On: 28.12.2021

СПИСОК депутатів Бучацької міської ради воcьмого скликання, присутніх на сьомій сесії (третє пленарне засідання) 22 грудня 2021року

№ 2094. Про затвердження Програми «Поліцейський офіцер громади» Бучацької міської ради на 2022 – 2025 роки

Додаток

№ 2095. Про затвердження Програми розвитку Бучацького ЦДЮТ «Сузір’я» на 2021-2024 роки

№ 2096. Про Програму підтримки пластового руху на 2021-2024 роки.

№ 2097. Про затвердження Договорів про міжбюджетні трансферти із Трибухівського сільського до Бучацького міського бюджету

№ 2098. Про затвердження Договорів про міжбюджетні трансферти із Золотопотіцького селищного бюджету іншої субвенції до Бучацького міського бюджету

№ 2099. Про затвердження Договорів про міжбюджетні трансферти із Коропецького селищного бюджету до Бучацького міського бюджету

№ 2100. Про міський бюджет на 2022 рік

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Додаток 4

Додаток 5

№ 2101. Про затвердження Договору про міжбюджетний трансферт із Трибухівського сільського до Бучацького міського бюджету

№ 2102. Про внесення змін до міського бюджету на 2021 рік

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Додаток 4

Додаток 5

№ 2103. Про умови оплати праці працівників і посадових осіб місцевого самоврядування Бучацької міської ради

№ 2104. Про визнання таким, що втратило чинність рішення Бучацької міської ради від 11.12.2020 року № 30 «Про затвердження Положення та призначення уповноваженої особи (осіб) з організації та проведення спрощених закупівель Бучацької міської ради»

№ 2105. Про безоплатну передачу солі технічної та піску з балансу Бучацької міської ради на баланс КП «Бучацький ККП» для підсипання комунальних доріг Бучацької міської ради в зимовий період

№ 2106. Про безоплатну передачу легкового автомобіля УАЗ 3962 з балансу Бучацької міської ради на баланс Бучацького ККП

№ 2107. Про внесення змін до програми запобігання соціальному сирітству, подолання дитячої безпритульності і бездоглядності на 2021-2024 роки

№ 2108. Про внесення змін до структури, загальної чисельності працівників та штатного розпису Комунальної установи «Бучацький інклюзивно-ресурсний центр»

№ 2109. Про внесення змін до структури та загальної чисельності комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Бучацької міської ради», затвердження її у новій редакції

Додаток

№ 2110. Про внесення змін до рішення Бучацької міської ради від 16 лютого 2021 року №252 «Про затвердження положення та регламенту центру надання адміністративних послуг Бучацької міської ради»

№ 2111. Про створення юридичної особи – Комунальне підприємство «Лісопаркове господарство «Бучацькі ліси» Бучацької міської ради» та затвердження Статуту комунального підприємства «Лісопаркове господарство «Бучацькі ліси» Бучацької міської ради»

№ 2112. Про внесення змін та доповнень в рішення міської ради № 10 від 30.11.2020року «Про утворення виконавчого комітету Бучацької міської ради восьмого скликання, визначення його чисельності та затвердження персонального складу».

№ 2113. Про депутатський запит депутата Бучацької міської ради Бебиха В.В..

№ 2114. Про звернення до Тернопільської обласної державної адміністрації.

№ 2115. Про звернення депутата Бучацької міської ради Обарінчука В.Т..

№2116 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в комунальну власність для реєстрації речового права земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель закладів культурно-просвітницького обслуговування Бучацькому районному комунальному будинку культури.

№2117 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд громадянці Бучинській Анні Андріївні.

№2118 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину _______________ (учаснику бойових дій).

№2119 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва громадянину Вайді Богдану Михайловичу.

№2120 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Головецькій Ользі Орестівні

№2121 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Грунді Галині Ярославівні.

№2122 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Добрянському Михайлу Антоновичу.

№2123 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Мельниченку Івану Михайловичу.

№2124 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Басів Марії Петрівні.

№2125 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Стрілецькому Володимиру Степановичу.

№2126 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Трушу Ігорю Михайловичу.

№2127 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Рудику Ярославу Романовичу.

№2128 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Ваврик Надії Іванівні.

№2129 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Легкій Марії Якимівні

№2130 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Лестюк Оксані Володимирівні.

№2131 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Луціву Андрію Михайловичу.

№2132 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Тимківу Олександру Михайловичу.

№2133 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Усенко Анастасії Василівні

№2134 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Футей Наталії Михайлівні

№2135 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Шалаю Михайлу Миколайовичу.

№2136 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Кальмук Ірині Володимирівні.

№2137 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд у власність громадянці Мерв’як Надії Миколаївні

№2138 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Смертюк Лесі Ярославівні.

№2139 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Леськіву Івану Михайловичу.

№2140 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Стеренчак Іванні Ярославівні.

№2141 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Мисник Любові Степанівні.

№2142 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Семенюку Володимиру Ільковичу .

№2143 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Тисовському Івану Івановичу.

№2144 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Присташ Любові Ярославівні

№2145 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Андрухів Ользі Михайлівні.

№2146 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину ____________________ (учаснику бойових дій).

№2147 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину ____________________ (учаснику бойових дій).

№2148 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину ____________________ (учаснику бойових дій).

№2149 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину ____________________ (учаснику бойових дій).

№2150 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину ____________________ (учаснику бойових дій).

№2151 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину _____________ (учаснику бойових дій).

№2152 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Сидору Володимиру Олексійовичу.

№2153 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Баран Наталії Володимирівні.

№2154 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Блажку Павлу Віталійовичу.

№2155 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Бораку Володимиру Степановичу.

№2156 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Вуйді Івану Петровичу.

№2157 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Вуйді Юстині Михайлівні.

№2158 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Гальчуку Василю Яковичу.

№2159 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Господину Степану Володимировичу.

№2160 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Данкевич Марії Андріївні.

№2161 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Дергуну Володимиру Андрійовичу.

№2162 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Корчинському Ігорю Ярославовичу.

№2163 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Кравчук Ользі Ярославівні.

№2164 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Крижановській Галині Ігорівні.

№2165 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Кузю Денису Васильовичу.

№2166 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Кузьо Марії Іванівні.

№2167 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Олійник Ользі Тарасівні.

№2168 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Майору Івану Михайловичу.

№2169 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для сінокосіння і випасання худоби в оренду громадянці Тишко Марії Ярославівні.

№2170 Про відмову громадянці Максимович Вірі Василівні в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

№2171 Про відмову громадянці Максимович Вірі Василівні в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

№2172 Про відмову громадянці Загорбенській Ірині Володимирівні в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

№2173 Про відмову громадянці Загорбенській Оксані Романівні в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

№2174 Про відмову громадянину Загорбенському Володимиру Павловичу в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

№2175 Про відмову громадянину Загорбенському Івану Володимировичу в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

№2176 Про відмову громадянці Кривій Ганні Василівні в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

№2177 Про відмову громадянці Кривій Олександрі Валеріївні в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

№2178 Про відмову громадянину Кривому Богдану Романовичу в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

№2180 Про відмову громадянину Климу Володимиру Михайловичу в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

№2181 Про відмову громадянці Мельник Ганні Миколаївні в наданні дозволу на розроблення документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

№2182 Про відмову громадянину Сеньківу Володимиру Степановичу в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду.

№2183 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Андрушків Марії Степанівні.

№2184 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Гах Марії Андріївні.

№ 2185 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Іванів Мирославі Андріївні.

№ 2186 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Клос Марії Петрівні.

№ 2187 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Петрівській Надії Зіновіївні.

№2188 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Горі Валентині Петрівні.

№2189 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину Горуку Тарасу Степановичу.

№2190 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Мартинюк Світлані Ярославівні.

№2191 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Іваноньків Ользі Григорівні.

№2192 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину Длужанському Миколі Карольовичу.

№ 2193 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Пянтківській Галині Михайлівні.

№2194 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Шаповалюк Оксані Богданівні.

№2195 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянину Кушику Віктору Ярославовичу

№2196 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянину Чайківському Івану Івановичу.

№2197 Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянину Юрківу Василю Мироновичу.

№2198 Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянці Ковальчук Надії Василівні.

№2199 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянину Семанюку Івану Васильовичу.

№2200 Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянці Романюк Ганні Леонівні.

№2201 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину Бандурі Олегу Петровичу.

№2202 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Пасічній Оксані Володимирівні.

№2203 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину Блищаку Ярославу Васильовичу.

№2204 Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянину Гаврилюк Антіну Івановичу.

№2205 Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянці Морській Ользі Петрівні.

№2206 Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянці Прусіцькій Стефанії Осипівні.

№2207 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку в постійне користування ОСББ «Бучацький альянс».

№2208 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянці Петрук Галині Дмитрівні.

№2209 Про затвердження технічних документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянці Пиндиківській Ярославі Михайлівні.

№2210 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину Пиндиківському Івану Петровичу.

№2212 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Березовській Галині Ярославівні.

№2213 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину Березовському Івану Івановичу.

№2214 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Ватраль Марії Василівні.

№2215 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянці Годз Ганні Михайлівні.

№2216 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Лемещук Ганні Володимирівні.

№2217 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянці Лось Оресті Миколаївні.

№2218 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Мулярчук Софії Петрівні.

№2219 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у спільно-сумісну власність громадянам Дережицькому Миколі Петровичу та Хоминець Надії Петрівні.

№2220 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Довжуку Володимиру Леонідовичу.

№2221 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Музиці Ігорю Андрійовичу.

№2222 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у спільно-сумісну власність громадянам Тисовському Івану Івановичу та Тисовській Марії Іванівні.

№2223 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у власність громадянину Козару Івану Йосиповичу.

№2224 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у власність громадянину Крайнику Миколі Івановичу

№2225 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність громадянину Рудику Ярославу Романовичу.

№2226 Про внесення змін в рішення сесії Бучацької міської ради від 27.01.2021 року №232 «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва у власність громадянці Пікуліцькій Орисі Степанівні.

2227 Про внесення змін в рішення сесії Бучацької міської ради від 08.12.2021року № 2026 «Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Времере Діані Романівні».

№2228 Про внесення змін в рішення сесії Бучацької міської ради від 08.12.2021року №1941 «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність гр. Головацькому Андрію Йосиповичу».

№2229 Про внесення змін в рішення сесії Бучацької міської ради від 08.12.2021року №1949 «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність гр. Крайник Надії Миколаївні».

№2230 Про внесення змін в рішення сесії Бучацької міської ради від 08.12.2021року №2031 «Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у власність громадянці Сем’янків Ользі Іванівні».

№2231 Про внесення змін в рішення сесії Бучацької міської ради від 09.11.2021року №1787 «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Кісіль Світлані Вікторівні»

№2232 Про внесення змін в рішення сесії Бучацької міської ради від 27.08.2020року №2644 «Про надання дозволу гр.Куздровській О.І. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва за адресою м.Бучач, вул.Баштова»

№2233 Про надання Бучацькій міській раді дозволу на розроблення детального плану території земельних ділянок для будівництва та обслуговування об’єктів фізичної культури і спорту.

№2234 Про надання дозволу Бучацькій міській раді на розроблення детального плану території земельної ділянки в с.Зелена.

№2235 Про надання дозволу Бучацькій міській раді на розроблення детального плану території земельної ділянки в с.Осівці.

№2236 Про надання дозволу Бучацькій міській раді на розроблення детального плану території земельної ділянки в с.Жизномир.

№2237 Про затвердження акту обстеження земельних ділянок щодо можливості встановлення сервітуту для влаштування проходу на земельній ділянці гр.Чорній Галини Володимирівни в с. Бобулинці, вул.Кінцева.

№2238 Про затвердження акту обстеження земельних ділянок щодо можливості встановлення сервітуту для влаштування проходу на земельній ділянці громадянина Майора Івана Михайловича в с. Переволока, вул.Гудзова, 13.

№2239 Про затвердження акту відновлення (встановлення) меж земельних ділянок у зв’язку з межовим спором суміжних землекористувачів гр. Лесів Г.О. та гр.Іванців М.Й. і гр.Коваль М.Й. у с.Жизномир, вул. Т.Г.Шевченка

№2240 Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для продажу права оренди на них на конкурентних засадах у формі аукціону.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь