15 лютого – День комп’ютерника. Це свято відзначають усі працівники ІТ-сфери: програмісти, системні адміністратори та системні програмісти, оператори ПК та комп’ютерного набору, фахівці з розробки та тестування програмного забезпечення, інженери з комп’ютерних систем та ін.

Цьогоріч найвищу зарплату у вакансіях, які подавали роботодавці у службу зайнятості Тернопільщини пропонували системному програмісту – 30 тис. грн.

На фахівців ІТ-сфери завжди є попит на ринку праці.

За спрямуванням служби зайнятості можна підвищити кваліфікацію за напрямами «Комп’ютерні інформаційні технології (англійською мовою)» в Західноукраїнському національному університеті (термін навчання – 1,7 місяця); «Створення тривимірної графіки у програмі «Autodesk 3 ds Max» та «Практичний веб-дизайн: проектування, створення та супроводження веб-вузла» в Рівненському центрі професійно-технічного навчання державної служби зайнятості (термін навчання – 3 місяці); «Основи розробки веб-сайтів» в Дніпропетровському центрі професійно-технічного навчання державної служби зайнятості (термін навчання – 3,1 місяць).

Також на замовлення роботодавців служба зайнятості організовує короткотермінові курси цільового призначення за різними напрямами ІТ-сфери, зокрема: «Інтернет-маркетинг» в Західноукраїнському національному університеті (термін навчання – 0,5 місяця); «Комп’ютерний дизайн» в Гусятинському фаховому коледжі ТНТУ ім. І. Пулюя (термін навчання – 0,2 місяця); «Цифрова грамотність як складова фахової компетенції», «Користувач ПК: створення публікацій та презентацій» в Полтавському центрі професійно-технічного навчання державної служби зайнятості (термін навчання – 3 дні).

Після завершення навчання слухачі отримують документ державного взірця.

Фінансування витрат на навчання, проживання, медичний огляд та проїзд безробітних здійснюється за рахунок Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Станом на 14 лютого 2022 року на Тернопільщині неукомплектовано 2 вакансії інженерів з комп’ютерних систем.

За довідками зверніться у Бучацьку районну філію Тернопільського обласного центру зайнятості.

Бучацька районна філія Тернопільського ОЦЗ (тел. (03544) 2-12-90)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь