Рішенням виконавчого комітету Бучацької міської ради від 24.06.2022 р. №113 затверджено Програму соціально-економічного та культурного розвитку Бучацької міської ради на 2022 рік. У даній програмі передбачено, що кошти від сплати податку на доходи фізичних осіб (ПДФО) за оренду земельних часток (паїв) та орендної плати за міжпайові дороги в повному обсязі спрямовуються на розвиток сіл, на території яких розташовані дані земельні паї та міжпайові дороги, а це: ремонт сільських доріг, освітлення вулиць, облаштування відпочинкових зон та дитячих майданчиків, ремонт шкіл та садочків, клубних і бібліотечних закладів та ін.

Даний механізм забезпечить справедливий розподіл коштів міського бюджету, а також дозволить власникам земельних паїв контролювати як сплату орендарями утриманих з них податків, так і подальше їх використання Бучацькою міською радою для фінансування потреб села.

По завершенню року міською радою буде опубліковано інформацію про сплату ПДФО з орендної плати за земельні паї та орендної плати за міжпайові дороги по кожному сільськогосподарському товаровиробнику в розрізі сіл, де розташовані орендовані паї та міжпайові дороги, а також про заходи, профінансовані міською радою за рахунок цих коштів.

Бучацька міська рада сподівається на розуміння та підтримку даної ініціативи з боку сільськогосподарських товаровиробників, які орендують земельні паї у нашій громаді, зокрема, в питанні своєчасності та повноти сплати ПДФО з орендної плати за земельні паї до міського бюджету.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь