📌20 березня 2022 року Кабінетом міністрів України прийнято постанову №332 “Деякі питання виплати допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам”, якою внесено зміни до Порядку оформлення і видачі довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи та затверджено нові форми заяв.

☝️Центр надання адміністративних послуг Бучацької міської ради приймає на розгляд заяви про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи та надання грошової допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам.

🔴Адміністратору слід надати наступні документи: – документ, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України; – документ, що посвідчує особу та підтверджує її спеціальний статус; – свідоцтво про народження дитини.

❗Якщо у документі що посвідчує особу відсутня відмітка про реєстрацію місця проживання на території адміністративно-територіальної одиниці, з якої здійснюється внутрішнє переміщення у зв’язку з військовими діями, необхідно надати докази, що підтверджують факт проживання на території, з якої здійснюється внутрішнє переміщення, на день виникнення обставин. Наприклад, військовий квиток із відомостями щодо проходження військової служби, трудову книжку із записами про трудову діяльність, документ, що підтверджує право власності на рухоме або нерухоме майно, документ про освіту або довідку з місця навчання, медичні документи, фотографії, відеозаписи тощо.

У разі подання заяви про взяття на облік законним представником особи, від імені якої подається заява, додатково подаються документи, що посвідчують цю особу, її повноваження як представника (крім законного представника – одного із батьків (усиновлювачі)) та свідоцтво про народження.

У заяві про надання грошової допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам, слід вказати реквізити банківського рахунку для виплати допомоги (за стандартом ІBAN).

☝️Бланки заяв про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи та бланк заяв про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, можна знайти за посиланням: https://www.kmu.gov.ua/…/deyaki-pitannya-viplati…

☝️Також, бланк заяв можна завантажити за посиланням:

Бланк (https://1drv.ms/b/s!AiAM22T5VxcwwF1mY5TNUYUHpFKm?e=zsVAme)

Бланк (https://1drv.ms/b/s!AiAM22T5VxcwwFwrcr3_dMZeSF4m?e=V4u1Ed)

Взірці заповнення заяв подаємо нижче👇

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь