26 січня 2022 року, в 11:00 годині, в приміщенні Бучацької районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості відбулося засідання круглого столу на тему «Патронат над дитиною».

Метою заходу було обговорення питань співпраці з службами органів виконавчої влади щодо інформування безробітних про суть та зміст надання послуги патронатного вихователя, а також розширення публічності у діяльності філії центру зайнятості.

У роботі круглого столу взяли участь директори та фахівці центрів надання соціальних послуг, керівники та фахівці служб у справах дітей Бучацької, Трибухівської та Золотопотіцької об’єднаних територіальних громад: А. Міщанчук, М.Мицьо, Н.Кушик, О.Калинюк, І.Пастушак, М.Мацьків, І.Джердж.

Програма круглого столу містила виступи директора філії центру зайнятості О.Откидач та представників органів соціальних служб, змістом яких було визначення мети послуги та вимог до патронатних вихователів. Наголошувалося, що патронатна сім’я є новітньою формою сімейного виховання в Україні. Патронатний вихователь покликаний прихистити дитину, яка з різних причин не може мешкати зі своєю родиною

Наразі служба зайнятості долучається до пошуку кандидатів у патронатні вихователі з числа зареєстрованих безробітних. Фахівці філії інформують своїх клієнтів про суть та зміст патронату над дитиною. Охочим рекомендують звернутися до служби у справах дітей. Патронат відіграє важливу роль – надає можливість дитині зростати в безпеці та піклуванні.

Учасниками круглого столу розроблено план спільних дій щодо залучення безробітних до послуги патронату над дитиною.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь