On: 20.12.2021

С П И С О К депутатів Бучацької міської ради воcьмого скликання, присутніх на сьомій сесії (друге пленарне засідання) 15 грудня 2021року

№ 2052. Про затвердження Договору про міжбюджетний трансферт із Золотопотіцького селищного бюджету до Бучацького міського бюджету

№ 2053. Про затвердження Договору про міжбюджетний трансферт із Золотопотіцького селищного бюджету до Бучацького міського бюджету

№ 2054. Про внесення змін до міського бюджету на 2021 рік

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Додаток 4

Додаток 5

№ 2055. Про придбання основних засобів КП «Бучацький ККП», як внески до статутного капіталу комунального підприємства.

On: 14.02.2022

№2056 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Будному Тарасу Івановичу.

№2057 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва громадянці Гоголь Надії Павлівні.

№2058 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Кульчицькій Марії Антонівні.

№2059 Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянину Монастирському Володимиру Івановичу.

№2060 Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Мукан Анжеліці Михайлівні.

№2061 Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Пасічній Любові Богданівні.

№2062 Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Рожику Ігорю Зіновійовичу.

№2063 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Стефанюк Світлані Іванівні.

№2064 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства Товариству з обмеженою відповідальністю «БМБУД»

№2065 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства Товариству з обмеженою відповідальністю «БМБУД»

№2066 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Удудяку Михайлу Івановичу.

№2067 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Худик Марії Іванівні.

№2068 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для городництва громадянці Машталер Ганні Василівні

№2069 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Білоусу Василю Гавриловичу.

№2070 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Благій Марії Михайлівні.

№2071 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Бойчуку Василю Франковичу.

№2072 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Галунці Надії Володимирівні.

№2073 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Ярмошу Олегу Васильовичу

№2074 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Коту Ігорю Івановичу.

№2075 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Козак Катерині Петрівні.

№2076 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Кравчук Марії Іванівні.

№2077 Про відмову громадянину Джерджу Ярославу Григоровичу в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

№2078 Про відмову громадянці Кривенькій Ользі Іванівні в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

№2079 Про відмову громадянину Онуфрієву Ярославу Олексійовичу в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

№2080 Про відмову громадянину Мандро Віталію Борисовичу в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

№ 2081 Про відмову громадянину Мандро Руслану Борисовичу в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

№ 2082 Про відмову громадянці Древніцькій Зоряні Романівні в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

№2083 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення фермерського господарства в розмірі земельної частки (паю) члена сільськогосподарського підприємства.

№2084 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд у власність громадянці Лисій Уляні Іллівні.

№2085 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд у власність громадянину Біневському Сергію Михайловичу

№2086 Про відмову громадянці Фрей Тетяні Володимирівні в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

№2087 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Фурик Ользі Степанівні.

№2088 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у власність громадянці Солонинці Ользі Михайлівни.

№2089 Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення за межами населеного пункту с. Підзамочок, комплекс будівель і споруд №2, буд №3 (гр. Остапович Іван Миронович)

№2090 Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення в м.Бучач, вул.Галицька, 153 (гр. Савчук І.С.)

№2091 Про затвердження детального плану території для будівництва спортивного майданчика для гри у міні-футбол в селі Осівці, вул. Центральна.

№2092 Про надання дозволу Бучацькій міській раді на розроблення детального плану території земельної ділянки в с.Підзамочок.

№2093 Про затвердження детального плану території для будівництва садового будинку в с.Жизномир, вул.Глибока долина.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь