On: 29.12.2021

СПИСОК депутатів Бучацької міської ради воcьмого скликання, присутніх на сьомій сесії (четверте пленарне засідання) 28 грудня 2021року

№ 2241. Про внесення змін до міського бюджету на 2021 рік

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

№ 2242. Про безоплатну передачу матеріальних цінностей з балансу Бучацької міської ради на баланс 4 державного пожежно – рятувального загону Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області..

№ 2243. Про затвердження форми контракту з директором комунального некомерційного підприємства «Бучацька міська лікарня» Бучацької міської ради та про встановлення розміру посадового окладу директора

Додаток

№ 2244. Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення кандидатури старости в старостинських округах Бучацької міської ради

Додаток

On: 15.02.2022

№2245 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва громадянці Мурашці Світлані Антонівні.

№2246 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Олійнику Петру Михайловичу.

№2247 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд громадянці Пиндиківській Ірині Володимирівні.

№2248 Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Сименчук Орисі Михайлівні.

№2249 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва громадянці Струк Світлані Богданівні.

№2250 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд громадянину Ткачуку Володимиру Миколайовичу

№2251 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Хмарному Михайлу Романовичу.

№2252 Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Шпендак Ользі Сергіївні.

№2253 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва громадянину Ярощаку Андрію Івановичу.

№2254 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва громадянину Дзюрбану Віталію Миколайовичу.

№2255 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Козаку Андрію Івановичу.

№2256 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд громадянці Лисій Наталії Василівні.

№2257 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Юрову Миколі Володимировичу.

№2258 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Стасюк Ользі Романівні.

№2259 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Пиндиківському Олегу Григоровичу.

№ 2260 Про затвердження детального плану території для будівництва та обслуговування житлового будинку та господарських будівель і споруд зі зміною цільового призначення земельної ділянки с.Зелена.

№2261 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється із земель для ведення особистого селянського господарства у землі для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд громадянці Ющак Ользі Миколаївні.

№2262 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва у власність громадянину _____________ (учаснику бойових дій).

№2263 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва у власність громадянину ____________ (учаснику бойових дій ).

№2264 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва у власність громадянину ____________ (учаснику бойових дій ).

№2265 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва у власність громадянину ____________ (учаснику бойових дій ).

№2266 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва у власність громадянину ____________ (учаснику бойових дій ).

№2267 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва у власність громадянину ____________ (учаснику бойових дій ).

№2268 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва у власність громадянину ____________ (учаснику бойових дій ).

№2269 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва у власність громадянину ____________ (учаснику бойових дій ).

№2270 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва у власність громадянину ____________ (учаснику бойових дій ).

№2271 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва у власність громадянину ____________ (учаснику бойових дій ).

№2272 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Барчишак Лілії Богданівні.

№2273 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для встановлення земельного сервітуту по вул.Галицька, 10, м.Бучач

№2274 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Головацькому Степану Остаповичу.

№2275 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для ведення городництва громадянину Григорчуку Василю Васильовичу.

№2276 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Зарівній Ганні Степанівні.

№2277 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Карась Ользі Тарасівні.

№2278 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Катрій Галині Петрівні.

№2279 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Когут Галині Михайлівні.

№2280 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Бабію Григорію Дмитровичу

№2281 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Благому Роману Володимировичу.

№2282 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Кльоцку Олегу Володимировичу.

№2283 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Коржосу Олегу Олександровичу.

№2284 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Литвинюк Марії Богданівні.

№2285 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Литвинюку Михайлу Васильовичу.

№2286 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Логуш Ярославі Володимирівні .

№2287 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянці Мариняк Марії Петрівні.

№2288 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Славенюк Аллі Миколаївні.

№2289 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Хомко Наталії Володимирівні.

№2290 Про відмову громадянину Майсі Віктору Томасовичу в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

№2291 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Вікарчук Оксані Остапівні.

№2292 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Галаван Оксані Михайлівні.

№2293 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Качмар Іванні Остапівні.

№2294 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину Коржосу Олександру Григоровичу.

№2295 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Рудій Світлані Ярославівні.

№2296 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянину Курцебі Василю Богдановичу.

№2297 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянці Николаїшин Марії Володимирівні.

№2298 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки, яка розташована в с. Жизномир, вул. Т.Шевченка

№2299 Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у спільну сумісну власність громадянам Присташ Любові Петрівні та Садовому Миколі Петровичу.

№2300 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність громадянину Задвірному Михайлу Степановичу.

№2301 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Кульгавцю Тарасу Степановичу.

№2302 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у власність громадянці Рогатинській Галині Іванівні.

№2303 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянці Салевич Ганні Іванівні.

№2304 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянці Січак Марії Степанівні.

№2305 Про розірвання договору оренди землі з орендарем ФО-П Дорош Зоєю Михайлівною у зв’язку з викупом у власність земельної ділянки.

№2306 Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення в с.Підзамочок, комплекс будівель і споруд №1, буд.№59 (гр. Костишин І.М.)

№2307 Про затвердження детального плану території для будівництва житлового будинку в с.Дуліби.

№2308 Про продаж на земельних торгах у формі електронного аукціону права оренди на земельну ділянку сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 2,0888 га за межами села Бобулинці на території Бучацької міської ради.

№2309 Про продаж на земельних торгах у формі електронного аукціону права оренди на земельну ділянку сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 2,0811 га за межами села Бобулинці на території Бучацької міської ради.

№2310 Про продаж на земельних торгах у формі електронного аукціону права оренди на земельну ділянку сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 0,5000 га за межами села Бобулинці на території Бучацької міської ради.

№2311 Про продаж на земельних торгах у формі електронного аукціону права оренди на земельну ділянку сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 2,3580 га за межами села Дуліби на території Бучацької міської ради.

№2312 Про продаж на земельних торгах у формі електронного аукціону права оренди на земельну ділянку сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 4,8538 га за межами села Жизномир на території Бучацької міської ради.

№2313 Про продаж на земельних торгах у формі електронного аукціону права оренди на земельну ділянку сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 0,9105 га за межами села Жизномир на території Бучацької міської ради.

№2314 Про продаж на земельних торгах у формі електронного аукціону права оренди на земельну ділянку сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 3,0001 га за межами села Жизномир на території Бучацької міської ради.

№2315 Про продаж на земельних торгах у формі електронного аукціону права оренди на земельну ділянку сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 2,1600га за межами села Жнибороди на території Бучацької міської ради.

№2316 Про продаж на земельних торгах у формі електронного аукціону права оренди на земельну ділянку сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 1,4700 га за межами села Жнибороди на території Бучацької міської ради.

№2317 Про продаж на земельних торгах у формі електронного аукціону права оренди на земельну ділянку сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 2,0636 га за межами села Старі Петликівці на території Бучацької міської ради.

№2318 Про продаж на земельних торгах у формі електронного аукціону права оренди на земельну ділянку сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 0,4470 га за межами села Старі Петликівці на території Бучацької міської ради.

№2319 Про продаж на земельних торгах у формі електронного аукціону права оренди на земельну ділянку сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 4,7677 га за межами села Старі Петликівці на території Бучацької міської ради.

№2320 Про продаж на земельних торгах у формі електронного аукціону права оренди на земельну ділянку сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 3,1760 га за межами села Старі Петликівці на території Бучацької міської ради.

№2321 Про продаж на земельних торгах у формі електронного аукціону права оренди на земельну ділянку сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 0,7953 га за межами села Старі Петликівці на території Бучацької міської ради.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь