загородній Ользі Іванівні.

№1703 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва громадянину Бубніву Степану Васильовичу.

№1704 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва громадянину Деці Миколі Васильовичу.

№1705 Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Мельник Ганні Василівні

№1706 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Іванців Марії Михайлівні.

№1707 Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Стрільчуку Роману Миколайовичу.

№1708 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд громадянину ___________________(учаснику бойових дій).

№1709 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва громадянину Кривенькому Федору Михайловичу.

№1710 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд громадянці Похилі Марії Семенівні.

№1711 Про затвердження проектів землеустрою (зі зміною цільового призначення) щодо відведення земельних ділянок у власність для індивідуального садівництва громадянці Стойко Олександрі Михайлівні.

№1712 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду громадянину Барановському Станіславу Леонідовичу для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості.

№1713 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва громадянину Прибулі Володимиру Івановичу.

№1714 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ВАТ «Тернопільобленерго» для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії (ЗТП-406).

№1715 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ВАТ «Тернопільобленерго» для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії (ЗТП-286).

№1716 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ВАТ «Тернопільобленерго» для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії (ЗТП-390).

№1717 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ВАТ «Тернопільобленерго» для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії (ЗТП-217).

№1718 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ВАТ «Тернопільобленерго» для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії (ЗТП-307).

№1719 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ВАТ «Тернопільобленерго» для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії (ЗТП-225).

№1720 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ВАТ «Тернопільобленерго» для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії (ЗТП-107).

№1721 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ВАТ «Тернопільобленерго» для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії (ЗТП-328).

№1722 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ВАТ «Тернопільобленерго» для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії (ЗТП-405).

№1723 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Козак Тетяні Григорівні.

№1724 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Радзібабі Людмилі Василівні.

№1725 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Радзібабі Богдану Івановичу.

№1726 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в оренду громадянці Німець Наталії Зіновіївні.

№1727 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Осадціву Ярославу Івановичу.

№1728 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Мостовій Оксані Йосипівні.

№1729 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва громадянці Слідзявській Лесі Михайлівні.

№1730 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Кавалір Любові Степанівні.

№1731 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Гуку Володимиру Зеновійовичу.

№1732 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Костик Надії Богданівні.

№1733 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ТзОВ «Бучачагрохлібпром» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

№1734 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Смеречинському Олегу Михайловичу

№1735 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Грабасу Ігорю Степановичу

№1736 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Кіфер Любові Михайлівні.

№1737 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Ільницькій Галині Володимирівні

№1738 Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для продажу права оренди на них на конкурентних засадах у формі аукціону.

№1739 Про відмову громадянці Пасічник Мар’яні Ігорівні в затверджені проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

№1740 Про відмову громадянину Пасічнику Зіновію Петровичу в затверджені проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

№1741 Про відмову громадянину Пасічнику Андрію Зіновійовичу в затверджені проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

№1742 Про відмову громадянці Кравчук Оксані Миронівні в затверджені проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

№1743 Про відмову громадянину Кравчуку Ігорю Івановичу в затверджені проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність

№1744 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину ___________________ (учаснику бойових дій)

№1745 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Гнатюк Наталії Ярославівні.

№1746 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва у власність громадянці Паліводі Ніні Антонівні.

№1747 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Борчуку Степану Миколайовичу.

№1748 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Мариняк Любомирі Василівні.

№1749 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у власність громадянці Наконечній Діані Миколаївні.

№1750 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Сторожко Катерині Василівні.

№1751 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва у власність громадянці Мигаль Оксані Антонівні.

№1752 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Піддубній Марії Григорівні.

№1753 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Слабій Марті Дмитрівні.

№1754 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Лемещук Ганна Володимирівна.

№1755 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Міськів Дануті Іванівні.

№1756 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Музик Галині Зіновіївні.

№1757 Про надання ВАТ «Тернопільобленерго» дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії в с.Ліщанці (ЗТП-305)

№1758 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Пастушак Галині Іванівні.

№ 1759 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Росоловській Ользі Степанівні

№1760 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Рибаку Михайлу Васильовичу.

№ 1761 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Дзівульській Ользі Володимирівні.

№ 1762 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Плекан Марії Василівні.

№1763 Про відмову громадянці Дзибан Софії Іллівні в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

№1764 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Борчук Ользі Михайлівні.

№1765 Про відмову громадянці Рівній Марії Василівні в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

№1766 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуального гаража громадянці Гринчук Любові Василівні

№ 1767 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуального гаража громадянину Процку Івану Івановичу.

№1768 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у власність громадянці Кулик Лесі Богданівні.

№1769 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у власність громадянину Гайді Володимиру Петровичу.

№1770 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Гайді Володимиру Петровичу.

№1771 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Гриньківу Володимиру Степановичу.

№1772 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Зазуляк Марії Василівні.

№1773 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Гайді Роману Петровичу .

№ 1774 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Стасіву Ярославу Михайловичу.

№1775 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Хомко Руслані Ярославівні.

№1776 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража у власність громадянці Остапишин Зеновії Василівні.

№1777 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Гуту Михайлу Івановичу.

№1778 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Вальчук Ользі Петрівні

№1779 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Квіту Василю Лютославовичу.

№1780 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Квіту Лютославу Васильовичу.

№1781 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Квіт Зеновії Андріївні.

№ 1782 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Яремі Івану Романовичу.

№1783 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Шмигельській Світлані Іванівні.

№1784 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Чвартецькому Богдану Михайловичу.

№1785 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у власність громадянину Куриляку Роману Богдановичу.

№1786 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Мельнику Михайлу Миколайовичу.

№1787 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Кісіль Світлані Вікторівні.

№1788 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Біляк Ганні Йосипівні.

№1789 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Щепній Галині Василівні.

№1790 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Дяк Іванні Антонівні

№1791 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянці Кобель Дарії Павлівні.

№1792 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Павлюх Ганні Михайлівні.

№1793 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Лазарович Ользі Миколаївні.

№1794 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянину Теслі Миколі Степановичу.

№1795 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Мостовій Надії Петрівні.

№1796 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Павлюк Парасковії Степанівні.

№1797 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Кольбі Галині Ярославівні

№1798 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянину Тивонюку Миколі Григоровичу

№1799 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину Тивуньці Миколи Павловича.

№1800 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину Гузовському Івану Михайловичу.

№1801 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянці Хомко Марії Іванівні.

№1802 Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянці Яворскій Ользі Михайлівні.

№1803 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянці Лемчик Олені Григорівні.

№1804 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину Ромашенку Степану Івановичу.

№1805 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянці Леськів Софії Василівні.

№1806 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Заєць Марії Федорівні.

№1807 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Плекан Марії Василівні.

№1808 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Олійник Світлані Василівні.

№1809 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянці Колодій Ользі Петрівні.

№1810 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину Тивуньці Богдану Павловичу.

№1811 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину Гаврилюку Антіну Івановичу.

№1812 Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянці Товпизі Галині Володимирівні.

№1813 Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянину Товпизі Віктору Васильовичу.

№1814 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину Тереняку Павлу Володимировичу.

№1815 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину Маліновському Роману Йосиповичу.

№1816 Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянину Мойсею Олегу Богдановичу

№1817 Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянці Саварин Стефанія Василівна.

№1818 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину Розуменку Олександру Миколайовичу.

№1819 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянці Римар Марії Володимирівні.

№1820 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянці Рівній Марії Михайлівні.

№1821 Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянці Підчашій Олександрі Василівні

№1822 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Шпуняру Івану Васильовичу.

№1823 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у власність громадянці Винник Любові Володимирівні

№1824 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Суп Галині Євгенівні

№1825 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо об’єднання земельних ділянок комунальної власності.

№1826 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Шимків Ганні Миколаївні.

№1827 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність громадянину Хорощаку Михайлу Ігоровичу.

№1828 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у власність громадянину Куриляку Богдану Романовичу

№ 1829 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у власність громадянці Сіренко Надії Андріївні.

№1830 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність громадянину Романчуку Роману Антоновичу.

№ 1831 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у власність громадянці Рудій Ярославі Миколаївні.

№ 1832 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у власність громадянину Замрозу Миколі Михайловичу.

№1833 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Петрів Марії Орестівні.

№ 1834 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність громадянці Захарчишин Богдані Василівні.

№1835 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянок в натурі (на місцевості) у власність громадянці Лизуник Галині Степанівні.

№1836 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Кулик Лесі Богданівні.

№1837 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у власність громадянці Гайді Ользі Василівні.

№1839 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність громадянці Щепній Галині Василівні.

№1840 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянину Федоришину Миколі Богдановичу.

№1841 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Мельничуку Михайлу Володимировичу.

№1842 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність громадянці Яремі Марії Андріївні.

№1843 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність громадянці Вельган Марії Василівні.

№1844 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Шпуняру Володимиру Петровичу.

№ 1845 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у власність громадянці Кострибі Галині Йосипівні.

№ 1846 Про надання дозволу на виготовлення технічних документації із землеустрою щодо поділу земельних ділянок комунальної власності.

№1847 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок комунальної власності лісових масивів на території Бучацької міської ради Чортківського району Тернопільської області.

№1848 Про внесення змін в рішення сесії Бучацької міської ради від 08.10.2021року №1633 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянину Кавчуку Ярославу Івановичу».

№1849 Про внесення змін в рішення сесії Бучацької міської ради від 08.10.2021року №1580 «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Осадці Ганні Ільківні».

№1850 Про розірвання договорів оренди землі на земельні ділянки для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку з ТзОВ «Бучацьке АТП-16139».

№1851 Про укладення договорів оренди землі на земельні ділянки для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку з ТзОВ «Рембуддільниця».

№1852 Про розірвання договору оренди землі з Петриком Андрієм Петровичем в с.Жизномир у зв’язку з поділом земельної ділянки.

№1853 Про поновлення договору оренди землі з МПП «Смолоскип».

№1854 Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення за адресою м.Бучач, вул. Галицька, 58 (Бучацьке РайСТ)

№1855 Про надання дозволу на продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення комунальної власності.

№1856 Про визначення переліку земельних ділянок для підготовки лотів для продажу права оренди на земельних торгах у формі аукціону та надання дозволу на виготовлення відповідної документації.

№1857 Про визначення переліку земельних ділянок для підготовки лотів для продажу права оренди на земельних торгах у формі аукціону та надання дозволу на виготовлення відповідної документації.

№1858 Про надання Бучацькій міській раді дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки в м. Бучач, вул.Галицька, 9.

№1859 Про надання дозволу Бучацькій міській раді на розроблення детального плану території земельної ділянки в с.Переволока.

№1860 Про надання дозволу Бучацькій міській раді на розроблення детального плану території земельної ділянки в с. Заривинці.

№1861 Про затвердження детального плану території кварталу садибної забудови індивідуальних житлових будинків по вул. Родини Нестайків, (Південий масив, доповнення) в м. Бучач, Тернопільської області.

№1862 Про надання дозволу Бучацькій міській раді на розроблення детального плану території земельної ділянки в с.Бариш.

№1863 Про затвердження детального плану території для будівництва будівель торгівлі по вул.Вербова, 1, м.Бучач.

№ 1864 Про затвердження детального плану території для будівництва житлового будинку та господарських споруд по вул. Лесі Українки в м.Бучач.

№1865 Про надання дозволу Бучацькій міській раді на розроблення детального плану території земельної ділянки в м.Бучач.

№ 1866 Про затвердження детального плану території для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства ТОВ «БМБУД» по вул. П.Тичини в м. Бучач Тернопільської області.

№1867 Про включення громадянина ______________________ (учасника бойових дій) в реєстр учасників антитерористичної операції.

№1868 Про надання Товариству з обмеженою відповідальністю «БМБУД» дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду для будівництва обслуговування та ремонту об’єктів дорожнього господарства .

№1869 Про затвердження акту відновлення поворотних точок меж земельних ділянок, які розташовані на території м. Бучач, вул. Н.Яремчука,38 та Н.Яремчука, 40.

№1870 Про затвердження акту встановлення (відновлення) меж земельних ділянок у зв’язку з відсутністю суміжних землекористувачів в с. Язловець по вул.Шевченка, 23 (гр. Ємельянчук Г.І.)

№ 1871 Про затвердження акту відновлення (встановлення) меж земельної ділянки у зв’язку з межовим спором суміжних землекористувачів гр. Ковальчук Марії Григорівни та гр. Мервяка Олександра Миколайовича.

№ 1872 Про затвердження акту обстеження території земельних ділянок щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у зв’язку із межовим спором суміжних землекористувачів гр. Рогатинської Г.І., гр.Співак Є.І., Неділенько Г.П. в с. Старі Петликівці.

№1873 Про затвердження акту обстеження земельних ділянок щодо можливості встановлення сервітуту для влаштування заїзду на земельні ділянки гр.Гори Галини Іванівни та Мураш Ольги Йосипівни в с. Зелена, вул.Середня, 13, вул. Середня 11.

№1874 Про затвердження акту встановлення (відновлення) меж земельної ділянки у зв’язку з межовим спором суміжних землекористувачів гр. Стасів Марії Семенівни та гр. Муц Степанії Степанівни в с.Бариш, вул.Черемшина, 36.

№ 1875 Про затвердження акту обстеження території земельних ділянок щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у зв’язку із межовим спором суміжних землекористувачів гр. Целипа Степана Івановича та гр.Дзибан Софії Ільківни в с. Старі Петликівці.

№1876 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у власність громадянину __________________ (учаснику бойових дій

№1877 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у власність громадянці __________________ (дружині загиблого учасника бойових дій)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь