Українці стали свідками воєнних злочинів та злочинів проти людяності, і надзвичайно важливо документувати докази, що дозволить притягнути винних осіб до відповідальності в межах судових проваджень на національному та міжнародному рівнях.

Міжнародна асоціація юристів розробила програму для документування злочинів «eyeWitness to Atrocities». Програма використовувалась під час розгляду судом історичних справ в Демократичній Республіці Конго, розслідування порушень прав людини на Близькому Сході та для збирання доказів злочинів на території Донецької та Луганської областей.

Програма «eyeWitness to Atrocities» має наступні переваги:

• Програма в автоматичному режимі збирає метадані, які підтверджують автентичність фото/відео/аудіо записів.

• Інформація, завантажена в програму, захищена від подальшого редагування.

• Дані автоматично передаються і зберігаються на Cloud з посиленим режимом захисту.

• Копію фото/відео/аудіо записів, завантажених в «eyeWitness to Atrocities», також можна завантажувати для інших цілей – зберігати в галерею телефону чи завантажувати в інші ресурси для збору доказів. Використання програми «eyeWitness to Atrocities» полегшує верифікацію фото/відео/аудіо записів, завантажених на інші ресурси.

• «eyeWitness to Atrocities» автоматично передасть інформацію в Міжнародний кримінальний суд, який вже проводить розслідування подій в Україні.

Програма доступна для Android 6.0 або новішої версії і завантажити її можна з Google Play Store. Програма вже має інтерфейс українською та російською мовами і автоматично завантажується мовою телефону.

Асоціація правників України (АПУ) запрошує використовувати програму «eyeWitness to Atrocities» та розповсюдити інформацію про неї серед населення та державних службовців, які здійснюють фіксацію злочинів, з метою максимально повного та оперативного збору інформації про воєнні злочини та злочини проти людяності.

Більш детальну інформацію про програму можна знайти за посиланням.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь