Як показують спостереження та дослідження – рівень цифрової грамотності українців є в ряди нижчий аніж в інших країнах світу. Сьогодення диктує жорсткі вимоги і гостру потребу в знаннях, що мають відношення до новітніх цифрових технологій. Не залишившись осторонь цієї проблеми, Служба зайнятості та центри зайнятості, зокрема, активно працюють в даному напрямку.

З метою підвищення цифрової грамотності клієнтів служби зайнятості 27 січня 2022 року в приміщенні Бучацької районної філії проведено засідання жіночого клубу ”Чарівниця” за даною тематикою із залученням соціальних партнерів.

Олег Крамар ( керуючий Бучацькою філією Тернопільського обласного управління АТ ” Ощадбанк “ ) поінформував присутніх про сучасний програмний комплекс ” Ощад24/7“, який дає змогу контролювати стан своїх рахунків та здійснювати банківські операції, не відвідуючи відділення банку, в любій частині світу де є доступ до мережі інтернет. Також присутні мали змогу отримати інформацію про сучасний сервіс mobile-банкінг та програмний комплекс web-банкінг. Спікер розповів про коди безпеки CVVта CVC, 3D Secure-технологію, та про заходи безпеки при розрахунках в інтернеті.

Резюмуючи свій виступ, Олег Крамар наголосив на необхідності отримання знань та навичок з цифрової грамотності у різних сферах.

Бучацька районна філія Тернопільського ОЦЗ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь