On: 17.03.2022

С П И С О К депутатів Бучацької міської ради воcьмого скликання, присутніх на дев’ятій сесії (друге пленарне засідання) 23 лютого 2022року

№ 2513 Про виконання міського бюджету за 2021 рік

Додаток 1

Додаток 2

№ 2514. Про встановлення розміру кошторисної заробітної плати при здійсненні будівництва об’єктів за рахунок коштів міського бюджету та коштів Бучацького комбінату комунальних підприємств на 2022 рік.

№ 2515. Про затвердження Концепції розвитку цифрових компетентностей жителів Бучацької територіальної громади

№ 2516. Про внесення змін до відомостей про юридичну особу – комунальне підприємство “Бучацький комбінат комунальних підприємств”

№ 2517. Про внесення змін до статуту комунального підприємства “Бучацьке архітектурно-проектне бюро”

Додаток

№ 2518. Про припинення шляхом ліквідації юридичних осіб – міської та сільських виборчих комісій Бучацького району Тернопільської області

№ 2519. Про затвердження на посаду старости Бобулинського старостинського округу

№ 2520. Про затвердження на посаду старости Бариського старостинського округу

№ 2521. Про безоплатну передачу з балансу Бучацької міської ради на баланс Комунального підприємства «Лісопаркове господарство «Бучацькі ліси» Бучацької міської ради» кошторисної документації.

№ 2522. Про затвердження Програми «Дітям Бучаччини – якісне харчування» на 2022-2024 роки

№ 2523. Про звернення депутатів Бучацької міської ради Тернопільської області до Кабінету Міністрів України, Міністерства охорони здоров’я України та Національної служби здоров’я України щодо виділення додаткових коштів для комунального некомерційного підприємства “Бучацька міська лікарня” Бучацької міської ради з метою забезпечення виплат заробітних плат працівникам охорони здоров’я даного закладу в повному обсязі.

№ 2524. Про звернення депутатів Бучацької міської ради Тернопільської області до Верховної Ради України.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь