Сьогодні під керівництвом Бучацького міського голови Віталія Фреяка відбулась нарада з балансоутримувачами захисних споруд цивільного захисту з питань дотримання вимог законодавства з утримання таких споруд та їх готовності до використання за призначенням.

Присутнім було доведено інформацію про стан цих споруд  та найпростіших укриттів, які включено до фонду захисних споруд Бучацької міської ради, основні вимоги чинного законодавства щодо створення, зберігання, утримання, використання та реконструкції захисних споруд.

Балансоутримувачам запропоновано організувати періодичні огляди стану захисних споруд та здійснити оцінку стану їх готовності до використання за призначенням. При цьому наголошено на належне інформування населення про місця розташування захисних споруд та найпростіших укриттів та звернуто увагу на їх позначення за допомогою табличок та вказівників руху, а також забезпечення вільного доступу у середину приміщень фонду захисних споруд осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення. Інформацію про місця розташування захисних споруд розміщено на сайті Бучацької міської ради в розділ ”Цивільний захист”.

Крім того, на нараді відбулось обговорення щодо визначення критеріїв неможливості подальшого утримання та експлуатації захисних споруд цивільного захисту, які перебувають в аварійному стані і, при цьому, немає технічної неможливості або економічної недоцільності їх відновлення, а також про порядок оформлення документів, що підтверджують таку неможливість.

Підводячи підсумки результатів наради, міський голова Віталій Фреяк наголосив, що враховуючи вимоги сьогодення досить гостро стоїть питання підтримання в належному стані наявних споруд цивільного захисту та закликав їх балансоутримувачів дотримуватись забезпечення у цих спорудах елементарних умов, які би дозволяли розміщення у них людей у разі потреби.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь