Упродовж січня – березня 2022 року в Бучацькій районній філії Тернопільського обласного центру зайнятості соціальними послугами зі сприяння у працевлаштуванні скористалися 667 осіб, з них 598 осіб мали статус безробітного.

На одне вільне робоче місце в середньому претендувало 17 безробітних. Проте, за сприяння служби зайнятості, за 3 місяці 2022 року 155 краян все ж змогли знайти місця праці.

До участі в роботах тимчасового характеру було залучено 3 особи . Профпідготовку та підвищення кваліфікації за направленням служби зайнятості проходив 51 безробітний.

Із часу повномасштабного вторгнення російських окупантів на українську землю до районної філії станом на 21.04.2022 року звернулося 46 шукачів роботи, котрі прибули з районів ведення бойових дій, зокрема Київської, Харківської, Чернігівської. Донецької, Луганської та інших областей України, з них 12 – отримали статус безробітного.

На даний час, за скеруванням служби зайнятості 2 особи з числа переселенців працевлаштовано.

На 1 квітня 2022 року мали статус безробітного 360 осіб. Із них 68,1% – жінки, 24,4% – молодь віком до 35 років,74,4%– жителі сільської місцевості, 14,2% – особи, які мають додаткові гарантії щодо сприяння у працевлаштуванні.

Станом на 21 квітня 2022 року актуальними були 12 вакансій. Найбільшу потребу роботодавці мають у робітниках фермерського господарства, слюсарях з контрольно-вимірювальних приладів та автоматики, технологах з виробництва та переробки продукції тваринництва. Також постійною є потреба у лікарях.

Бучацька районна філія Тернопільського обласного центру зайнятості

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь