Бучацька міська рада Тернопільської області проводить громадське обговорення кандидатури старости Бобулинського старостинського округу у складі сіл Бобулинці та Киданів.

Бучацький міський голова вносить для розгляду жителів сіл Бобулинці та Киданів на посаду старости Бобулинського старостинського округу кандидатуру ГОЛОВАЦЬКОЇ Надії Євгенівни.

Розпорядження від 17 січня 2022 року №5-од «Про початок проведення громадського обговорення кандидатури старости в Бобулинському старостинському окрузі Бучацької міської ради» розміщено на офіційному веб-сайті Бучацької міської ради: https://buchachmiskrada.gov.ua

Громадське обговорення кандидатури старости в Бобулинському старостинському окрузі проводиться відповідно до Порядку проведення громадського обговорення кандидатури старости в старостинських округах Бучацької міської ради, затвердженого рішенням сесії Бучацької міської ради від 28 грудня 2021 року № 2244.

Громадське обговорення – визначення в Бобулинському старостинському окрузі рівня підтримки запропонованої кандидатури старости шляхом зібрання підписних листків відбудеться:.

25 січня 2022 року з 09.00 год. до 14.00 год. в приміщенні адмінбудинку за адресою: вул. Центральна,1, село Бобулинці Чортківського району Тернопільської області;

26 січня 2022 року з 09.00 год. до 14.00 год. в приміщенні адмінбудинку за адресою: вул. Центральна,1, село Бобулинці Чортківського району Тернопільської області, при потребі опитування громадян може проводитися шляхом відвідування місць проживання громадян старостинського округу;

27 січня 2022 року з 09.00 год. до 14.00 год. в приміщенні адмінбудинку за адресою: вул. Центральна,42, село Киданів Чортківського району Тернопільської області, при потребі опитування громадян може проводитися шляхом відвідування місць проживання громадян старостинського округу.

Жителям Бобулинського старостинського округу для реєстрації та участі в громадському обговоренні при собі мати паспорт громадянина України.

Інформація про результати громадського обговорення буде оприлюднена на веб-сайті міської ради.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь