On: 10.12.2021

СПИСОК депутатів Бучацької міської ради воcьмого скликання, присутніх на сьомій сесії (перше пленарне засідання) 08 грудня 2021року

№ 1878. Про затвердження Договорів про міжбюджетні трансферти із Трибухівського сільського до Бучацького міського бюджету

№ 1879. Про внесення змін до міського бюджету на 2021 рік

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Додаток 4

Додаток 5

№ 1880. Звіт про виконання плану роботи Бучацької міської ради у 2021 році.

№ 1881. Про план роботи міської ради на 2022 рік.

№ 1882. Про затвердження комплексної програми соціальної підтримки малозахищених верств населення “Турбота” на території Бучацької міської ради на 2022 – 2024 роки(нова редакція).

№ 1883. Про внесення змін до «Міської комплексної Програми соціальної підтримки учасників бойових дій(АТО/ООС) на території Бучацької міської ради, районної спілки воїнів-учасників антитерористичної операції та розвитку патріотичного виховання молоді на території Бучацької міської ради у 2021 році»

№ 1884. Про затвердження Міської комплексної Програми соціальної підтримки учасників бойових дій(АТО/ООС), учасників війни на сході України на території Бучацької міської ради, спілки воїнів-учасників антитерористичної операції та розвитку патріотичного виховання молоді на території Бучацької міської ради у 2022-2024 роках

№ 1885. Про надання одноразової грошової допомоги учаснику бойових дій

№ 1886. Про надання одноразової грошової допомоги учаснику бойових дій

№ 1887. Про надання одноразової грошової допомоги учаснику бойових дій, інваліду війни

№ 1888. Про надання одноразової грошової допомоги учаснику бойових дій

№ 1889. Про надання одноразової грошової допомоги учаснику війни

№ 1890. Про надання матеріальної допомоги учасникам бойових дій з нагоди святкування Дня збройних сил України

№ 1891. Про доцільність передачі в оренду нежитлових приміщень розташованих в нежитлових будівлях за адресами: м.Бучач вулиці Агнона 3, Агнона 7, Міцкевича 2 та Галицька 84 балансоутримувачем яких є Комунальне підприємство “ Бучацький комбінат комунальних підприємств ”

№ 1892. Про включення нежитлових приміщень розташованих в нежитлових будівлях за адресами: м. Бучач вулиці Агнона 3, Агнона 7, Міцкевича 2 та Галицька 84 будівлі до Переліку другого типу.

№ 1893. Про доцільність передачі в оренду нежитлових приміщень розташованих в адміністративних будівлях на території м. Бучач та сіл Бучацької територіальної громади балансоутримувачем яких є Бучацька міська рада.

№ 1894. Про включення нежитлових приміщень розташованих в адміністративних будівлях на території м. Бучач та сіл Бучацької територіальної громади, потенційним орендарем яких є АТ “Укрпошта” до Переліку другого типу.

№ 1895. Про включення нежитлових приміщень розташованих в адміністративних будівлях на території м. Бучач та сіл Бучацької територіальної громади до Переліку першого типу.

№ 1896. Про вступ в права власності Бучацької міської ради юридичної особи – Малозаліщицького дошкільного навчального закладу( дитячий садок) «Гномик»

№ 1897. Про вступ в права власності Бучацької міської ради юридичної особи – Новопетликівського дошкільного навчального закладу( дитячий садок) «Мрія»

№ 1898. Про вступ в права власності Бучацької міської ради юридичної особи – Порохівського дошкільного навчального закладу( дитячий садок)

№ 1899. Про погодження штатних розписів загальноосвітніх шкіл Бучацької міської ради

№ 1900. Про цільову програму місцевої автоматизованої системи централізованого оповіщення Бучацької міської ради на 2022-2024 роки

№ 1901. Про внесення змін до відомостей про юридичну особу – комунальну установу «Центр надання соціальних послуг Бучацької міської ради»

№ 1902. Про внесення змін до відомостей про юридичну особу – комунальне некомерційне підприємство “Бучацька міська лікарня” Бучацької міської ради

№ 1903. Про Програму розвитку та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Бучацька міська лікарня» Бучацької міської ради на 2022 – 2024 роки(в новій редакції).

№ 1904. Про проведення конкурсу на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства «Бучацька міська лікарня» Бучацької міської ради

№ 1905. Про встановлення ставок орендної плати за землю на території Бучацької міської ради

№ 1906. Про внесення змін та доповнень до рішення Бучацької міської ради від 12 липня 2021 року №1028 «Про оподаткування платою за землю на території Бучацької міської ради на 2022 рік»

№ 1907. Про встановлення системи моніторингу за роботою комунального транспорту

№1908 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для продажу права оренди на неї на конкурентних засадах у формі аукціону.

№1909 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Берладинюк Христині Вікторівні.

№1910 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Бесазі Марії Василівні.

№1911 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Біді Вірі Олексіївні.

№1912 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва у власність громадянину Благому Олегу Романовичу.

№1913 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Газдевич Ганні Михайлівні.

№1914 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Головацькій Ганні Миколаївні.

№1915 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Березовському Василю Івановичу.

№1916 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва громадянці Глов’як Галині Зіновіївні.

№1917 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва громадянину Грабасу Ігорю Степановичу.

№1918 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Двуліт Ользі Павлівні.

№1919 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд громадянину Двуліту Павлу Васильовичу.

№1920 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Козяр Марії Іванівні.

№1921 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва громадянину Кулику Миколі Михайловичу.

№1922 Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Олійнику Михайлу Петровичу

№1923 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Панчишин Марії Дмитрівні.

№1924 Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянці Поповській Світлані Мар’янівні.

№1925 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Птиць Емілії Василівні.

№1926 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по зміні цільового призначення для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд громадянці Слабій Марті Дмитрівні.

№1927 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва громадянину Слободяну Андрію Івановичу.

№1928 Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Тисовському Івану Миколайовичу

№1929 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Товпизі Володимиру Васильовичу.

№1930 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва громадянину Феськіву Андрію Яремовичу.

№1931 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Яремку Ігорю Михайловичу

№1932 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Гринишину Володимиру Васильовичу

№1933 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину _______________(учаснику бойових дій).

№1934 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Лоташ Зоряні Зіновіївні.

№1935 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва громадянину _______________(учаснику бойових дій).

№1936 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд громадянці Логуш Юлії Богданівні

№1937 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Німцю Андрію Івановичу.

№1938 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва громадянці Німець Наталії Зіновіївні.

№1939 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Фурик Ользі Степанівні.

№1940 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Хомко Лесі Любомирівні.

№1941 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Головацькому Андрію Йосиповичу.

№1942 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Гошві Володимиру Петровичу.

№1943 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Гук Людмилі Романівні.

№1944 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Жирівській Галині Володимирівні.

№1945 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці _______ (матері померлого учасника АТО)

№1946 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Калинюк Марії Степанівні.

№1947 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Конопаді Івану Івановичу

№1948 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуального гаража громадянці Конопаді Іванні Михайлівні

№1949 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Крайник Надії Миколаївні.

№1950 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Меньків Марії Іванівні.

№ 1951 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Михайлецькій Любові Михайлівні.

№1952 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Морському Миколі Васильовичу.

№1953 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Мулярчук Софії Петрівні.

№1954 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Новаку Андрію Зіновійовичу.

№1955 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуального гаража громадянці Подюк Ярославі Ярославівні.

№1956 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Рудій Уляні Василівні.

№1957 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва у власність громадянину Маліновському Р. Й

№1958 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва у власність громадянці Тереняк Наталії Іванівні.

№1959 Про надання ВАТ «Тернопільобленерго» дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії в м.Бучач,  (ЗТП-313).

№1960 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Федишин Марії Володимирівні.

№1961 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Харишину Володимиру Івановичу.

№1962 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Хом’якевичу Петру Михайловичу.

№1963 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Чайківській Марії Михайлівні.

№1964 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Чекановському Тарасу Івановичу

№1965 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Чорній Марії Василівні.

№1966 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Чорній Вірі Євстахіївні.

№1967 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва у власність громадянину Чорнію Василю Євгеновичу.

№1968 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Ярмош Марії Іванівні.

№1969 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Гриньків Оксані Степанівні.

№1970 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку в постійне користування ОСББ «Бучач Агнона 1».

№1971 Про відмову громадянину Рівному Володимиру Євстахійовичу в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

№1972 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину Андрусеньківу Ігорю Богдановичу.

№1973 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Бойко Тетяні Богданівні 

№1974 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянину Виннику Григорію Михайловичу.

№1975 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину Головацькому Богдану Ярославовичу.

№1976 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину Грицуляку Івану Зіновійовичу.

№1977 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Далєвській Галині Романівні.

№1978 Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянці Довган Ользі Йосипівні.

№1979 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Думак Галині Іларіонівні.

№1980 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянці Єднак Стефанії Франківні.

№1981 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину Єднаку Тарасу Івановичу.

№1982 Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянці Заєць Марії Федорівні.

№1983 Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянину Ковальчуку Володимиру Васильовичу.

№1984 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Ковальчук Дарії Михайлівні.

№1985 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Куртяк Марії Зіновіївні.

№1986 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину Куртяку Михайлу Миколайовичу.

№1987 Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянці Лещишин Іванні Михайлівні

№1988 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянину Лозінському Володимиру Івановичу.

№1989 Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянину Маліцькому Івану Федоровичу.

№1990 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Машталір Антоніні Михайлівні.

№1991 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину Микитюку Михайлу Дмитровичу.

№1992 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину Мокрицькому Роману Віталійовичу.

№1993 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянину Морському Михайлу Богдановичу.

№1994 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Николишин Марії Іванівні.

№1995 Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянці Овчар Ганні Володимирівні.

№1996 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину Олійнику Михайлу Петровичу.

№1997 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянину Павлишину Ярославу Івановичу

№1998 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Панчишин Марії Дмитрівні.

№1999 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Панькевич Світлані Ярославівні.

№2000 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянину Пилипюку Миколі Михайловичу

№2001 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у спільну часткову власність громадянці Пиндиківській Романі Василівні та Шпачинській Марії Василівні (в рівних частках).

№2002 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Прокопишин Ользі Омелянівні.

№2003 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Пукало Надії Іванівні.

№2004 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянці Романів Ганні Іванівні.

№2005 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянці Саварин Ганні Степанівні.

№2006 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянці Сірій Олександрі Михайлівні.

№2007 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Собчишен Ірині Михайлівні.

№2008 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянці Солонинці Любові Миколаївні.

№2009 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину Суп Миколі Йосиповичу.

№2010 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Чайківській Надії Григорівні.

№2011 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину Галавану Роману Степановичу.

№2012 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину Горі Михайлу Романовичу.

№ 2013 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Гриб Оксані Ярославівні.

№2014 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину Іваськіву Анатолію Івановичу.

№2015 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Іваськів Галині Ярославівні.

№2016 Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянці Козар Марії Василівні.

№2017 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину Пискливцю Роману Богдановичу.

№2018 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Пискливець Зіновії Василівні.

№2019 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Раченко Наталії Вікторівні.

№2020 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину Трояну Віктору Степановичу.

№2021 Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земель сільськогосподарського призначення комунальної власності.

№2022 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Кухаришин Марії Петрівні.

№2023 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Павлів Ользі Зеновіївні.

№2024 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у власність громадянину Витвицькому Володимиру Андрійовичу.

№2025 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у власність громадянці Вонсяк Ользі Володимирівні.

№2026 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Времере Діані Романівні.

№2027 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність громадянину Гуку Володимиру Зеновійовичу.

№2028 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність громадянці Матвіїв Вірі Йосипівні

№2029 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у власність громадянину Павуку Володимиру Костянтиновичу.

№2030 Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у власність громадянці Романюк Марії Ярославівні.

№2031 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у власність громадянці Сем’янків Ользі Іванівні.

№2032 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянок в натурі (на місцевості) у власність громадянці Стасів Надії Степанівні.

№2033 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у власність громадянину Стасіву Роману Ярославовичу.

№2034 Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у власність громадянці Таньовській Марії Михайлівні.

№ 2035 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у власність громадянці Чорній Софії Паньківні.

№2036 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність громадянці Рудій Богдані Іванівні.

№ 2037 Про надання дозволу на виготовлення технічних документації із землеустрою щодо поділу земельних ділянок комунальної власності

№2038 Про внесення змін в рішення сесії Бучацької міської ради від 29.09.2021року №1526 «Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у спільну сумісну власність громадянам Мурашці Світлані Антонівні та Мурашці Івану Васильовичу»

№2039 Про надання дозволу на продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення комунальної власності

№2040 Про надання дозволу на продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення комунальної власності (для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд), яка перебуває в оренді.

№2041 Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення за межами населеного пункту с. Підзамочок, комплекс будівель і споруд №1, буд №9 (ФО-П Баб’як П.П.)

2042 Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення за адресою с. Бариш вул. Місто, 40 (гр. Новосьолов І.М.)

№2043 Про надання Бучацькій міській раді дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки в м. Бучач, вул.Торгова.

№2044 Про надання дозволу Бучацькій міській раді на розроблення детального плану території земельної ділянки в с.Рукомиш.

№2045 Про надання Бучацькій міській раді дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки в м.Бучач, вул.Є.Коновальця.

№2046 Про затвердження детального плану території для будівництва групи індивідуальних гаражів по вул.П.Тичини, 4А, м.Бучач.

№2047 Про надання дозволу Бучацькій міській раді на розроблення детального плану території земельної ділянки в с.Переволока.

№2048 Про надання Бучацькій міській раді дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки в с.Жизномир.

№2049 Про включення громадянина ______________________ (учасника бойових дій) в реєстр учасників антитерористичної операції.

№2050 Про затвердження акту встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в с.Дуліби, вул.Бережок, 17 та вул.Бережок, 15.

№ 2051. Про вжиття заходів із благоустрою на Південному масиві м.Бучач

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь