Відповідно до вимог Закону України «Про основи національного спротиву» на даний час здійснюється формування Сил територіальної оборони Збройних Сил України, а саме проводиться відбір та призначення солдатів, сержантів, офіцерів зі складу військовослужбовців, призов із запасу військовозобов’язаних на дійсну військову службу, для укомплектування частин територіальної оборони в с. Білобожниця Чортківського району.

Хто може вступити до лав тероборони та як це зробити?

Військовий досвід або стать значення не мають.

Обмеження за віком – від 18 до 55 років. 

Також на службу в підрозділи ТрО запрошуються офіцери запасу, які мають досвід військової служби, а також військовозобов’язані та резервісти без досвіду військової служби, які матимуть змогу зайняти старшинські, сержантські та солдатські посади. Відповідно буде надано гарантії соціального і правового захисту військовослужбовців та членів добровольчих формувань територіальних громад, які беруть участь у національному спротиві.

Грошове забезпечення:

– Військовослужбовці рядового, сержантського і старшинського складу від 10 200 грн.

– Військовослужбовці офіцерського складу від 13 000 грн.

УВАГА: для кандидатів, які вступають на службу до частин територіальної оборони, діють ті ж пільги, що і для кандидатів, які вступають на військову службу за контрактом до інших частин ЗСУ (збереження місця роботи із виплатою середнього заробітку, скасування виплати відсотків за існуючим кредитом тощо) та забепечення і повний пакет соціальних послуг.

Усім, хто виявить бажання захищати свій рідний край та готовий укласти контракти на проходження дійсної військової служби звертатися до Третього відділу Чортківського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки за адресою: місто Бучач, вул. Просвіти, 25 або за тел..+380965133120.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь