On: 01.02.2022

ПОРЯДОК ДЕННИЙ пленарного засідання 8-ої cесії Бучацької міської ради восьмого скликання – 02.02.2022 року

On: 28.12.2021

Про внесення змін та затвердження статуту комунального некомерційного підприємства “Бучацька міська лікарня” Бучацької міської ради в новій редакції

On: 04.01.2022

Про міську Програму «Організація оплачуваних громадських робіт для тимчасової зайнятості населення в 2022 році».

On: 05.01.2022

Про відмову громадянину Білику Андрію Івановичу в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

Про відмову громадянці Білик Наталії Іванівні в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянці Карпі Ользі Михайлівні.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Кондратюку Миколі Олексійовичу.

Про відмову громадянину Лешку Степану Юрійовичу в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність

Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Мачузі Ганні Василівні.

Про відмову громадянці Мельник Ганні Миколаївні в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Мельник Марії Іванівні.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Печінці Ігорю Романовичу.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Сторожко Катерині Василівні.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ВАТ «Тернопільобленерго» для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії (РП-3).

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину __________________(учаснику бойових дій).

On: 10.01.2022

Про визнання таким, що втратило чинність рішення Бучацької міської ради від 11.12.2020 року № 29 «Про створення тендерного комітету Бучацької міської ради та затвердження Положення про тендерний комітет»

On: 12.01.2022

Про визнання таким, що втратило чинність рішення сьомої сесії восьмого скликання Бучацької міської ради Тернопільської області від 08 грудня 2021 року № 1904 «Про проведення конкурсу на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства «Бучацька міська лікарня» Бучацької міської ради

On: 13.01.2022

Про затвердження акту встановлення (відновлення) меж земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства землекористувача – громадянина Яремка Михайла Йосифовича в м.Бучач, вул.Середня, 4.

Про затвердження акту встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства землекористувача – громадянки Дивосир Оксани Олегівни в с.Доброполе, вул.Вигнанка

Про затвердження акту встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства землекористувача – громадянки Мерв’як Надії Миколаївни в с.Звенигород, вул.Центральна.

Про затвердження акту встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд землекористувача – громадянина Хабурського Зеновія Миколайовича в м.Бучач, вул.Теребовлянська, 44.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Клим Ірині Василівні.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Кольбі Галині Іванівні.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянці Неділеньці Ярославі Василівні.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Павлюку Івану Петровичу.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Пузь Ользі Антонівні.

Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянину Рибаку Івану Ільковичу.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Рою Остапу Євгеновичу.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Рудник Ользі Миколаївні.

Про відмову громадянці Салій Людмилі Василівні в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянці Шведюк Галині Василівні.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Штогрін Галині Володимирівні.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Юшкалюку Віталію Степановичу.

Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянці Янковській Марії Дем’янівні.

On: 14.01.2022

Про внесення змін та доповнень до Статуту Комунального підприємства «Бучацький комбінат комунальних підприємств»

Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянці Антонюк Ярославі Михайлівні.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянину Галавану Ігорю Дмитровичу.

Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянці Іроденко Іванні Ігорівні.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянці Петришин Надії Іванівні.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Піддубній Мирославі Володимирівні.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину Тріньці Івану Степановичу.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину Фарботі Василю Михайловичу.

On: 17.01.2022

Про безоплатну передачу з балансу Бучацької міської ради основних засобів та малоцінного інвентаря розташованих в селі Озеряни та Верб’ятин на баланс та в оперативне управління закладів освіти, культури, охорони здоров’я.

Про безоплатну передачу з балансу Бучацької міської ради основних засобів та малоцінного інвентаря розташованих в селі Бариш на баланс та в оперативне управління закладів освіти та культури.

Про безоплатну передачу з балансу Бучацької міської ради основних засобів та малоцінного інвентаря розташованих в селі Порохова на баланс та в оперативне управління закладів освіти, культури, охорони здоров’я.

Про безоплатну передачу з балансу Бучацької міської ради основних засобів та малоцінних необоротних активів розташованих в селі Зубрець на баланс та в оперативне управління закладів освіти, культури, охорони здоров’я.

On: 18.01.2022

Про надання грошової допомоги для встановлення пам`ятника учаснику бойових дій

On: 20.01.2022

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність громадянину Стасіву Роману Степановичу.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Павлишину Івану Степановичу.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину Сенюху Михайлу Олексійовичу.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Кусень Стефанії Степанівні.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянці Суканець Марії Миколаївні.

Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянину Вікарчуку Роману Степановичу.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Барану Зеновію Петровичу.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянину Долику Івану Васильовичу.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Мачузі Ганні Василівні.

On: 24.01.2022

Про безоплатну передачу солі технічної з балансу Бучацької міської ради на баланс КП «Бучацький ККП» для підсипання доріг міста Бучач в зимовий період

Про безоплатну передачу легкового автомобіля ВАЗ 21213 з балансу Бучацької міської ради на баланс Комунальної установи “Центр надання соціальних послуг Бучацької міської ради”.

Про встановлення розміру посадових окладів директорам комунальних некомерційних підприємств Бучацької міської ради

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Конопаді Галині Василівні.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Тимчишину Миколі Івановичу

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Король Марії Михайлівні.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Куцик Галині Василівні.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Ковалю Миколі Васильовичу.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Кулику Петру Степановичу.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Винник Євгенії Юліанівні.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Катрій Галині Петрівні.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Стасіву Любомиру Романовичу.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Плотніковій Ользі Михайлівні.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Конопаді Любомиру Йосиповичу.

On: 25.01.2022

Про виконання міського бюджету за 2021 рік

Додаток 1

Додаток 2

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Побуринній Олександрі Олексіївні.

Про відмову громадянину Серветнику Михайлу Васильовичу в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

Про надання дозволу на продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення комунальної власності.

Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Мазуренко Марії Федорівні.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину _______________ (учаснику бойових дій).

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у власність громадянину Кушніру Івану Михайловичу.

Про відмову громадянину Боценюку Павлу Сергійовичу в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

Про внесення змін в рішення сесії Бучацької міської ради від 08.09.2021року №1378 «Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Новак Світлані Володимирівні»

On: 26.01.2022

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину Михайлецькому Івану Євгеновичу.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Мейків Іванні Михайлівні.

Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянці Паньків Галині Іванівні.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд громадянину Музиці Володимиру Романовичу.

Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянину Морському Петру Богдановичу.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Товпизі Софії Василівні.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Херсонюк Зоряні Ярославівні.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Ясінській Галині Мирославівні.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється із земель для будівництва та обслуговування будівель торгівлі у землі для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, громадянці Якимович Надії Владиславівні.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину Гаврилишину Петру Степановичу

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину Дзюбанчину Тарасу Григоровичу.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Гаврилишин Оксані Йосифівні.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуального гаража громадянці Гринчук Любові Василівні.

Про затвердження акту відновлення (встановлення) меж польової дороги між земельними ділянками для ведення особистого селянського господарств в с.Осівці.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину Винниченку Василю Богдановичу.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянці Гриньків Стефанії Михайлівні.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянину Дережицькому Василю Йосиповичу.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Грунді Олександрі Дмитрівні.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд громадянину Ковальову Василю Васильовичу.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянці Козак Марії Василівні.

Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянину Копчуку Богдану Миколайовичу.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва громадянці Матвій Христині Андріївні.

Про надання матеріальної допомоги учаснику бойових дій Особа 1

Про надання одноразової грошової допомоги учаснику бойових дій Особа 1

Про затвердження Програми розвитку та підтримки Комунального підприємства «Лісопаркове господарство «Бучацькі ліси» Бучацької міської ради» на період 2022-2024років

Про внесення змін до міського бюджету на 2022 рік

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Додаток 4

Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянці Бойчук Богдані Павлівні.

Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Геві Оксані Василівні.

Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянину Єднаку Василю Михайловичу.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва громадянину Ковальову Миколі Васильовичу

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва громадянину _______________ (учаснику бойових дій).

On: 28.01.2022

Про затвердження акту обстеження меж земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд землекористувача – громадянина Солтиса Володимира Степановича в с.Бобулинці, вул.Кінець

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою продажу права оренди на неї на конкурентних засадах (земельних торгах у формі аукціону).

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою продажу права оренди на неї на конкурентних засадах (земельних торгах у формі аукціону).

Про надання ПП «Бобулинські піски» дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов’язані з користуванням надрами.

Про затвердження технічних документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянину Бойчуку Володимиру Франковичу.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва у спільну часткову власність громадянам Гайді Тетяні Ігорівні, Белей Надії Ігорівні, Благій Вірі Ігорівні.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва у спільну часткову власність громадянам Ганущин Марії Володимирівні, Ганущину Михайлу Васильовичу, Ганущину Івану Васильовичу.

Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянину Давидяку Ігорю Андрійовичу.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Крайник Софії Йосифівні.

Про укладення договору оренди землі на земельну ділянку для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості з ТОВ «Бучацький сирзавод».

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Ямнюку Володимиру Богдановичу.

Про затвердження Програми «Обдаровані діти» на 2022-2026 роки

On: 31.01.2022

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва громадянці Бейко Лесі Валентинівні.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину Брегіну Володимиру Володимировичу.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину Винниченку Михайлу Ярославовичу.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину Грибу Володимиру Ярославовичу

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Гринді Івану Михайловичу

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину Дідюку Василю Антоновичу .

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд громадянину Іванціву Івану Петровичу.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд громадянці Кашик Євгенії Михайлівні.

Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянці Книжник Євдокії Василівні.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Кольбі Галині Іванівні.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд громадянці Кулик Лесі Богданівні.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину Наконечному Олесю Мирославовичу.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд громадянці Наконешній Ользі Вікторівні.

Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянці Паньків Марії Михайлівні.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Пискливець Наталії Володимирівні.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд громадянці Пискливець Наталії Володимирівні.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину Пшивому Ігорю Івановичу.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянину Рівному Івану Васильовичу.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину _______________ (учаснику бойових дій).

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Ткачук Світлані Євгенівні.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину Фуксі Андрію Івановичу

Про внесення змін в рішення сесії Бучацької міської ради від 08.12.2021року №1965 «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Чорній Марії Василівні».

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Войтас Ользі Миколаївні.

Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Гнатишин Стефанії Михайлівні.

Про затвердження детального плану території ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд зі зміною цільового призначення земельної ділянки в с.Бариш.

Про затвердження детального плану території для будівництва житлового будинку зі зміною цільового призначення земельної ділянки в с.Переволока, вул.Шкільна.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва громадянину Загородному Михайлу Йосиповичу.

Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Кубішин Марії Василівні.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Кудлак Ганні Петрівні.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд громадянину Леськіву Мирону Ігоровичу.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Лось Оксані Романівні.

Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Яцишин Ользі Андріївні.

Про затвердження детального плану території для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд зі зміною цільового призначення земельної ділянки в м.Бучач, вул.Вузька бічна, 17.

Про безоплатну передачу легкового автомобіля ВАЗ 21213 з балансу Бучацької міської ради на баланс Комунального підприємства “Лісопаркове господарство “ Бучацькі ліси ” Бучацької міської ради ” .

Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянці Бедрійчук Людмилі Миколаївні.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Варчак Галині Михайлівні.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянам Гаврилюк Ганні Михайлівні та Гаврилюку Ігорю Володимировичу.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Дудлій Ганні Петрівні.

Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянці Ємельянчук Галині Ігнатівні.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Іванціву Івану Васильовичу.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва у власність громадянину Калинюку Богдану Івановичу.

Про внесення змін в рішення сесії Бучацької міської ради від 15.12.2021року №2075 «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Козар Катерині Петрівні».

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Кубішин Марії Василівні.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Кульгавець Дарії Якимівні.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Кульчицькій Уляні Володимирівні.

Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянці Литвинюк Ганні Михайлівні.

Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Махніцькому Андрію Михайловичу.

Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Пендзею Степану Володимировичу.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Піддубній Марії Григорівні.

Про надання дозволу Бучацькій міській раді на розроблення детального плану території земельної ділянки в с.Зубрець.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Скобляк Ользі Степанівні.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по зміні цільового призначення для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд громадянину Солодуху Миколі Ігоровичу.

Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянці Субчак Ользі Миколаївні.

Про затвердження технічних документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянці Ткачук Марії Михайлівні.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянину Чайковському Михайлу Стефановичу.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в комунальну власність для реєстрації речового права земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти в межах населеного пункту с.Переволока

Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Шум’як Анастасії Іванівні.

On: 01.02.2022

Про внесення змін в Програму розвитку земельних відносин на 2021-2025 роки

Про затвердження акту обстеження земельних ділянок щодо можливості встановлення воріт та огорожі на частині земель комунальної власності на заїзді до земельної ділянки гр.Головінської Ганни Василівни в с.Зелена, вул.Загородна.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Бесазі Андрію Васильовичу.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Вонсяку Богдану Ярославовичу.

Про внесення змін в рішення сесії Бучацької міської ради від 27.07.2021року №1062 «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ВАТ «Тернопільобленерго» для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь