Повідомляємо, що у зв’язку із запровадженням воєнного стану в Україні, всі платежі з бюджету Бучацької міської ради виконуються органами Державного Казначейства України у відповідності до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 09. 06. 20221 р. №590 “Про затвердження Порядку виконання повноважень Державною казначейською службою в особливому режимі в умовах воєнного стану”.

На даний час Бучацька міська рада не може здійснювати видатки, які не передбачені даною Постановою, що в свою чергу робить неможливим реалізацію проєктів-переможців Громадського бюджету 2022 – «Ознакувати минуле: Бучач туристичний, «Вуличне освітлення в селі Броварі Бучацької територіальної громади», «Простір пам’яті та майбутнього в селі Заривинці».

Враховуючи вищенаведене, реалізація Громадського бюджету Бучацької територіальної громади тимчасово призупинена, тобто виконання та фінансування проектів-переможців Громадського бюджету 2022, а також початок реалізації Громадського бюджету на наступні роки переноситься на невизначений термін: до завершення воєнного стану в Україні або до внесення відповідних змін у чинне законодавство.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь