Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 26 серпня 2021 року №1004-р «Про перенесення робочих днів у 2022 році», з метою забезпечення раціонального використання робочого часу у 2022 році, виконавчий  комітет Бучацької міської ради вирішив:

1. Перенести у 2022 році в порядку та на умовах, визначених законодавством, для працівників Бучацької міської ради та її виконавчих органів, яким установлено п’ятиденний робочий тиждень із двома вихідними днями в суботу та неділю, робочі дні з:

        • понеділка 7 березня на суботу 12 березня;
        • понеділка 27 червня на суботу 2 липня.

2. Працівники, які перебуватимуть 7 березня, 27 червня 2022 року у відпустках або будуть відсутні через тимчасову непрацездатність, мають працювати за зміненим графіком роботи у відповідну суботу, якщо цей день не припаде на період відпустки чи тимчасової непрацездатності.

3. Рекомендувати керівникам комунальних підприємств та установ Бучацької міської ради перенести в порядку і на умовах, установлених законодавством у 2022 році для працівників, яким встановлено п’ятиденний робочий тиждень з двома вихідними днями в суботу та неділю робочі дні відповідно до пункту 1 даного рішення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь