Бучацька міська рада повідомляє, що Кабінет Міністрів України своєю Постановою №331 від 20 березня 2022 року затвердив Порядок надання компенсації роботодавцям за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні. Компенсація витрат надається роботодавцю за кожну працевлаштовану особу на умовах строкового або безстрокового трудового договору (контракту), гіг-контракту, зокрема за сумісництвом, за таких умов:

• роботодавець перебуває на обліку як платник ЄСВ;

• розмір заробітної плати працівника за повністю виконану місячну (годинну) норму праці не може бути нижчим за розмір мінімальної заробітної плати, встановленої законодавством;

• подання в установленому законодавством порядку податкової звітності за IV квартал 2021 р. або річної звітності за 2021 рік.

Відповідно до умов зазначених в даному Порядку надання компенсації, внутрішньо переміщена особа може бути працевлаштована один раз.

Компенсація витрат надається у розмірі 6500 гривень щомісяця за кожну працевлаштовану особу, за яку роботодавцем сплачується ЄСВ, на період воєнного часу та протягом 30 календарних днів після його скасування або припинення. Загальна тривалість надання компенсації витрат не може перевищувати двох місяців з дня працевлаштування особи.

Як отримати компенсацію?

Для отримання компенсації роботодавець не раніше, ніж через п’ять календарних днів після працевлаштування особи подає заяву про компенсацію витрат до міського, районного, міськрайонного центру зайнятості або філії регіонального центру зайнятості, розташованого за місцезнаходженням роботодавця:

• в електронній формі — через Дію;

• в паперовій формі — особисто під час відвідування центру зайнятості або на адресу електронної пошти відповідного центру зайнятості.

Форма заяви затверджується Державним центром зайнятості, крім форми заяви, яка подається засобами Порталу Дія.

 

 

 

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь